Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas kartas

Sveiki, buvau jau šią temą parašius kitur, bet liepė perkelti į būtent šį skyrelį, tai ir perkėliau. Manau čia yra tikrai patyrusių ir daug žinančių žmonių. Tad eisiu prie reikalo. Mes su vaikinu norėtume pagaliau padaryti tą pirmą kartą. Bet aš nieko daug nežinau apie jį, tad norėčiau jūsų pagalbos. Papasakokit viską apie pirmą kartą, nes kuo daugiau žinosiu manau bus geriau ir man pačiai. Tad lauksiu atsakymų ;]
Atsakyti
Oj kokia tema biggrin.gif
Iš tikrūjų tai nėr čia ko galvot - imi ir padarai biggrin.gif
O kokių konkrečiai patarimų reikia?
Atsakyti
Na aš niekada nesu to darius, tai biški bijau.
Mes su vaikinu dažnai apie tai kalbam, aš jam sakiau kad reiktu galbūt įsigyti prezervatyvų. O jis mane tikina jog nieko nenutiks jei busim ir be jų. O aš bijau kad paskui pastosiu. Ir prisidarysiu problemų. Net nežinau kaip elgtis
Atsakyti
QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 18:29)
Na aš niekada nesu to darius, tai biški bijau.
Mes su vaikinu dažnai apie tai kalbam, aš jam sakiau kad reiktu galbūt įsigyti prezervatyvų. O jis mane tikina jog nieko nenutiks jei busim ir be jų. O aš bijau kad paskui pastosiu. Ir prisidarysiu problemų. Net nežinau kaip elgtis

ir tavo baimė labai teisinga thumbup.gif jokio mylėjimosi BE PREZERVATYVO. schmoll.gif juk tada visi 100%kad gali pastoti..ir nesvarbu, kad vaikinas sakys, kad nieko nenutiks, kad aš viską ten reguluosiu ir t.t. nepasiduok tokiai įtakai schmoll.gif tik su prezervatyvu. 4u.gif o šiaip negalvok labai daug, leisk įvykiams tiesiog rutuliotis... jei pasitiki vaikinu..viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif
bet vat toks vaikino mąstymas man nepatinka... unsure.gif
jei nepaslaptis kiek Jums abiems metų? 4u.gif

p.s. jei vaikinui tu tikrai svarbi, jis tikrai supras tavo baimes ir tavo norą mylėtis su prezervatyvu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 14 rugpjūčio 2010 - 17:37
Man greit bus 17 o jam jau 18

Esu girdėjus, kad per pirmą kartą skauda ir gali būti šiek tiek kraujo, tai tiesa?
Atsakyti
tiesa.. todel geriau to pirmo karto palaukti, kol labai labai tau noresis.. kol bus nesvarbu tas skausmas ir kraujas smile.gif
Nes siuo atveju atrodo, kad labai unori vaikinas, o tu - paprasciausiai bijai.. Neskubek niekur, gyvenimas visas dar pries akis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 14 rugpjūčio 2010 - 17:46
Kad jau kažkaip ir norisi jį atlikt greičiau, nes su vaikinu jau bendraujame 2m. ir vis kalba eina apie tai kada galėsime padaryti. O kraujo būna daug?
Beje dėl prezervatyvo tai jis sako kad jo draugas su savo mergina jau darė kelis kartus ir nieko nenutiko, nei kontraceptikų gėrė ta mergina nei ką.
Atsakyti
mesk sita vaikina, jis nevertas tavo pirmo karto.
Nes draugas dare kelis kartus, o po poros menesiu drauge eis darytis pirmojo aborto po pirmojo karto.. Ir bus zmogzude, nes nuzudys savo negimusi vaikeli.
Seksas yra suaugusiu zmoniu zaidimas. Atsakingas zaidimas.
Atsakyti
QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 18:46)
Kad jau kažkaip ir norisi jį atlikt greičiau, nes su vaikinu jau bendraujame 2m. ir vis kalba eina apie tai kada galėsime padaryti. O kraujo būna daug?
Beje dėl prezervatyvo tai jis sako kad jo draugas su savo mergina jau darė kelis kartus ir nieko nenutiko, nei kontraceptikų gėrė  ta mergina nei ką.

doh.gif Indriuuuka, ir tu juo tiki?
atsiversk tiesiog google puslapi, ir pasieškok visokios informacijos, (įvedinėk įvairius žodžius- mylėjimas be prezervatyvo, pirmas kartas, saugus seksas ir .t.t) juk rėkte visur rėkiama, kad NEGALIME mylėtis be apsaugos priemonių. Jei dar toms mergaitės ir sekasi, tai čia manau tik laiko klausimas kada jos tą vaikėlį turės. Ir tai labai priklauso tiek nuo vyro tiek ir nuo moters organizmo.
O tu ką manai? kad irgi galima "bandyti" be nieko?
ir kas tą kalba vis užveda? vaikinas, ar tu?
Ir aš siūlau neskubėti...nes kai ateina laikas ir noras -nekyla jokių klausimų skaudės ar ne..bus kraujo ar ne... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 18:46)
Kad jau kažkaip ir norisi jį atlikt greičiau, nes su vaikinu jau bendraujame 2m. ir vis kalba eina apie tai kada galėsime padaryti. O kraujo būna daug?
Beje dėl prezervatyvo tai jis sako kad jo draugas su savo mergina jau darė kelis kartus ir nieko nenutiko, nei kontraceptikų gėrė  ta mergina nei ką.

jai dar nenutiko. bet nutiks, jei ir toliau taip darys. prieš akis turiu gyvą pavyzdį, kai aštuoniolikametė laukiasi, o tėčiui dar tik bus tiek. irgi buvo ,,mums nieko nenutiks".

o norisi tik dėl to, jog vis kalba apie tai eina?
Atsakyti
saulyteee

Aš tai pagalvojau kad ta mergina gali būti nevaisinga dėl to ir nepastoja nenaudodama jokių apsaugos priemonių.
Užveda kalbą kartais jis, kartais aš. Aš jei bandyt tai tik su apsaugos priemonėm, nenoriu paskui būti nėščia ir dar kai esu tokia jauna. Turbūt teks palaukti ir kai nebebijosiu šitaip kaip dabar galėsiu tada ir atlikt tą savo pirmą kartą smile.gif

Jurginė

Mano jau kelios draugės atliko tai, ir man norisi jau tai atlikti. Seniau kažkaip nelaukdavau kada pabandysiu, o dabar laukiu bet ir bijau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indriuuuka: 14 rugpjūčio 2010 - 18:04
Indriuka, jei visos tai darė, nereiškia, kad tu prastesnė esi, nes to nedarei dar.
Atsakyti