Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogų spaudymas

QUOTE(Mulana @ 2011 07 30, 23:51)
Su make up miegoti...Truksta zodziu... frusty.gif  frusty.gif  frusty.gif  frusty.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tik dar didesne zala odai.
Atsakyti
Sveikutes merginos,
paskaicius nusprendziau pasidalinti savo patirtimi. Nuo pat paauglystes turejau problemu su spuogeliais ir aisku visa laika juos spaudziau. Tik islisdavo ir iskarto. Pudra bandydavau viska uzmaskuoti. Visada maniau, kad tvarkingai nupraususi vandeniu ji visada bus svari, gal net ir nieko nenaudojant. Taip atsitiko, kad teko sudalyvauti grozio pamokeleje Mary Kay. Zinoma ejau smalsumo vedina, tikedamasi eilini karta pamatyti kazka naujo ir galbut rasti buda kaip susitvarkyti oda. Taip ir buvo. Pamokeles metu suzinojau begale nauju dalyku apie odos prieziura, jos metu viska galejau isbandyti ir svarbiausia kiekvienai merginai viska parinko asmeniskai pagal kiekvienos odos tipa. Tai nebuvo vieno kremo reklama visoms tas pats.
Suzinojau apie penkiaetapia prieziura, po pamokeles uzsinorejau viska isigyti smile.gif na juokinga, visada galvojau kad nebusiu ta kuri taip patikliai viska ims..bet tada patikejau. Ir nesigailiu visiskai!! Savo veiduka sutvarkiau per nepilnus 3 menesius, turiu svelnia, grazia, lygia oda. Dingo spuogeliai, oda pasviesejo, dingo pajuode paakiai, ir ryte pasidaziusi visitek jauciuosi kaip su lengvu veidu, neliko sunkumo. Buna taip gaivu.
Tai va. Tokia mano istorija.
Jeigu kam kyla klausimu, galima man rasyti i PM papasakosiu smulkiau ka kaip naudojau, kas per produktai, duosiu kontaktus merginos, kuri padejo man susitvarkyti oda.
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2011 04 07, 00:22)
Man tai merginos, kurios su makiažu eina miegoti- sutrės. Neįsižeisk. Verčiau ugdyk valią, ir nesidraskyk vardan gražios odos, o ne miegok su makiažu, ir susitvarkys ta oda.


Gal žmogus rado tikrąjį ir jam tinkantį būdą, draugiškiau, mergaitės smile.gif 4u.gif Beja, pati su špaklium esu miegojusi tik vieną kartą, kai miegojau pirmą naktį su savo dabartiniu vyru. Tada ketvirtą nakties prabudus, patyliukais, nuėjau nusipraust, pasidažiau iš naujo, ir vėl priguliau prie jo miegot biggrin.gif Na, man tada taip kažkodėl susišvietė.

Šiandien į google įsivedusi žodžių junginį - odos krapštymas biggrin.gif radau šią temą ir perskaičiau viską nuo pradžios iki galo.

Ar priimsit į savo būrį Ponią Krapštalę? biggrin.gif Čia mano vyras mane taip pakrikštijo.
Taip, tikrai aš tokia ir esu. O ta data nuo kurios, sakau, prižadu, prisiekiu, nebesikrapšysiu, vis nukeliama į kažkurią kitą dieną vėliau. Pripažinsiu, sergu... Ir jau ne savaites, ne mėnesius, o ištisus metus.

Prasidėjo viskas dar vidurinėj, besiruošiant egzaminams. Įprastinis vaizdas ant stalo - knyga, veidrodėlis ir dar stalinė lempa.. Kad geriau matyčiau. Spuogai neaugo, pati jų prisidarydavau. Trindama, maigydama, krapštydama odą. Labiausiai kliūdavo barzda. Kažkas dar patarė palaikyt česnako griežinėlį ant savo prisigamintų spuogų, tipo, užmušiu visas bakterijas... Nebandykit to namuose biggrin.gif Nudegino visą barzdą. Tai kokius metus ji buvo išmušta raudonom dėmelėm.

Paskui įstojau, įsimylėjau, nelabai buvo laiko, tai ir nesirakinėdavau, ir veidas buvo švarus, gražus... Nėštumo metu, ypatingai, nei jokio spuogo, nei jokios dėmelės... Na ir pagimdžiau. Tada ir prasidėjo. Barzdos neliečiau, dar turiu nuotrauką su nuostabiąja raudona barzda, bet ypatingai kenčia kakta, kaklas, ir nugara, nugara, nugara. Kliūna dar rankom, kartais ir kojom (visokie įaugę plaukeliai, kuriuos bekrapštydama, pridarau žaizdeles).

