Įkraunama...
Įkraunama...

Palemono mamytės2

QUOTE(Ritandra @ 2013 11 13, 12:23)
O va visada gi mamos kaip vaikučius turi tai ir susibendrauja. Aš kadangi gyvenau visada palemone, paskui isikrausčiau 8 metus negyvenau, dabar grįžau bet niekas nepasikeitę smile.gif
Aš kadangi gyvenu kitam palemono gale, už keramikos gamyklos vadinamam "garadoke" tai "kaimynus" visus žinau smile.gif

As gyvenu prie taupyko daugiabutyje smile.gif Na pora kartu buvau uzkalbinusi mamas su vyresniais vaikais, bet kazkaip nesusibendravome gal del to kad ju vyresni vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Jotosi @ 2013 11 13, 15:16)
As gyvenu prie taupyko daugiabutyje smile.gif Na pora kartu buvau uzkalbinusi mamas su vyresniais vaikais, bet kazkaip nesusibendravome gal del to kad ju vyresni vaikai.


pries taupyka ar devynaukstyje? ar sone taupyko smile.gif)))) kaip keista kad palemonietes tokios nedraugiskos g.gif gal neisizeis bet "kuo didesnis kaimas, tuo didesnes "ponios" gyvena" biggrin.gif lotuliukas.gif

o is kur atsikelet? ir kokio rajono?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2013 11 14, 11:17)
pries taupyka ar devynaukstyje? ar sone taupyko smile.gif))))  kaip keista kad palemonietes tokios nedraugiskos  g.gif  gal neisizeis bet "kuo didesnis kaimas, tuo didesnes "ponios" gyvena" biggrin.gif  lotuliukas.gif 

o is kur atsikelet? ir kokio rajono?

As gyvenu kur 2 devynauksciai yra tai viename is ju smile.gif Atsikeliau is Eiguliu kuriuose gyvenau 25 metus smile.gif Dabar cia jau 4metai smile.gif. O tu i kuri buvai issikrausciusi?
Atsakyti
QUOTE(Jotosi @ 2013 11 14, 18:07)
As gyvenu kur 2 devynauksciai yra tai viename is ju smile.gif Atsikeliau is Eiguliu kuriuose gyvenau 25 metus smile.gif Dabar cia jau 4metai smile.gif. O tu i kuri buvai issikrausciusi?


Mano vyras is eiguliu mirksiukas.gif As gyvenau 7 metus Akademijos miesteli, žemkė, Ringaudai (ka geriau žinai tai isivaizduosi)
O dabar grįzau i teviške lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o tavo vyras is palemono? kokie vejai atputė tave i sita krasta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2013 11 15, 10:19)
Mano vyras is eiguliu  mirksiukas.gif  As gyvenau 7 metus Akademijos miesteli, žemkė, Ringaudai (ka geriau žinai tai isivaizduosi)
O dabar grįzau i teviške  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif 

o tavo vyras is palemono? kokie vejai atputė tave i sita krasta smile.gif

Zinau kur Akademija smile.gif
Taip istekejau uz palemoniskio wink.gif Po vestuviu metus gyvenom eiguliuose po to atsilaisvino butas cia tai ir persikraustem smile.gif
Is kuriu Eiguliu rajono jis? smile.gif Gal pazystu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jotosi @ 2013 11 15, 23:44)
Zinau kur Akademija smile.gif
Taip istekejau uz palemoniskio wink.gif Po vestuviu metus gyvenom eiguliuose po to atsilaisvino butas cia tai ir persikraustem smile.gif
Is kuriu Eiguliu rajono jis? smile.gif Gal pazystu wink.gif


Nezinau as tu eiguliu rajono smile.gif Bet luksio g. monolitinis namas prie lukoil degalines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2013 11 16, 14:43)
Nezinau as tu eiguliu rajono smile.gif Bet luksio g. monolitinis namas prie lukoil degalines smile.gif

Supratau smile.gif nelabai ten ka pazystu smile.gif
Atsakyti
palemoniškės - gal turite galimybės pasidalinti nuomone apie Palemono dabartinę Vaikų dienos centro veiklą?
Atsakyti
Net nieko nezinau apie ji
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif
Seniai labai jau bebuvau čia užsukusi, net nepatikrindavau šios temos, nes judesio vis nebuvo smile.gif

QUOTE(Jotosi @ 2013 11 13, 10:38)
Na as cia jau 4 metai, bet su niekuo nebendrauju, net kai su maziuku i lauka iseidavau tai viena ir vazinedavausi sad.gif Liudnoka bet ka padarysi smile.gif

Nori paguosiu smile.gif aš 8 metus čia jau gyvenu ir nieko nepažistu doh.gif

QUOTE(Jotosi @ 2013 11 14, 17:07)
As gyvenu kur 2 devynauksciai yra tai viename is ju smile.gif


Pasirodo kaimynės esam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2014 01 08, 20:35)
Sveikos gyvos 4u.gif
Seniai labai jau bebuvau čia užsukusi, net nepatikrindavau šios temos, nes judesio vis nebuvo smile.gif
Nori paguosiu smile.gif aš 8 metus čia jau gyvenu ir nieko nepažistu  doh.gif
Pasirodo kaimynės esam  mirksiukas.gif



nu va ir pradesite bendrauti smile.gif

reikia tema atgaivinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salve regina @ 2013 12 17, 12:02)
palemoniškės - gal turite galimybės pasidalinti nuomone apie Palemono dabartinę Vaikų dienos centro veiklą?

O gal kieno vaikai lanko Saleziečių Oratoriją prie bažnyčios?
Atsakyti