Įkraunama...
Įkraunama...

Palemono mamytės2

QUOTE(Ritandra @ 2011 09 04, 20:46)
tai va, ir man sake kad vietu cia todel kad teveliai prie darbu i miesta veza jei gauna vietas. tai viskas cia gerai su juo smile.gif

o pusiau palemoniete nes gyvenau cia iki 23 metu, dabar gyvenu su vyru kitam kauno gale bet cia mama gyvena, tai vasara bunam cia nes cia namas,kiemas... o ir planu yra ten sugryzti i tevu manus smile.gif tai palemone bunu labai labai daznai, dazniau nei namie smile.gif

Mes i lopseli ejom tik savaitele, o db kodelciukuose bet jokiu nusiskundimu irgi neturiu, drauges sunelis pradejo eiti i lopsiuka, tai sake, kad aukletojos geros, berniukui patinka. Manau dar nuo vaiko priklauso ar jam bus gera darzeli ar ne. Maniske po siai dienai dar zliumbia kodel pasauli tokia neteisybe ir vaikai turi zygiuot i darzeli doh.gif
Atsakyti
Sveikutes
Seniai buvau uzsukusi smile.gif
Na manau tas darzelis geras nes ten dirba mano anyta smile.gif ir mes ketinam ji cia leisti tik aisku turesim paaugti smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutukas111: 28 vasario 2012 - 14:42
kaip senai cia niekas nebeuzeina...
turim GAL galimybe i palemona persikelti, bet man taip nejauku ten atrodo. Tas gelezinkelis ir siaip pramoninis toks rajonas. Aisku tikriausiai priprasti reikia.... Galvojau paskaitinesiu, paziurinesiu ka palemonietes raso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptingai @ 2012 07 12, 21:44)
kaip senai cia niekas nebeuzeina...
turim GAL galimybe i palemona persikelti, bet man taip nejauku ten atrodo. Tas gelezinkelis ir siaip pramoninis toks rajonas. Aisku tikriausiai priprasti reikia.... Galvojau paskaitinesiu, paziurinesiu ka palemonietes raso smile.gif

Laba diena 4u.gif Na as apie Palemona negaliu pasakyti nieko labai blogo lotuliukas.gif Mano mama uzaugo Palemone, as uzaugau ir dabar auginu savo dukryte 4u.gif Ziurint kurioj vietoj jus turite galimybe apsigyventi, jei daugiaaukstyje, tai gal kuri mamyte parasytu kaip ten kas, bet mes gyvenam nuosavam name, turim savo kiema ir link parduotuves ''taupyk'' retai einam, man asmeniskai ta puse Palemono nelabai patinka lotuliukas.gif bet kas ten gyvena irgi negirdejau kad skustusi. o siaip tai gal jums nejauku atrodo, nes jus nieko nepazystate? as kai tik pasigimdziau, atsilus orams pradejau vaikstineti link stadijono mane iskart uzkalbino kelios mamytes su panasaus amziaus leliukais, dar ir dabar kai susitinkam kurnors gatveje maloniai pasisnekuciuojam, thumbup.gif O siaip tai manau, kad toks atokesnis rajonas yra labai gerai auginti vaikams 4u.gif Na tik zinoma susisiekimas prastas jei neturit savo automobilio doh.gif
Atsakyti
Gal kas veža savo vaikus į centrą, ar persiveža po užsiėmimų iš centro atgal. Gal kas norėtų kooperuotis?
Atsakyti
Kas ten Palemone atsitiko,koks skandalas ten buvo su vaiko grobimu ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(nuotakele @ 2013 02 01, 17:38)
Kas ten Palemone atsitiko,koks skandalas ten buvo su vaiko grobimu ar kaip?

pirma karta girdziu lotuliukas.gif
cia Vilijampolej buvo, o ne Palemone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2013 02 01, 16:50)
pirma karta girdziu  lotuliukas.gif
cia Vilijampolej buvo, o ne Palemone  smile.gif

Praeitą ketvirtadienį apie vakarą g.gif ,policija sulėkė, lyg greitukė.Marių gatvėje.Man sakė mano krikšto sūnaus močiutė, gyvenanti Palemone.sakė, matė sausio 24 d vakare,prie mūrinuko lėkė policija.Kažką girdėjo ,lygtai dėdė,prižiūrėjęs dukterėčią ir ją pagrobęs ar kaip... g.gif Gal tame name,kur tokia pusiau asociali daugiavaikė mama gyvena? g.gif ten kaimynai paskųndė ar kaip...Moteris gerai nematė, nes buvo tamsu, o jos langai- pusiau į tą pusę. angel_sadangel.gif jei pas tą daugiavaikę mamytę- visko gali būti.nes kažkaip kitokio atvejo,kad mama palikinėtų vaikus,nelabai ir žinau.ten dažnai ,kiek žinau,vaikai be priežiūros motiniškos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuotakele: 01 vasario 2013 - 18:02
Kas ten Palemone su buvusiu zakristijonu( šlubas tokis su ramentu) vyksta ?Kiek girdėjau, pro savo buto langą mėtė girtas"užžvengus baltiems arkliams"daiktus, butelius,žadėjo namą padegt doh.gif ,kaimynai surišę jį buvo doh.gif ,policija važiavo, paėmę buvo ,bet vėl paleido .Jau kelis kartus taip.Lygtai Lietuvos Ryto laikraštyje ar 15 min laikraštyje rašyta buvo.Kai nebeturiu gyvenančių Palemone,tai gerai nežinau, tik girdėti teko. listen.gif Baisu tokiį kaimyną ir turėt gun_bandana.gif ,gali namą susprogdint alc.gif .Matomai,kai invalidas- viskas atleidžiama?
Atsakyti
laba diena,

Isirašau i palemono mamytes 4u.gif
Persikrausem jau čia su visam smile.gif Vaikiukus isleidau i darzeli pirma diena ax.gif

Atsakyti
Ritandra,
smagu, kad i musu kaima pargrizai biggrin.gif
Atsakyti