Įkraunama...
Įkraunama...

Palemono mamytės2

QUOTE(Marti @ 2010 09 20, 15:07)
kiek supratau tas pirmas is mano namo yra, ten toks kampinis butas, jei gerai usprantu dvieju akmbariu langai eina i gatve mariu, o virtuveles i baznycios puse. o jei cia tik viena kambari parduoda, tai ne uz ka nepirkciau tada smile.gif
o apie ta antra tai tikrai nieko nesuprantu, jauciu kad tikrai tie baisus barakai prie keramkes cia sad.gif


ta prasme viena kambary parduoda ir bendra virtuve??? doh.gif mus ne gyvenimui domina smile.gif aplamai ieskom patalpu komerciniu, pirkimui arba nuomai gerom salygom. Galvojam ir apie buta 1 aukste, pakeisti paskirti ir t,t, sniukstinejames biggrin.gif o tam antram gal pasiskambinsiu paklausiu del ydomumo biggrin.gif
Papildyta:
jooo tas raudonu plytu namas, prie keramkes biggrin.gif issiaiskinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 14:27)
ta prasme viena kambary parduoda ir bendra virtuve???  doh.gif  mus ne gyvenimui domina smile.gif aplamai ieskom patalpu komerciniu, pirkimui arba nuomai gerom salygom. Galvojam ir apie buta 1 aukste, pakeisti paskirti ir t,t, sniukstinejames biggrin.gif o tam antram gal pasiskambinsiu paklausiu del ydomumo biggrin.gif

tai kaip supratau jie parduoda tik viena kambari, o virtuve ir tualetas bendri su kitu kambariu. tai visiskai berysio sakyciau sad.gif neaisku kas ten per kaimynai gyvena...
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 20, 15:31)
tai kaip supratau jie parduoda tik viena kambari, o virtuve ir tualetas bendri su kitu kambariu. tai visiskai berysio sakyciau sad.gif neaisku kas ten per kaimynai gyvena...


na jo... o ten daug tam name taip gyvenanciu??? dalinasi patogumai? eina sau,, isprotejimas. doh.gif kaip studentai gyvena taip, tai suprantu, bet jei seimom...
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 15:00)
na jo... o ten daug tam name taip gyvenanciu??? dalinasi patogumai? eina sau,, isprotejimas.  doh.gif  kaip studentai gyvena taip, tai suprantu, bet jei seimom...

tai tikriausiai, kad nemazai. girtuokliu daug, tai netikiu, kad jie dvieju kambariu butuose gyventu. aisku ir normaliu seimu yra, tik ju jau mazuma jauciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 20, 16:15)
tai tikriausiai, kad nemazai. girtuokliu daug, tai netikiu, kad jie dvieju kambariu butuose gyventu. aisku ir normaliu seimu yra, tik ju jau mazuma jauciu biggrin.gif



na jo, tam name pora klasioku gyveno tai esu buvus keliuose variantuose. Maciau taupyka pardavineja thumbup.gif bet neturim mes atliekamu 2 milijonu lotuliukas.gif tikiuosi kokia maxima nupirks ir padarys parduotuve mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 15:21)
na jo, tam name pora klasioku gyveno tai esu buvus keliuose variantuose. Maciau taupyka pardavineja  thumbup.gif  bet neturim mes atliekamu 2 milijonu  lotuliukas.gif  tikiuosi kokia maxima nupirks ir padarys parduotuve  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

tik idomu ar ta maxima cia ka gero rastu biggrin.gif ir dar uz du milijonus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 20, 17:01)
tik idomu ar ta maxima cia ka gero rastu biggrin.gif ir dar uz du milijonus biggrin.gif


lotuliukas.gif uz 2 nusipirktu ir dar du investuot reiktu biggrin.gif ***** isileidau i namus du zmones, cia pas musu kaimynus vaiku teises vis ateina, ir kaimynu klausia kaip jie ten priziuri juos, tai galvojau ir dabar is ten, o pasirodo kazkokie jahovos liudininkai doh.gif pradejo pasaoti apie biblija ir amzina gyvenima... doh.gif vos atsikraciau... ***** landzioja po namus. norejau paklausti ar Dievas irgi toks naglas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 13:08)
o forumas atsigavo smile.gif

uzkabinot mane su tuo mezgimu tai tiesiog vaikui megstuka ir kelnytes uzsibreziau numegsti  lotuliukas.gif  kad puoliau iki isnaktu razgaliot  tongue.gif


