Įkraunama...
Įkraunama...

Nenori valgyti. Kodėl ir ką daryti?

Kadangi alergiškas vaikas, tai dar tik pažindinames su kitokiu maistu negu MP. Daržoves jau išragavome visas, taip pat kelias kruopienes. Daržoves vaikas valgė įvairiai, vienas gerai, pvz. cukiniją, kitas prastai pvz. bulvę. Dabar - nevalgo jokių.
Atrodo, kad ožiukai prasideda tik pamačius šaukštą, net paragauti nereikia.
Bandžiau kažkuo sudominti ir žaisdama ,,įkišti" nors šaukštą. Atrodo pasidariau sau meškos paslaugą, nes panelė nepesčia, viską suprato, o dabar nevalgo nieko (išskyrus aišku MP)
Širdį skaudą kai 3 dienas negauna vaikas papildomo primaitinimo, juk jau didelė, kad tik MP užtektų.
Atsakyti
manau, kad labai mazai tokiu vaiku, kurie visa laika viska valgytu unsure.gif man daktare sake, kad siaip vaikas (tuo metu mano mazasis oziukas buvo 8 men) turi atsargu organizme 3 dienoms. aisku lengva kalbeti, man irgi sirdis skaudejo. Bet paskui tokiu nevalgymo bangu buvo ne viena ir ne dvi. Tiesiog gal daug skysciu duoti, manau tai svarbiausia. Nieko gal patarti ir negaliu, bet nuraminti, kad ne viena su tokia problemele esi console.gif
Atsakyti
tikrai suprantu,pas mus ta pati beda,nors kartais buna tokiu svenciu kai suvalgo kokius 5 saukstelius kosytes ar vaisiu sutrintu.Vis dar lb valgo mp,daktare sake kad jai jo uztenka ir del to gali nevalgyt,bet jai jau 9men keista,kad gali uztekt mp.....stengiuosi duoti kuo daugiau skysciu,jau pradedu susitaikyt su tais nevalgiadieniais,kiek girdejau pati maza buvau tokia pati smile.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasigirti, kad situacija su valgymu jau daug geresnė thumbup.gif
Veikia principas ,,nenori - nereikia, norėsi -duosiu". Kaip Špokas berods rašė, sveika situacija yra tada kai: ne vaikas man, mamai, daro paslaugą, kad valgo, o aš, mama, darau gera savo vaikiukui, nes duodu jam valgyti.
Ačiū už palaikymą 4u.gif
Atsakyti
svekute maniske ir valgydavo normalia tik viena diena viskas uzsiriso..jogurtukas varskyte tinka.
koses mesa darzoves ne:D tai kaip sakoma galvojas skausmas atejo...
mp nutraukiau misinuka duodavau bet vien misinuku neprimaitinsi vaiko...
kisdavau grusdavau ir nieko...taip ir gydytoja paskae nekisk...neprievartauk vaiko ir nebeduodu:D
praeina 5 val nori valgyt ir ragauna ne tokiomis porcijomis bet pavalgo:D svarbiausia mamoms nusiraminti....bandziau duot pirktines koses...
poto dadet savo virtu ir ka..pasiteisino ir valgo...skoni pajaucia ir kramto..
su mesa sudetingiau bet pirktine tyrele maisau su savpo virta ir kazkiek suvalgo...manau taeina vaikams toks laikotarois ..valgau nevalgau:D
galbut prieskoniu reikia dadet?kaip svguna troiskint...druskytes ir t.t.t manau nores valgyt ...maniske musu maista tai valgytu o jai gaminta ne:D
tai priejau isvados darai kaip sau su maziau visokiu priedu ir liuks:D
Atsakyti
Sveiki,

nebezinau ka bedaryti doh.gif mano 7,5mėn kūdikėlis paskelbė streiką, nieko nebevalgo. Iki šiol valgydavo MP bet dabar jis sekunde patraukia ir pyksta, nusisuka, vėl griebia krūtį, vėl nusisuka, verkia. Jaučiu, kad to pienelio nelabai kas jau ir yra.

Nusprendžiau duoti mišinuko, bet kita beda, niekada nebuvo gėręs iš buteliuko. Visokius buteliukus išbandziau, nei vienas nėra jam aiškus. Tada bandžiau su pipete, su švirkštu, bet visa mišinuką išpurškia ir neryja, būna labai nepatenkintas, verkia, ir t.t.