Į reklamas, kur rodo gražią nuogą nugarą, negaliu žiūrėt su juodu biggrin.gif pavydu, o tuoj pat ir vyras dar kumšteli man į šoną, matai, kokia graži nugara, tai ne tavo doh.gif

Tai va, o ką daryt, kad nekišt ten savo rankų, nes tiek dirbant, tiek sėdint prie kompo, tiek skaitant, viena ranką visada juda ant kupros... biggrin.gif Šiandien situacija pusėtina, per atostogas pavaikščiojau šiek tiek suknele ant šleikučių (ten kur mažiau žmonių), tai gal saulė padėjo, gal didžiulis noras, jog turiu gražių drabužių ant šleikučių, ir jų negalėsiu nešiot, bet kokią savaitę prie nugaros rankų nekišu, kenčia kakta ir kaklas (tipo tai puikiai galiu paslėpti pusilgiais plaukais) biggrin.gif doh.gif

O šiandien, paskaičiusi šią temą, net nežiūrėdama į veidrodį nusiploviau špaklių, greit užtepiau drėkinamąjį kremą (be kurio atsidūrusi negyvenamoje saloje neištverčiau, nes susuktų veidą biggrin.gif nes jis tokio sausumo, kad užtenka apsitaškyti vandeniu ir jau labai nemalonus jausmas) ir bėgau kuo toliau nuo veidrodžių.

Šios temos įkvėpta - nuo šiandien, nuo Liepos 1 dienos prižadu nebelįst prie savo odos.

O šiaip, tas dienas, kai irgi bandydavau laikytis (čia parašiau kaip kokia alkoholikė ar narkomanė) biggrin.gif , tai man labai padeda makiažas, tada nelendu prie veido, nes nenoriu jo sugadinti. Aišku, padeda veikla, arba kai nebūnu namie, nes taip tai nesuskaičiuočiau kiek savo brangaus laiko prastovėjau vonioje prie veidrodžio, įsijungusi patį stipriausią apšvietimą biggrin.gif Dar padeda drabužiai ilgomis rankovėmis ir kelnės, kai nematai tų pūlinukų, šašiukų ir nekyla noras jų rakinėt. Šiaip ir vyras tranko per nagus, bet aš nubėgu ir užsirakinu į vonią biggrin.gif
Bet nuo šiandien perskaičiusi tiek istorijų, aš privalau pradėt savo kontroliuot. Ir čia jau rimtai. Labai rimtai. Kas su manim? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfinna: 01 liepos 2012 - 20:22
na spaudytojos biggrin.gif ,

ar kuri naudoja iranki stai toki:
user posted image

paziurejau video, tai labai lengvai "issispaudzia spuogiukai, bet kazkaip as abejoju vis ar realiai taip viskas paprasta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonifacija: 03 liepos 2012 - 06:22
QUOTE(Bonifacija @ 2012 07 03, 07:20)
na spaudytojos biggrin.gif ,

ar kuri naudoja iranki stai toki:
user posted image

paziurejau video, tai labai lengvai "issispaudzia spuogiukai, bet kazkaip as abejoju vis  ar realiai taip viskas paprasta g.gif

man kosmetologijos kabinete kosmetologe darydama veido valyma toki naudoja.ieskosiu ir as kur lt galima rasti gal kuri zinote? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linivo @ 2012 07 03, 07:12)
man kosmetologijos kabinete  kosmetologe darydama veido valyma toki naudoja.ieskosiu ir as kur lt galima rasti gal kuri zinote? biggrin.gif


sitas ne is LT, bet radau toki Paulas choice puslapy, jei kam pravers:
http://www.paulascho...ool/what-is-new
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2012 07 03, 07:20)
na spaudytojos biggrin.gif ,
ar kuri naudoja iranki stai toki:
paziurejau video, tai labai lengvai "issispaudzia spuogiukai, bet kazkaip as abejoju vis  ar realiai taip viskas paprasta g.gif

As tokį panašų turiu, vienoje pusėje adatėlė, kitoje - kilpelė. Nepamenu, kur pirkau, Eurokos ar Martinoje. Aš jo kažkaip nenaudoju, nelabai gerai išspaudžia spuogą (ta kilpelė tokia gana stora ir buka, nors ir perbraukiu per spuogą, jis lieka neišspaustas, ypač jei yra gilesnis). Naudoju tradicinį būdą metodą su nagais arba su pincetu, kur antakius pešioju. Kažkaip man taip tikrai geriau viskas išsispaudžia.
Atsakyti
QUOTE(Delfinna @ 2012 07 01, 22:11)
Labai rimtai. Kas su manim?  4u.gif


Aš su Jumis, nesirakinėju pati nuo birželio 5d., tai jau beveik mėnesį, rekordas biggrin.gif Ir tikrai nors oda nėra ideali, bet vis geriau negu pastoviai raudonos dėmelės ir šašiukai. Net nebereikia jokios pudros bigsmile.gif manau su laiku oda "išmoks" pati apsivalyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievagele @ 2012 07 03, 19:24)
Aš su Jumis, nesirakinėju pati nuo birželio 5d., tai jau beveik mėnesį, rekordas  biggrin.gif Ir tikrai nors oda nėra ideali, bet vis geriau negu pastoviai raudonos dėmelės ir šašiukai. Net nebereikia jokios pudros  bigsmile.gif manau su laiku oda "išmoks" pati apsivalyti  ax.gif


Saunuole smile.gif tikiuosi, greitai pasieksi geru rezultatu smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Sugalvojau kaip atsikratyti sio iprocio ir nuo rytojaus pradedu biggrin.gif . Iprotis formuojasi 66 dienas ( cia taip skaiciau ) tidel pasidarysiu toki kalendoriu, kuri sudari 66 dienos ir kasdien uzbrauksiu po 1 diena, jei neisspausiu nei vieno spuogo :-) . O jei isspausiu tai :-( teks vel pradet nuo 1 dienos viska zymet. Gal pavyks manau :-D
Atsakyti