Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogų spaudymas

QUOTE(nancy @ 2006 01 19, 22:02)
p.s. a kokio prizo nori? va pagalvojau galbut tramdomieji marskiniai butu kaip tik? ax.gif tuomet tikrai nei viena negaletume nieko spaudineti tongue.gif


o, marskinukai tinka ! thumbup.gif man kokius zydrus su burbuliukais lotuliukas.gif Tik vel problema - o kaip su tokiais marskinais reiktu supermamoj bendrauti? g.gif O dar vyrui valgyt daryti..... unsure.gif

Ki, ki, siandien perverciau prekiu zurnala SELECT, na, manau, kiekviena pasto dezutej ji randat tongue.gif tai toki daikta siulo - ale giluminiu poru siurbli g.gif ir tik uz 39,90! idomu, idomu, kaip jis ten jas siurbia lotuliukas.gif
Atsakyti
As pasakysiu atvirai - ax.gif - to iprocio, nors ir kaip stengiausi, neisnaikinau. Jis pats naturaliai pranyko tuoj laiku, kai buvau ant kontraceptiku, ir oda buvo ideali cool.gif Dabar KT nenaudoju, oda kiek pablogejo- iprotis sugrizo. mega_shok.gif

Giluminiai siurbliai neveikia beje. Niekas nieko ten neistraukia. schmoll.gif Man dabar padeda 10% benzoilo peroksido tepalas. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alinute_m: 20 sausio 2006 - 03:40
Rudaake, tik žiūrėk nesusigundyk tuo daiktu wink.gif Totali beprasmybė wink.gif (kaip ir visas Select, beje biggrin.gif )

O spuogų/inkštirų ir kitokių darinių spaudymas, mano galva, yra paveldėtas ir evoliucionavęs iš beždžionių blusinėjimo
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2006 01 20, 22:12)
Rudaake, tik žiūrėk nesusigundyk tuo daiktu wink.gif  Totali beprasmybė  wink.gif (kaip ir visas Select, beje  biggrin.gif )

O spuogų/inkštirų ir kitokių darinių spaudymas, mano galva, yra paveldėtas ir evoliucionavęs iš beždžionių blusinėjimo



Uij, Veila, tiktrai nesigundau 4u.gif Kazkaip man tokie zurnaliukai zavesio niekada nekele bigsmile.gif

Bet va teisingai pasakei - paveldeta is bezdzioniu! Nieko nepridursi lotuliukas.gif O mano zodiakas dar bezdzione, tai nieko nuostabaus lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš, žinokit, ką tik išsirakinėjau blush2.gif Nusipylingavau, pasidariau veido kaukes- nulupamą citrinų ir vitaminų, o kas liko- išalėjau ax.gif Bet visada tuoj pat užtepu arbatmedžio losjonu iš "Oriflame"- dezinfekuoja ir nelieka dėmių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2006 01 20, 00:17)
o, marskinukai tinka ! man kokius zydrus su burbuliukais  lotuliukas.gif Tik vel problema - o kaip su tokiais marskinais reiktu supermamoj bendrauti? O dar vyrui valgyt daryti..... 

Ki, ki, siandien perverciau prekiu zurnala SELECT, na, manau, kiekviena pasto dezutej ji randat  tongue.gif  tai toki daikta siulo - ale giluminiu poru siurbli  g.gif ir tik uz 39,90! idomu, idomu, kaip jis ten jas siurbia


Mačiau aš tą daikčiuką, nemanau, kad ką nors ištrauks jis ten g.gif
O tramdomi marškinėliai - balti, be jokių burbuliukų (kad nekiltų pagunda išnaikinti burbuliukus). O vyrui nupirk receptų knygą - ir tau šiokia tokia nauda bus biggrin.gif

QUOTE(alinute_m @ 2006 01 20, 04:37)
As pasakysiu atvirai -  ax.gif - to iprocio, nors ir kaip stengiausi, neisnaikinau. Jis pats naturaliai pranyko tuoj laiku, kai buvau ant kontraceptiku, ir oda buvo ideali  cool.gif Dabar  KT nenaudoju, oda kiek pablogejo- iprotis sugrizo.  mega_shok.gif

Giluminiai siurbliai neveikia beje. Niekas nieko ten neistraukia.  schmoll.gif Man dabar padeda 10% benzoilo peroksido tepalas.  rolleyes.gif


kas per tirpalas? g.gif bigsmile.gif

QUOTE(Veila @ 2006 01 20, 21:12)
O spuogų/inkštirų ir kitokių darinių spaudymas, mano galva, yra paveldėtas ir evoliucionavęs iš beždžionių blusinėjimo


lotuliukas.gif thumbup.gif Atgal į praeitį arba atvirkštinis evoliucijos procesas lotuliukas.gif

