Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(Jurgitele @ 2011 07 24, 09:17)
reik pabandyt ir sia misraine, o sakykit, kiek ja reikia virt ir kiek mazdaug valandu laikyt pries virima, nes as jei dabar pradesiu daryt, tai kada ja man virt? ir dar ar reikia sterilizuot ie kokiais dangteliais uzsukinet? Aciu


Apie 8 val bent palaikykite. Tik uzverda pati misraine ir galite deti i stiklainius. As dazniausiai su uzsukamais darau, gerai isplaunu ir su salicilo spiritu pravalau 4u.gif
Atsakyti
Labas mergaitės. Norėčiau ir aš pasiūlyti savo receptą. Jau kelis metus iš eilės konservuoju, gal kiek panašu į dziunkos receptą, bet nereikia tiek rūgštelės.
Paruošiu 3 ltr stiklainį, pridedu lapų, prieskonių, tada sudedu agurkus, vėl lapų, antrą eilę agukų ir ant jų dedu
3 valgomi šaukštai druskos
3 arbatiniai šaukšt. cukraus
1 nubrauktas šaukštelis rūgštelės
Užpilu verdančiu vandeniu, palaikau apie 15-20 min., nupilu ir užverdu tą patį vandenį, užpilu ir užsuku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VIP: 24 liepos 2011 - 16:25
QUOTE(VIP @ 2011 07 24, 17:23)
Labas mergaitės. Norėčiau ir aš pasiūlyti savo receptą. Jau kelis metus iš eilės konservuoju, gal kiek panašu į dziunkos receptą, bet nereikia tiek rūgštelės.
Paruošiu 3 ltr stiklainį, pridedu lapų, prieskonių, tada sudedu agurkus, vėl lapų, antrą eilę agukų ir ant jų dedu
3 valgomi šaukštai druskos
3 arbatiniai šaukšt. cukraus
1 nubrauktas šaukštelis rūgštelės
Užpilu verdančiu vandeniu, palaikau apie 15-20 min., nupilu ir užverdu tą patį vandenį, užpilu ir užsuku.

Jus pabandykit apkeisti vietom druskos ir cukraus kieki, zinokit, bus daug skaniau 4u.gif Siuo jusu receptu visada darydavau, o kazkada emiau ir pakeiciau proporcijas: 2 saukstai druskos ir 3 cukraus-laaaabiau patiko thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas žinote iš ko pagaminta acto esencija? ar tai baisus brudas ar vis tik įmanoma naudoti?
Atsakyti
Nežinau iš ko pagaminta acto esencija, bet aš naudoju natūralų spirito actą fermentuotą su žalia etikete, su juo skaniau gaunasi negu su kitom acto rūšim.
Atsakyti
sveikos
gal kuri pasakytu ar darant agurkus su garstyciu kosele ar tas garstycias ir prieskonius deti i vandeni g.gif ar prieskonius i slovika det?
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2011 07 25, 11:10)
sveikos
gal kuri pasakytu ar darant agurkus su garstyciu kosele ar tas garstycias ir prieskonius deti i vandeni g.gif  ar prieskonius i slovika det?

labas, dėti į vandenį ir paskui viską užpilti ant agurkų
Atsakyti
O as darau siek tiek astrokus agurkus, mano seimai ir visems draugams kas ragavo labai patinka thumbup.gif
2.5 kg agurku supjaustyti isilgai i 4 dalis, jei mazesni tai uteks ir per puse, ideti 4 saukstus druskos, sumaisyti, uzdengti ir palikti 8 val. kambario temp. Po 8 val ispisti susidariusi skysti. Padaryti marinada: 1.5 stiklines cukraus, 1.5 stiklines acto, 8 sauktai aliejaus. i agurkus ideti 3 arb. saukstelius cili pipiru, ir 1 smulkiai supjaustyta cesnako galvute, sumaisyti ir viska uzpilti verdanciu marinadu.Palikti dar 14val. Tada pagal recepta sudeti i stiklainius ir uzsukti(saltai) Bet man atrodo kad nestoves, tai as dar pasterelizuoju apie 10 min. tada uzsuku.
Is 2.5kg agurku gaunasi 3 stiklainiai 600-650gr.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIP @ 2011 07 24, 20:40)
Nežinau iš ko pagaminta acto esencija, bet aš naudoju natūralų spirito actą fermentuotą su žalia etikete, su juo skaniau gaunasi negu su kitom acto rūšim.


aš irgi naudoju tik natūralų spirito (kartais dar obuolių ar vyno) actą, skaičiau, kad jis geriau nei acto rūgštis ar citrinos rūgštis, o acto esencijos visai nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(kinder_surprise @ 2011 07 26, 14:32)
Po 8 val ispisti susidariusi skysti.

lotuliukas.gif Kartais del vienos raides gaunasi dviprasmybes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 07 26, 13:56)
lotuliukas.gif Kartais del vienos raides gaunasi dviprasmybes thumbup.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pasitaisau, ispilti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kinder_surprise @ 2011 07 26, 14:59)
doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Pasitaisau, ispilti doh.gif

Kartais kai statai kokiu 25 stiklainius ,tai sitas zodis visai tinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziunka: 27 liepos 2011 - 07:46