Sveikos,ot kokia saunuole thumbup.gif ,as irgi kai uzsikabinu tai niekaip negaliu sustot lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 15:21)
na jo, tam name pora klasioku gyveno tai esu buvus keliuose variantuose. Maciau taupyka pardavineja  thumbup.gif  bet neturim mes atliekamu 2 milijonu  lotuliukas.gif  tikiuosi kokia maxima nupirks ir padarys parduotuve  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Oho kokie gandai,gyvenu Palemone ir nieko nezinau,visai atsilikus nuo gyvenimo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 16:06)
lotuliukas.gif  uz 2 nusipirktu ir dar du investuot reiktu biggrin.gif ***** isileidau i namus du zmones, cia pas musu kaimynus vaiku teises vis ateina, ir kaimynu klausia kaip jie ten priziuri juos, tai galvojau ir dabar is ten, o pasirodo kazkokie jahovos liudininkai  doh.gif  pradejo pasaoti apie biblija ir amzina gyvenima...  doh.gif  vos atsikraciau... ***** landzioja po namus. norejau paklausti ar Dievas irgi toks naglas?  blush2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
del taupyko tai radau internete, skelbima. Bet pries 2 metus kalbejau su palemono keramikos direktoriumi del patalpu tai jis man minejo kad sutartis baigiasi 2010m taupykui.tai manau tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 16:06)
lotuliukas.gif  uz 2 nusipirktu ir dar du investuot reiktu biggrin.gif ***** isileidau i namus du zmones, cia pas musu kaimynus vaiku teises vis ateina, ir kaimynu klausia kaip jie ten priziuri juos, tai galvojau ir dabar is ten, o pasirodo kazkokie jahovos liudininkai  doh.gif  pradejo pasaoti apie biblija ir amzina gyvenima...  doh.gif  vos atsikraciau... ***** landzioja po namus. norejau paklausti ar Dievas irgi toks naglas?  blush2.gif

lotuliukas.gif
pas mus kažkada dvi tokios nukvakę babulkos eidavo bent kartą per savaitę ir jų atsikratyt buvo neįmanoma. tėvas iš jų kažkada kažkokį žurnalą paėmė, tai matyt prie mūsų buto buvo pliusą jos pasidėję. tai jau kai n-tąjį kartą jos atėjo, man trūko juostelė iš pasiutimo. kai pradėjau su jom apie tą jų jehovą ginčytis biggrin.gif gerai, kad pati bent kažkiek apie bibliją suprantu, tai tos vargšės net po prakaitu ten man įrodinėjo savo tiesas iš subraukytos savo kantičkos. galų gale atsinešiau savo senąjį testamentą ir kokias dvi valandas abi su mama jas ten visaip "vartėm". kai jau jos man pabodo, paklausiau: kaip jos pateks į dangų, jei pagal jų sektą į dangų tik 142 tūkst tik patenka, o sektantų gal koks milijonas biggrin.gif ? tai jos sakė, kad aš esu labai nagla ir daugiau pas mus neis biggrin.gif
iki šiol ramu, o tas visas šaršalynas prieš kokius 10 metų buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marti: 20 rugsėjo 2010 - 18:31
QUOTE(Marti @ 2010 09 20, 20:29)
lotuliukas.gif
pas mus kažkada dvi tokios nukvakę babulkos eidavo bent kartą per savaitę ir jų atsikratyt buvo neįmanoma. tėvas iš jų kažkada kažkokį žurnalą paėmė, tai matyt prie mūsų buto buvo pliusą jos pasidėję. tai jau kai n-tąjį kartą jos atėjo, man trūko juostelė iš pasiutimo. kai pradėjau su jom apie tą jų jehovą ginčytis biggrin.gif gerai, kad pati bent kažkiek apie bibliją suprantu, tai tos vargšės net po prakaitu ten man įrodinėjo savo tiesas iš subraukytos savo kantičkos. galų gale atsinešiau savo senąjį testamentą ir kokias dvi valandas abi su mama jas ten visaip "vartėm". kai jau jos man pabodo, paklausiau: kaip jos pateks į dangų, jei pagal jų sektą į dangų tik 142 tūkst tik patenka, o sektantų gal koks milijonas biggrin.gif ? tai jos sakė, kad aš esu labai nagla ir daugiau pas mus neis biggrin.gif
iki šiol ramu, o tas visas šaršalynas prieš kokius 10 metų buvo lotuliukas.gif


wow blink.gif belemba as ir knygute paemiau ax.gif ax.gif ax.gif ax.gif apsidziaugiau kad kontaktu neprase ir viskas, tai jauciu kaip sakai "pliusa" padejo biggrin.gif reiks kita kart vyrui duris atidaryt liept tai greitai susivynios meskeres ax.gif
Atsakyti
Jau tie tai tikrai ikirus,pas mus ir kazkada bande tuos savo zurnalus brukt,bet pasakiau kad nedomina ir uztrenkiau duris pries nosi lotuliukas.gif jau taip siandien isipjoviau i pirsta,kad kur tik prisilieciu vis kraujas pradeda teket,bliamb doh.gif
Atsakyti