Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas kartas

QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 19:02)
saulyteee

Aš tai pagalvojau kad ta mergina gali būti nevaisinga dėl to ir nepastoja nenaudodama jokių apsaugos priemonių.
Užveda kalbą kartais jis, kartais aš. Aš jei bandyt tai tik su apsaugos priemonėm, nenoriu paskui būti nėščia ir dar kai esu tokia jauna. Turbūt teks palaukti ir kai nebebijosiu šitaip kaip dabar galėsiu tada ir atlikt tą savo pirmą kartą smile.gif

thumbup.gif šaunuolė 4u.gif
kalbu iš savo patirties, neskubėk ir palauk, kada noras bus didesnis už baimę 4u.gif 4u.gif
o dėl vaikino tavo tai neramu...o jam tai irgi pirmas kartas būtų? g.gif
Atsakyti
Jurginė

Nežinau bet ir man norisi jau tai padaryt.

saulyteee

Jo ir jam bus tai pirmas kartas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indriuuuka: 14 rugpjūčio 2010 - 18:09
QUOTE(Jurginė @ 2010 08 14, 19:05)
Indriuka, jei visos tai darė, nereiškia, kad tu prastesnė esi, nes to nedarei dar.

drinks_cheers.gif
ir koks kieno reikalas kada kas ir kaip, tegul jos ir pasakojasi, jei jom jau tai taip svarbu.
patikėk, paskui tik pati džiaugsiesi, kai tai padarysi su žmogum, kuris ir kuriam tu būsi labai svarbi ir mylima wub.gif
Atsakyti
saulyteee

Turbūt palauksiu kada busiu jau pasiruošusi. O kad kitas tai nežinau, aš dabar kol kas būnu su juo, mes gerai sutariame. Nėra jokių bėdų, tik va tas dalykas vis man neduoda ramybės, seniau kažkaip apie jį nekalbėdavome, bet dabar kiek supratau jis jau nori jį padaryt, o kartu ir aš noriu.
Atsakyti
QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 19:21)
saulyteee

Turbūt palauksiu kada busiu jau pasiruošusi. O kad kitas tai nežinau, aš dabar kol kas būnu su juo, mes gerai sutariame. Nėra jokių bėdų, tik va tas dalykas vis man neduoda ramybės, seniau kažkaip apie jį nekalbėdavome, bet dabar kiek supratau jis jau nori jį padaryt, o kartu ir aš noriu.


Svarbu tik jokio mylėjimosi be apsaugos priemonių 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2010 08 14, 19:35)
Svarbu tik jokio mylėjimosi be apsaugos priemonių 4u.gif  mirksiukas.gif

ir edukaciniais tikslais apšviesk tą vaikiną apie kontracepciją ir nesaugų seksą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 19:02)
saulyteee

Aš tai pagalvojau kad ta mergina gali būti nevaisinga dėl to ir nepastoja nenaudodama jokių apsaugos priemonių.
Užveda kalbą kartais jis, kartais aš. Aš jei bandyt tai tik su apsaugos priemonėm, nenoriu paskui būti nėščia ir dar kai esu tokia jauna. Turbūt teks palaukti ir kai nebebijosiu šitaip kaip dabar galėsiu tada ir atlikt tą savo pirmą kartą smile.gif

Jurginė

Mano jau kelios draugės atliko tai, ir man norisi jau tai atlikti. Seniau kažkaip nelaukdavau kada pabandysiu, o dabar laukiu bet ir bijau


matai, kol moteris supranta kad laukiasi, praeina kokie 2 menesiai. O gal ir daugiau laiko, nes net menesines gali buti pirmais nestumo menesiais. O jei draugai tik kelis kartus tai dare, tai mergina net nezino, ar jau laukiasi, ar dar ne..
O gal ji jau nescia.. o pastoti gali po kiekvieno sekancio karto..
Atsakyti
P.S.o vaikinui kai irgi pirmas kartas, tai vaikas 200% garantuotas doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Tau tikrai 17? is klausimo atrodo kad 13 biggrin.gif Paskui ir atsiranda istorijos "pastojau man 15, ka daryt?" Jau net mokykloj 9 klasej buna visa visa informacija apie tai, apie visas apsaugas ir etc.
Atsakyti
QUOTE(Indriuuuka @ 2010 08 14, 18:46)
Kad jau kažkaip ir norisi jį atlikt greičiau, nes su vaikinu jau bendraujame 2m. ir vis kalba eina apie tai kada galėsime padaryti. O kraujo būna daug?
Beje dėl prezervatyvo tai jis sako kad jo draugas su savo mergina jau darė kelis kartus ir nieko nenutiko, nei kontraceptikų gėrė  ta mergina nei ką.


kraujo gali isvis nebuti, gali buti - visiem skirtingai. o skausmas visiemz buna manau biggrin.gif
del prezervatyvu... juos naudoti reikia ne vien del to kad nepastot, o dar ir kad apsisaugot nuo lytiskai plintanciu ligu ax.gif taip kad, del apsaugos klausimu neturetu aplamai buti, jei nori buti sveika ir dziaugtis gyvenimu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(KashaloTe @ 2010 08 14, 22:36)
kraujo gali isvis nebuti, gali buti - visiem skirtingai. o skausmas visiemz buna manau  biggrin.gif
del prezervatyvu... juos naudoti reikia ne vien del to kad nepastot, o dar ir kad apsisaugot nuo lytiskai plintanciu ligu  ax.gif taip kad, del apsaugos klausimu neturetu aplamai buti, jei nori buti sveika ir dziaugtis gyvenimu  biggrin.gif  4u.gif


Gera žinosiu. Tai be prezervatyvų nei pro kur biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyteee @ 2010 08 14, 20:51)
P.S.o vaikinui kai irgi pirmas kartas, tai vaikas 200% garantuotas doh.gif  unsure.gif


Per pirmą kartą tipo lengviau vaiką užtaisyt?
Atsakyti