Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas kartas

Labukas,
Siais laikais gali buti tik saugus seksas, tik man labai gaila kad jus abu parinkinejat, data, laika ar kazkokias salygas. Juk tai turi buti saldu, mylima svajota ir netiketa, kai tam ateis laikas ir jus pradesit! - tai nei vienam nekils abejoniu: dabar ar veliau, skaudes ar ne! Juk tai naturalu, jeigu pasitiki savim ir partneriu, ji myli, tiesiog atsiduok jausmam su protu ir viskas bus gerai. Manau po to abu nesigailesit, jei ir nebus visa tai kaip noretumet, ar kaip romantiniuose filmuose rodo! Igausit abu patirties ( tikiuosiu be pasekmiu) o toliau grazios ir malonios draugystes !!!
Atsakyti
QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 22:41)
Papildyta:
Per pirmą kartą tipo lengviau vaiką užtaisyt?


jau ir aš nebetikiu, kad tau 17 doh.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimtautas @ 2010 08 14, 22:50)
Labukas,
Siais laikais gali buti tik saugus seksas, tik man labai gaila kad jus abu parinkinejat, data, laika ar kazkokias salygas. Juk tai turi buti saldu, mylima svajota ir netiketa, kai tam ateis laikas ir jus pradesit! - tai nei vienam nekils abejoniu: dabar ar veliau, skaudes ar ne! Juk tai naturalu, jeigu pasitiki savim ir partneriu, ji myli, tiesiog atsiduok jausmam su protu ir viskas bus gerai. Manau po  to abu nesigailesit, jei ir nebus visa tai kaip noretumet, ar kaip romantiniuose filmuose rodo! Igausit abu patirties ( tikiuosiu be pasekmiu) o toliau grazios ir malonios draugystes !!!

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 14 rugpjūčio 2010 - 22:01
Aš siūlyčiau autorei su vaikinu užsiimt PETINGU (pasitenkinimas be sueities). Aš taip su pirmuoju vaikinu dariau. Irgi tąsėmės porą metų, jis irgi trypčiojo, kad jau reikia pagaliau (draugavom nuo 16 iki 18 metų). Bet va atradom petingą ir viskas išsisprendė. Aš laaaabai džiaugiuosi, kad vis tik nepasirašiau ir savo pirmą kartą apturėjau su kitu vaikinu. Iš tokių autorės vaikino pasisakymų, kad galima ir be prezervatyvo, manau, kad autorė po kelerių metų irgi džiaugsis, jei su juo dabar nepasimylės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 22:41)
Gera žinosiu. Tai be prezervatyvų nei pro kur biggrin.gif
Papildyta:
Per pirmą kartą tipo lengviau vaiką užtaisyt?


Nera skirtumo ar tai pirmas kartas ar ne pirmas bet jei mylejimasis vyksta be apsaugos gali buti bet kuriuo metu nestumas.Juk tam ir yra vaisingos nevaisingos dienos ir kitokiu niuansu.Taip kad lovos reikalai turi buti su sargiu ir tegul vaikinas pasidomi kaip "sargiuka " tesingai panaudoti, kad ikarsciui apemus nepasimestu mirksiukas.gif Svarbiausia nepamesti galvos ir bus viskas ok smile.gif Geriau apsidrausti nei gailetis kad nepasisaugojai anksciau mirksiukas.gif Ypac jei dar nori pasidziaugti jaunyste 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(palange @ 2010 08 14, 23:17)
Aš siūlyčiau autorei su vaikinu užsiimt PETINGU (pasitenkinimas be sueities). Aš taip su pirmuoju vaikinu dariau. Irgi tąsėmės porą metų, jis irgi trypčiojo, kad jau reikia pagaliau (draugavom nuo 16 iki 18 metų). Bet va atradom petingą ir viskas išsisprendė. Aš laaaabai džiaugiuosi, kad vis tik nepasirašiau ir savo pirmą kartą apturėjau su kitu vaikinu. Iš tokių autorės vaikino pasisakymų, kad galima ir be prezervatyvo, manau, kad autorė po kelerių metų irgi džiaugsis, jei su juo dabar nepasimylės  smile.gif


As manau irgi dar palaukciau mirksiukas.gif O kai jau nebegaleciau kesti tada tik pradeciau lytini gyvenima mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0rchideja: 15 rugpjūčio 2010 - 06:22
Brangioji,
kuo jaunesnė mergina, tuo didesnė tikimybė pastoti, taigi, vieno karto be prezervatyvo yra gana, kad pastotum, tau užaugtų didelis pilvas, o paskui reiktų gimdyti vaikelį. Nueik į youtubę ir pasižiūrėk kaip atrodo tikras gimdymas, labai įdomu. O jei gimdyti dar nenori ir mest mokslųy nenori, ner reikės sėdėti namuose su kūdikiu ir maitinti jį krūtimi kas kelias valandas dieną naktį, tai tada labai smarkiai pagalvok, pasiskaitinėk internete ir gal po to net mažiausia mintis nekils apie norą mylėtis be prezervatyvų 4u.gif
O vaikinas tavo tai visiškas neišmanėlis, jei jam kyla noras siūlyti be prezervatyvo mylėtis, gal jo svajonė vaikus augint ir jis nenori mėgautis jaunyste, linksmintis, studijuoti, o nori sėdėt namie su kūdikiu? Keistuolis, nesubrendėlis ir neišmanėlis.
Šaunu, kad tu gudresnė ir pirmiau domiesi, nei puoli daryt nesąmonių, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
be prezervatyvo jokiais budais nesimylekit unsure.gif
Atsakyti
Pati pradėjau tai daryti vos sulaukus 16. Pasakysiu tau viena - be prezervatyvo NE!!!! Įsidėk į galvą. O jei nepaklausysi, susilauksi vaikelio ir tada galėsi prisimint, kaip tetos sakė neprisižaist.

