Įkraunama...
Įkraunama...

Palemono mamytės2

QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 19:35)
wow  blink.gif  belemba as ir knygute paemiau  ax.gif  ax.gif  ax.gif  ax.gif  apsidziaugiau kad kontaktu neprase ir viskas, tai jauciu kaip sakai "pliusa" padejo biggrin.gif reiks kita kart vyrui duris atidaryt liept tai greitai susivynios meskeres  ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif turim naują jehovos liudytoją mūsų tarpe lotuliukas.gif net balsu susijuokiau viena prie kompo
Atsakyti
tai va, ***** man sakau taip keista galvoju telefono nepraso, i kazkokius susitkimus nekviecia, atejo papasokojo beleka ir isejo... nu o cia kaip toj piramidej "pirma pakopa" doh.gif zinosiu lotuliukas.gif kita kart busiu stipri lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o del pirsto uzjauciu sad.gif buvau nusideginus ta pirsto pagalvele tai jatau jatau... kur palieti tai lyg elektra nukrato.

o as jau nugara numezgiau megstuko tongue.gif

na ka, mano vakaras siandien, filmas "nusivylusios namu seimininkes" smile.gif vyras migdo vaika, o as isipilu taure alaus ir ziuriu filma lotuliukas.gif TYLOJE drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 20, 21:51)

o as jau nugara numezgiau megstuko tongue.gif



aš vakar pati gėdingiausią gyvneime megztuką baigiau, o šiandien su kitu kankinuos verysad.gif jetus jetus kaip nesekasi paskutinę savaitę su mezginiais sad.gif
Atsakyti
QUOTE(laurilija @ 2010 09 20, 20:04)
jau taip siandien isipjoviau i pirsta,kad kur tik prisilieciu vis kraujas pradeda teket,bliamb doh.gif

oj užjaučiu. žinau šitą smagumą, kai nieko daryt negali. o atrodo kas čia tokio, tik pirštas doh.gif
Atsakyti
Ruduo verysad.gif nera nuotaikos ...
Atsakyti
kalbejau su mama, papasakojau kad buvo ateja tie jahovai biggrin.gif tai sako ale ir durna, reikejo isvyt. sakau, kad taip mandagiai kalbejo, kazkaip nebusiu akiplesa. tai mama, sako buvo pas mane irgi kazkada tai sako kalbejo MANDAGIAI pasakojo,dar obuoliukais pavaisinau, klausiau klausiau, iseinant jie sako gal knygute?o mama jiem "kad as zinau kas jus per vieni, nereikia man jusu knyguciu gal jus neateikit daugiau, as nuomone susidariau" (kazka tokio) tai mama sako kaip sveite jie tuos obuolius man atgal ir rekia, nereikia ir mum tavo obuoliu lotuliukas.gif va sako tau ir mandagumas, kol su jais mandagiai, o siaip sako nagli jie. tai va tokia dar istorija smile.gif

o dar klausimeli mezgejom turiu, galeciau paklausti mezgeju temoj bet kad jusu cia beveik visos tokios tai... rankovem nuleidinejat akis pazastyje iskart ten 4-5 ar po pora tada apmezgus eile vel pora? na staciai zodziu ar nuozulniai? supratot? cia mezgant nugara ir prieky ne pacia rankove. (apie rankove paklausiu kaip ja megsti pradesiu) lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 21, 14:26)
o dar klausimeli mezgejom turiu, galeciau paklausti mezgeju temoj bet kad jusu cia beveik visos tokios tai... rankovem nuleidinejat akis pazastyje iskart ten 4-5 ar po pora tada apmezgus eile vel pora? na staciai zodziu ar nuozulniai? supratot? cia mezgant nugara ir prieky ne pacia rankove. (apie rankove paklausiu kaip ja megsti pradesiu)  lotuliukas.gif  ax.gif

as tai pagal siulus ziuriu, jei stori siulai tai iskart kokias 3 nuleidziu o tada sekanciose eilese du kartus po dvi suimu, o jei plonesni tada 5 smile.gif ta pati ir su rankovem darau. kazkada senobinej knygoj radau, tai po siai dienai taip darau (gal jau taip nebemadoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
as dar su vakaryksciu megztiniu knisuosi, niekaip kaklo nesugebu numegst, vis ner kada, o nervija, jau noriu kita pradet mezgini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 21, 16:23)
as tai pagal siulus ziuriu, jei stori siulai tai iskart kokias 3 nuleidziu o tada sekanciose eilese du kartus po dvi suimu, o jei plonesni tada 5 smile.gif ta pati ir su rankovem darau. kazkada senobinej knygoj radau, tai po siai dienai taip darau  (gal jau taip nebemadoj biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )
as dar su vakaryksciu megztiniu knisuosi, niekaip kaklo nesugebu numegst, vis ner kada, o nervija, jau noriu kita pradet mezgini biggrin.gif


paziurejau as jusu darbelius tai man toli grazu iki tokiu doh.gif as jusu darbuose nebent sagas isiuciau nepagadinus lotuliukas.gif o as ta nugara permezgu, nes ziuriu virbalus buvau paemus per storus tai toks skystas mezginys... ne megstukui o palaidinei tiktu toks laisvumas. tai va, permezgineju tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 21, 15:49)
paziurejau as jusu darbelius tai man toli grazu iki tokiu  doh.gif  as jusu darbuose nebent sagas isiuciau nepagadinus  lotuliukas.gif  o as ta nugara permezgu, nes ziuriu virbalus buvau paemus per storus tai toks skystas mezginys... ne megstukui o palaidinei tiktu toks laisvumas. tai va, permezgineju tongue.gif

galėtumėt mano geriausia draugė būt, aš jau du kartus megztinį permezgiau. tikiuosi trečią nereikės, nes tada kursiu laužą balkone ir deginsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 21, 19:34)
galėtumėt mano geriausia draugė būt, aš jau du kartus megztinį permezgiau. tikiuosi trečią nereikės, nes tada kursiu laužą balkone ir deginsiu lotuliukas.gif


na as turiu tokia baisia mada, jei padarau klaida tai viska perdarau o ne taisau ar jos ieskau smile.gif cia ne tik mezgime bet ir darbe savo, jei nesigauna tai istrinu viska ir perdarau is naujo smile.gif nekenciu ieskoti klaidos...
Papildyta:
o mes palemone tik dvi mamos? blink.gif kur visos dingusios?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2010 09 21, 18:49)
o mes palemone tik dvi mamos?  blink.gif  kur visos dingusios?

gal pasislėpę kažkur giliai nuo lietaus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 09 21, 20:08)
gal pasislėpę kažkur giliai nuo lietaus biggrin.gif


gal verda vakarienes vyrams lotuliukas.gif as ryt cepus virsiu biggrin.gif
Atsakyti