Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

Su žalia akute gražūs auskariukai 4u.gif nors man apskritai dabar žalia tokia graži spalva tapo biggrin.gif
O jūs dažna ikeičiate auskarus? Nes aš kai priprantu prie vienų, tai kokį pusmetį nesiskiriu, mėgstu mažus , sidabrinius, su akute ax.gif
Atsakyti
aš tai kai auskarų ir šiaip papuošalų turiu nesveikai daug (tiek vienam žmogui tikrai nereikia biggrin.gif ) tai keičiu dažnai. Tik vieni labiau proginiai, kiti kasdieniniai
Atsakyti
As kaip priprantu prie vienu ai nuo manes juos nulupti reikia
Atsakyti
Merginos, neskaičiau visos temos, bet galit išduot paslaptį kaip tvarkingai susidėlioti papuošalus, kad neužimtų daug vietos, bet kad kartu būtų lengva išsirinkti. Tos dėžutes mane jau nervina doh.gif galvoju kažką panašaus į medį iš vielučių pasidaryti, gal kuri turit tokį?
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2012 09 18, 10:05)
Merginos, neskaičiau visos temos, bet galit išduot paslaptį kaip tvarkingai susidėlioti papuošalus, kad neužimtų daug vietos, bet kad kartu būtų lengva išsirinkti. Tos dėžutes mane jau nervina  doh.gif galvoju kažką panašaus į medį iš vielučių pasidaryti, gal kuri turit tokį?

Yra daugybė būdų kaip galima gražiai susidėti papuošalus smile.gif

Nerandu dabar taip greit, bet mačiau vieną neblogą idėją: įrėminta kamštinė lenta ir ant jos sukabinti papuošalai. Ir patogu, ir gražu smile.gif
Atsakyti
Nebloga mintis, o kaip tie papuošaliukai tvirtinasi prie lentos? smeigtukais biuriniais? čia panašiai kaip mugėse tikriausiai smile.gif

Papildyta:
jau radau puikų straipsnelį auksarankėse smile.gif ačiū už idėją mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tai pakabinamus sukabinus ant tokio specialaus medžio, įveriamus sumetus į saldaininę tokią, o pakabukus ir karolius ant dekoratyvinių kabliukų sukabinus. Nu ir aišku pilnos pakampės dar, tai kas kažkiek laiko malonūs atradimai ištinka biggrin.gif
Atsakyti
O mane dažniausiai ištinka - nieko nerandu - nieko ir nesidedu krizė, dėl to ir galvoju kaip čia viską gražiai susidėti, kad matytųsi vaizdas ir būtų tvarka ax.gif
Atsakyti
dar labai gražiai kažkur mačiau - rėme įtemta medžiaga. Tai ir kabinamu,s ir veriamus galima gražiai susikabinti.

Va,kažkas panašaus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tibė: 18 rugsėjo 2012 - 19:02
Čia dar viena idėja, kaip galima susidėti kabinamus auskarus biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Moliūgėlė @ 2012 09 19, 08:15)
Čia dar viena idėja, kaip galima susidėti kabinamus auskarus  biggrin.gif

Na ir praskaidrinai rytą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tikrai labai originali idėja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dianytis @ 2012 09 19, 08:39)
Na ir praskaidrinai rytą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Tikrai labai originali idėja  thumbup.gif

Aha, nebloga idėja lotuliukas.gif
Pati namie turiu šešių sienelių tarką lotuliukas.gif lotuliukas.gif , tai dar daugiau tilps susikabint auskarų (kurių pas mane begalybė) ax.gif
Atsakyti