QUOTE(Hestija @ 2006 01 21, 16:54)
O aš, žinokit, ką tik išsirakinėjau  blush2.gif  Nusipylingavau, pasidariau veido kaukes- nulupamą citrinų ir vitaminų, o kas liko- išalėjau  ax.gif  Bet visada tuoj pat užtepu arbatmedžio losjonu iš "Oriflame"- dezinfekuoja ir nelieka dėmių  mirksiukas.gif


... ir kainuoja kažkodėl daug doh.gif
Oriflame už buteliuką arbatmedžio aliejaus lupa virš ę0 Lt, jei gerai prisimenu, čia prieš kokius į metus tokia kaina buvo. Naujojoj barmunej - 10ml - 7-10Lt tongue.gif
Atsakyti
ant kaktos dygo "ragas" toks vidinis, brrrr..... bet bandžiau išspausti doh.gif blink.gif tai išdygo nematyto didumo ragas. net dukra jį norėjo nugnybti blink.gif
antrą kartą kai dygo, pasakiau "pasiusk" ir nekišau rankų. per kelias dienas praėjo.

taip kad, nespaudinėkim spuogų, pakentėkim kelias dienas ir vėl būsim gražios thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, man, atrodo, gresia visiška degradacija laugh.gif įpročio spaudelioti niekaip neatsikratau doh.gif
Tokiom beviltiškom kaip aš - receptėlis, kad nebūtų spuogų po to ir paraudimų - iš pradžių salicilo rūgšties tirpalas, prieš miegą nakčiai - arbatmedžių aliejus (ekologinis), pirkau CUP'e thumbup.gif
Kartais vienas-kitas spuogelis iškyla, bet daugumoj atveju - ryte veidas nebūna dėmėtas blush2.gif bet šerpetot tai šerpetoja schmoll.gif
Atsakyti
as irgi sito iprocio niekaip neatsikratau schmoll.gif galvojau, jog vienintele esu tokia... pasirodo ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2006 01 21, 23:29)
ant kaktos dygo "ragas" toks vidinis, brrrr..... bet bandžiau išspausti  doh.gif  blink.gif tai išdygo nematyto didumo ragas. net dukra jį norėjo nugnybti  blink.gif
antrą kartą kai dygo, pasakiau "pasiusk" ir nekišau rankų. per kelias dienas praėjo.

taip kad, nespaudinėkim spuogų, pakentėkim kelias dienas ir vėl būsim gražios  thumbup.gif


Man tai ne schmoll.gif Jei išdygusių "ragų" neišspaudžiu - lieka raudona dėmė, kuri šerpetoja, šerpetoja, kol man galų gale trūksta kantrybė ir išspaudžiu, kas iš to rago yra likę tongue.gif
Bet tokių "ragų" nespaudelioju, kol nepamatau, kad ten yra ką išspaust. Kai išspaudžiu - jis išsdžiūsta ir praeina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hetera @ 2006 01 21, 23:36)
as irgi sito iprocio niekaip neatsikratau schmoll.gif  galvojau, jog vienintele esu tokia... pasirodo ne biggrin.gif


drinks_cheers.gif
Aš tai jau ir norėčiau atsikratyti, bet kol iki kosmetologės susiruošiu šliaužt - pati taip "sutvarkau" savo nosį, kad gėda būna blush2.gif
Dabar tepuosi Lotus aliejuką ir tikiuosi, kad turėsiu mažiau ko spaudėliot rolleyes.gif
Atsakyti
As irgi kovoju su sita problema schmoll.gif Baisiai knieti visokius juoduliukus ne tik sau bet ir draugui ispaudaliot blush2.gif Jis jau bega nuo mano tyrinejancio zvilgsnio tongue.gif Man siaik tiek padeda toks budas : kai ant veido pamatau koki spuogena tai ji iskart uztepu kokia nors priemone nuo spuogu tada isivaizduoju kad ji labai gydo ir nekisu nagu tongue.gif Siaip dabar atradau tokia superine priemone nuo pavieniu spuogeliu propolio tirpala spiritini thumbup.gif Tik jo nepardavineja vaistinese nes neatitinka es standartu bet jo galima pasigaminti namie (ta propoli pardavineja diedukai kur turgeliuose medu pardavineja ) ir jis istirpdyti paprastame spirite tik neatsimenu koks santykis turi buti bet manau internete rasite rolleyes.gif Man si priemone padeda thumbup.gif
Atsakyti