Pasakysiu taip - norisi, bandyk. Po to kai pabandžiau, 3 mėn nebesimylėjau. Skausmas nežmoniškas. Verkiau. Kraujo nebuvo, taigi nevisom būna, kaip matai. Bet dariau tai su mylimu žmogum, ir dabar dar su juo esu, todėl visai nesigailiu.

O tu gali gailėtis. Nes tavo vaikinas, atleisk man, grybas. Jei ruošiasi be prezervatyvo mylėtis. Jokios atsakomybės. O paskui galėsi viena vaiką auginti...

Mąstyk savo galva. Tačiau protingų tetų irgi paklausyk biggrin.gif
Atsakyti
Be prezervatyvo, net nebandyk, nesvarbu, kokia ten pas jus meile, bet be prezervatyvo negalima, tai apsaugo ne tik nuo nepageidaujamo nestumo, bet ir nuo lytiskai plintanciu ligu.
Datos nepaskirinekit, kada tai ivyks, tai ivyksta savaime.
Pagal tavo uzduodamus klausimus ir pamastymus, tu tikrai jaunesne, nei sakai, todel gal palauk su siuo reikaliuku.
Pabandykit petinga!
Kas liecia pirma karta, ne visom jis buna skausmingas, ne visom pasirodo kraujas. Kiek merginu tiek skirtingu istoriju ir nuomoniu.
O jei dvejoji, palauk !!!
O jei nori ir jauti, kad esi tam pasiruosusi, butinai naudok prezerevatyva ir ka suokia tavo vaikinukas, kad jis kontroliuos padeti, nu baik doh.gif , naudok prezervatyva.
Atsakyti
QUOTE(zverelis2 @ 2010 08 16, 15:21)
bet be prezervatyvo negalima, tai apsaugo ne tik nuo nepageidaujamo nestumo, bet ir nuo lytiskai plintanciu ligu.

Kokios jau ten ligos, jei abiems tikrai pirmas kartas, bet šiaip tai kraupu skaityti, ką čia "protingos tetos" patarinėja vaikui. doh.gif Juk akivaizdu, kad "tai atlikti" norisi vien iš smalsumo, noro būti tokiai, kaip neva visos normalios šiuolaikiškos merginos, skaitančios "Panelę" beigi "Comopolitaną". Panašiai kaip pas dantistę nueiti - nu labai nemaloni procedūra, bet paskui koks palengvėjimas. doh.gif Jei temos autorė būtų mano dukra, tikrai ne apie prezervatyvus matyčiau reikalą pasikalbėti.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 08 16, 16:30)
Kokios jau ten ligos, jei abiems tikrai pirmas kartas, bet šiaip tai kraupu skaityti, ką čia "protingos tetos" patarinėja vaikui. doh.gif Juk akivaizdu, kad "tai atlikti" norisi vien iš smalsumo, noro būti tokiai, kaip neva visos normalios šiuolaikiškos merginos, skaitančios "Panelę" beigi "Comopolitaną". Panašiai kaip pas dantistę nueiti - nu labai nemaloni procedūra, bet paskui koks palengvėjimas. doh.gif  Jei temos autorė būtų mano dukra, tikrai ne apie prezervatyvus matyčiau reikalą pasikalbėti.


Na manau mūsų moralizavimai nepadėtų nei kiek.. tad visos protingos čia tetos nori bent tiek pagelbėti, kad vaikai vaikų neaugintų..
ir kad bent saugiai tuo užsiimtų.
pritariu daugeliui čia išsakytų nuomonių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 08 16, 17:30)
Kokios jau ten ligos, jei abiems tikrai pirmas kartas, bet šiaip tai kraupu skaityti, ką čia "protingos tetos" patarinėja vaikui. doh.gif Juk akivaizdu, kad "tai atlikti" norisi vien iš smalsumo, noro būti tokiai, kaip neva visos normalios šiuolaikiškos merginos, skaitančios "Panelę" beigi "Comopolitaną". Panašiai kaip pas dantistę nueiti - nu labai nemaloni procedūra, bet paskui koks palengvėjimas. doh.gif  Jei temos autorė būtų mano dukra, tikrai ne apie prezervatyvus matyčiau reikalą pasikalbėti.


Jei yra pas ją noras, akivaizdu, kad tai ir padarys, kas ką besakytų. O tokios kalbos - per jauna, neverta, negalima - nulis. Nepadeda. Kai žmogus jaunas, norisi maištauti ir daryti kitaip, nei sako. Tai nors tebūnie saugiai ir be gimdymų.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2010 08 16, 17:30)
Kokios jau ten ligos, jei abiems tikrai pirmas kartas, bet šiaip tai kraupu skaityti, ką čia "protingos tetos" patarinėja vaikui. doh.gif Juk akivaizdu, kad "tai atlikti" norisi vien iš smalsumo, noro būti tokiai, kaip neva visos normalios šiuolaikiškos merginos, skaitančios "Panelę" beigi "Comopolitaną". Panašiai kaip pas dantistę nueiti - nu labai nemaloni procedūra, bet paskui koks palengvėjimas. doh.gif  Jei temos autorė būtų mano dukra, tikrai ne apie prezervatyvus matyčiau reikalą pasikalbėti.

Negi prezervatyvai tik nuo ligų mirksiukas.gif man atrodo ,kad tai apsaugo ir nuo nepageidaujamo nėštumo.O tai tokiem žaliems svarbu.
Atsakyti