Įkraunama...
Įkraunama...

Palemono mamytės2

Laba diena, mielos mamytės.
Labai kviečiu Jus su vaikučiais į Kindermusik pamokėles, trečiadieniais 18 val., kurios vyksta adresu S.B. "Karčiupis" Tvenkinių g. 47 (neužilgo bus Žilvičių g. 4).
Kindermusik pamokėlės vyksta vaikučiams nuo 0 mėn. iki 7 metų. Laukiami ir vyresni vaikučiai, kurie nori susipažinti su anglų kalba (prieš mokyklą ir ne tik).
Daugiau informacijos galite rasti šiuose internetiniuose puslapiukuose:
http://www.facebook....167013439981803
arba
www.stillmusic.lt
tel. 865616290
aurelija@kindermusik.lt
Labai laukiu Jūsų visų! Iki malonaus!
Atsakyti
4u.gif mamos, gal galit pasakykit kokia sildymo kaina pernai palemone sausio vasario menesiais buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2011 08 17, 11:06)
4u.gif mamos, gal galit pasakykit kokia sildymo kaina pernai palemone sausio vasario menesiais buvo? g.gif

Ziurint kuriam name biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, gal galit parekomenduoti i kokia grupe geriausia leisti 3 metu pupa Lakstutes darzelyje?
Arba Milos mama atsiliepk kur jus eisit? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif cia Skaistute klausia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuke @ 2011 08 17, 14:27)
Ziurint kuriam name biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, gal galit parekomenduoti i kokia grupe geriausia leisti 3 metu pupa Lakstutes darzelyje?
Arba Milos mama atsiliepk kur jus eisit?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif cia Skaistute klausia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


smile.gif Mila kiek zinau eina i darzeli lotuliukas.gif tai jau uzsiemus "siltesne vietele" thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuke @ 2011 08 17, 13:27)
Ziurint kuriam name biggrin.gif
Papildyta:
Tiesa, gal galit parekomenduoti i kokia grupe geriausia leisti 3 metu pupa Lakstutes darzelyje?
Arba Milos mama atsiliepk kur jus eisit?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif cia Skaistute klausia lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai kad pasirinkimo kaip ir nera, kiek suprantu yra viena grupe nuo 3 metu vaikiukam "Kodelciukai" lyg vadinasi, aukletoja Neringa smile.gif
mes su Neringa ir draugausim smile.gif
Linkejimai Skaistutei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2011 08 17, 15:22)
tai kad pasirinkimo kaip ir nera, kiek suprantu yra viena grupe nuo 3 metu vaikiukam "Kodelciukai" lyg vadinasi, aukletoja Neringa smile.gif
mes su Neringa ir draugausim smile.gif
Linkejimai Skaistutei 4u.gif

Mes irgi pasirodo pas kodelciukus, tai super susitiksim tada rugsejo 1 thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes! as ne kaimyne, bet gavosi tokia situacija, kad radome laisva vieta vieninteliame Lakstutes darzelyje, todel kita savaite ten keliaus mano lopselinukas smile.gif Speju, kad ir kaikurios is jusu ten veda savo vaikus, kokie atsiliepimai? Buvau nuejus i darzelio Lakstutes atskira tema cia SM, bet ten jau pora metu niekas neplepa smile.gif

Tuo paciu butu malonu susipazint, manau pasiemusi is darzelio savaji su malonumu pasivaiksciosiu gamtoje, kurios cia pas jus nemazai, taip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2011 09 02, 12:36)
Sveikutes! as ne kaimyne, bet gavosi tokia situacija, kad radome laisva vieta vieninteliame Lakstutes darzelyje, todel kita savaite ten keliaus mano lopselinukas smile.gif Speju, kad ir kaikurios is jusu ten veda savo vaikus, kokie atsiliepimai? Buvau nuejus i darzelio Lakstutes atskira tema cia SM, bet ten jau pora metu niekas neplepa smile.gif

Tuo paciu butu malonu susipazint, manau pasiemusi is darzelio savaji su malonumu pasivaiksciosiu gamtoje, kurios cia pas jus nemazai, taip? smile.gif


sveika, as pusiau palemoniete bet mano vaikas eina i darzeli centre irgi tik ten gavom :S veziojam... bet pati lankiau sita darzeli lotuliukas.gif siaip kitos panikes pakomentuos manau, nes ju mazosios ir mazieji eina smile.gif o is kur veziosite vaikiuka?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2011 09 02, 21:49)
sveika, as pusiau palemoniete bet mano vaikas eina i darzeli centre irgi tik ten gavom :S veziojam... bet pati lankiau sita darzeli  lotuliukas.gif  siaip kitos panikes pakomentuos manau, nes ju mazosios ir mazieji eina smile.gif o is kur veziosite vaikiuka?


