Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2012 09 19, 10:06)

Man tie raudoni lašiuko formos labai simpatiški smile.gif nors šiaip visus priglausčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 09 18, 12:33)
Nerandu dabar taip greit, bet mačiau vieną neblogą idėją: įrėminta kamštinė lenta ir ant jos sukabinti papuošalai. Ir patogu, ir gražu smile.gif

ir dulkes renka doh.gif
Atsakyti
Aš vakar tą lentą pasidariau jau, bet kabinsiu ją savo prieškambario spintos vidinėj durų pusėj, būtent dėl to, kad mažiau dulkėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 09 19, 10:20)
ir dulkes renka  doh.gif

Nebandžiau, bet tikiu, kad renka smile.gif Na, bet moteriškė prašė patarimų kaip galima kur sukabinti, tai ir pasiūliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2012 09 19, 13:08)
Nebandžiau, bet tikiu, kad renka smile.gif Na, bet moteriškė prašė patarimų kaip galima kur sukabinti, tai ir pasiūliau smile.gif

Ir labai tau ačiū, nes šiuo patarimu ir pasinaudojau mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man šitie visai dailūs, kasdienai prie klasikinio stiliaus smile.gif
Auskariukai

Kaip jums ?
Atsakyti
QUOTE(Karickike @ 2012 10 11, 14:17)
Man šitie visai dailūs, kasdienai prie klasikinio stiliaus  smile.gif 
Auskariukai

Kaip jums ?


Visai nieko, nors aš asmeniškai mėgstu masyvesnius, bet čia tokie labai lengvai priderinami - tinka prie visko. Tik kaina man regis gerokai per didelė g.gif
Atsakyti
sveikutes, netycia uzklydau i jusu skyreli ir uzmaciau kad apie kabinimus kalbat smile.gif turiu labai daug auskaru ir kazkada taip pat buvo iskilusi ju kabinimo dilema, tai pasidariau taip:

nusipirkau didelius remelius ermitaze ir metalinio tinklelio (sodo/darzo prekese, paprasiau atkirpti man pusmetri, tai vaikinas akis ispute..sako kieeek? ka jus su tiek darysit? biggrin.gif ai, sakau..jus vistiek nesuprasit, man iremint reikia:D).
tai va..namuose pagal remeli apsikarpiau ta tinkleli (biski didesnis nei remas gavosi, bet tas tik i nauda isejo, nes tinklas issilenke ir labai patogu kabint pasirodo auskarus), emiau zalius remelius ir zalia tinkeli, akis tinklelio smulki, kad patogu butu kabinti ir ta metalini tinkleli ireminau. Neturiu nuotraukos, bet laaaaabai graziai ir patogiai gavosi (tada gali kabinti ir lenktus auskarus ir lankelius), ir nepasakyciau, kad dulkes rinktu.

gal kam pravest ideja smile.gif

QUOTE(Tibė @ 2012 09 18, 20:00)

Va,kažkas panašaus
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Karickike @ 2012 10 11, 13:17)
Man šitie visai dailūs, kasdienai prie klasikinio stiliaus  smile.gif 
Auskariukai

Kaip jums ?

Dailūs, nors aš irgi mėgstu labiau kabančius, ilgesnius.
Atsakyti
Pagaivinam auskariukų temą smile.gif Kalėdoms įsigijau šiuos gražuolius http://bksilver.lt/s...i-su-cirkoniu-1 gavau ne vieną komplimentą, kai jais pasipuošiau smile.gif aišku smulkmena, bet patiko, kad atsiuntė dovanų maišelyje ir dar kalendoriuką 2013 metų su nuolaida sekantiems pirkiniams thumbup.gif
Atsakyti
Naujus metus sutikau su klasikine vakarine suknele, tai taikiau subtilius, sidabrinius auskariukus ( http://juvelyrineale...arge/e3619w.jpg ), o kasdienai renkuosi žaismingesnius variantus (pvz.: http://0.tqn.com/d/b...rrings_main.jpg smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sip: 13 sausio 2013 - 15:10