kodel pusiau palemoniete biggrin.gif oj mes tolokai sakyciau, is Dainavos veziosim, na ne kitas miesto galas, bet vistiek gaila, kad savam rajone niekas nepriima. As nevairuojanti, tad tokios ir galimybes, viesuoju transportu vezioti, bet tikimes, kad dazniausia vyras suvezios vaika, jei tik suspes visur. smile.gif o Lakstutej negavot vietos, ar nenorejot? smile.gif paziurejau internete, kad jame daugiausia laisvu vietu pasitaiko.. praeitu metu duomenu truputuka radau..

o kokie pacios prisiminimai apie darzeli? nors turbut kazkiek skiriasi situacija anksciau ir dabar. aukletojos pasikeitusios.
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif Laba diena

Prašome pagalbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Gal matote savo kieme, prie garažų ar gatvėje anksčiau nestovėjusį JUODĄ GOLFĄ (IV kartos) UNIVERSALĄ ??? Tai iš mūsų pavogtas automobilis prieš 2 dienas.

Išskirtiniai bruožai:

Juodi skardiniai ratlankiai;
Ant stogo "ragai";
Ant stogo obuolio dyžio smulkus dažų subraižymas (kaip švitriniu popieriumi), esantis arčiau auto galo labiau į dešinę pusę, netoli antenos;
Kairės pusės veidrodėlis klijuotas lipnia juoda juosta.

Praneškite į až ir parašykite į až valstybinius numerius.

Būsime labai labai dėkingi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paslydau @ 2011 09 02, 22:53)
kodel pusiau palemoniete biggrin.gif oj mes tolokai sakyciau, is Dainavos veziosim, na ne kitas miesto galas, bet vistiek gaila, kad savam rajone niekas nepriima. As nevairuojanti, tad tokios ir galimybes, viesuoju transportu vezioti, bet tikimes, kad dazniausia vyras suvezios vaika, jei tik suspes visur. smile.gif o Lakstutej negavot vietos, ar nenorejot? smile.gif paziurejau internete, kad jame daugiausia laisvu vietu pasitaiko.. praeitu metu duomenu truputuka radau..

o kokie pacios prisiminimai apie darzeli? nors turbut kazkiek skiriasi situacija anksciau ir dabar. aukletojos pasikeitusios.

sveika,
mano mergaite lanko si darzeli. pernai "kiskuciu" grupe, siemet i vyresniu "kodelciuku" patekom. as asmeniskai priekaistu neturiu darzeliui, nei buvusiai aukletojai. dabartine aukletoja mano kaimyne, tai ir nemanau, kad labai jau blogai bus biggrin.gif o ir siaip mes sioki toki "blata" turim biggrin.gif as pati irgi sita darzeli lankiau, aisku aukletojos beveik visos per ta laika pasikeite smile.gif
sitam darzeli laisvu vietu yra todel, kad jis miesto pakrasty, o ne todel, kad jam kazkas negerai. paprasciausiai Palemone vaikuciu nebera tiek daug kaip senais laikais, o ir is miesto niekas nesiverzia i cia, nes susisiekimas blogas.
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2011 09 04, 15:05)
sveika,
mano mergaite lanko si darzeli. pernai "kiskuciu" grupe, siemet i vyresniu "kodelciuku" patekom. as asmeniskai priekaistu neturiu darzeliui, nei buvusiai aukletojai. dabartine aukletoja mano kaimyne, tai ir nemanau, kad labai jau blogai bus biggrin.gif o ir siaip mes sioki toki "blata" turim biggrin.gif as pati irgi sita darzeli lankiau, aisku aukletojos beveik visos per ta laika pasikeite smile.gif
sitam darzeli laisvu vietu yra todel, kad jis miesto pakrasty, o ne todel, kad jam kazkas negerai. paprasciausiai Palemone vaikuciu nebera tiek daug kaip senais laikais, o ir is miesto niekas nesiverzia i cia, nes susisiekimas blogas.


tai va, ir man sake kad vietu cia todel kad teveliai prie darbu i miesta veza jei gauna vietas. tai viskas cia gerai su juo smile.gif

o pusiau palemoniete nes gyvenau cia iki 23 metu, dabar gyvenu su vyru kitam kauno gale bet cia mama gyvena, tai vasara bunam cia nes cia namas,kiemas... o ir planu yra ten sugryzti i tevu manus smile.gif tai palemone bunu labai labai daznai, dazniau nei namie smile.gif
Atsakyti