Kol pakankamai turėjau pienelio jokių problemų nebuvo. Ryte valgydavome kruopų košes, per pietus daržovienę su mėsyte, veliau vaisiu ir t.t. Dabar tik pamato artėjantį šaukštuką prie burnytės iškart sučiaupia lupytes stipriai kad nieko jam neikisi. Bandžiau nustebinti, kad išsižiotu, pavyko, ikišu tada jam maistelio, tai tada viska iškrapštė su pirštu ir nieko neprarijo.

jau taip gyvenam nebe pirma diena. Kaip viska pakeisti? Nei maisto, nei skysčių jokių negaunam.
Atsakyti
O kaip vaikas slapinasi ir tustinasi? Gal vaikui apsunkes pilvukas yra. Pgarindiai pozymiai,kada vaikui truksta skysciu ir maisto, ''sausi'' ir ''svarus'' pampiai...Siaip tai nzn ka tokioj situacijoj ir pasiulyti... Koki misinuka bandet duoti? Gal,jei dar yra pienuko,bandyk pirma tieiog vaika ipratinti prie buteliuko,gal gertuves. Kai ipras,gal ir misinuko gers... Siaip nzn,bandykit sekti svori,kad ko nepraziopsoti,jei jau taip neramu. Koki tiklsiau laika vaikas nieko i burna neima? O gal jums taip atrodo,kad jis nieko nevalgo? na kartais gi mamos taip buna,kad atrodo anksciau va valge uz abieju zadu uzsikises,o db ne kasnio... Tiesiog gal vaikos kokios ''iskrovos'' dienos reikia...
Atsakyti
kodel nesikreipiate pas medikus? Laukiate, kol vaikas nusilps del skysciu trukumo?
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2011 06 24, 16:49)
O kaip vaikas slapinasi ir tustinasi? Gal vaikui apsunkes pilvukas yra. Pgarindiai pozymiai,kada vaikui truksta skysciu ir maisto, ''sausi'' ir ''svarus'' pampiai...Siaip tai nzn ka tokioj situacijoj ir pasiulyti... Koki misinuka bandet duoti? Gal,jei dar yra pienuko,bandyk pirma tieiog vaika ipratinti prie buteliuko,gal gertuves. Kai ipras,gal ir misinuko gers... Siaip nzn,bandykit sekti svori,kad ko nepraziopsoti,jei jau taip neramu. Koki tiklsiau laika vaikas nieko i burna neima? O gal jums taip atrodo,kad jis nieko nevalgo? na kartais gi mamos taip buna,kad atrodo anksciau va valge uz abieju zadu uzsikises,o db ne kasnio... Tiesiog gal vaikos kokios ''iskrovos'' dienos reikia...

Aciu Dievui pradejo valgyt darzoves ir mano virta mesyte. Turbut iskrovos dienos pas ji buvo smile.gif Bet, kad pienuko jam truksta tai tikrai. Bandau vis duoti puoduka su misinuku APTAMIL, bet niekaip is jo jis nepatraukia. schmoll.gif Net nesistengia, pyksta, kad visokius buteliukus kaisau jam. Vargas, reiks apsisarvuot kantrybe ir bandyt ikist. Bet taip gaila vaiko. Nenoriu virkdyt.
Buvom pas daktarus, sake nieko tokio kad per si menesi nieko nepriaugo. Nes jis labai judrus, dauk sliauzioja po namus, stojasi, sedasi, domisi viskuo.
Atsakyti
man irgi buvo tokia pati problema,kad normaliai valgęs vaikas (tada buvo panašaus amžiaus) vieną dieną -vsio doh.gif na,bet taip biški pabadavo,valgydymas minimaliai mišinio (po 120 ml,kai anksčiau po 200ml),košių jokių... bet pabadavo ir praėjo. Buvau sukūrus temą,bet ją uždarė,nes tą patį klausimą uždaviau ir to menėsio vaikų mitybos forume,bet dbar matau,kad šita problema visgi aktuali ir galėtų likti tema,kur galėtų mamos pasidalit kiek laiko nevalgė vaikas ir pan. nes tame forume atsirado tik viena mama,kurios vaikas nevalgė,bet tik po kažkurio laiko,taip,kad...manau,kad tema turėtų likti ir kad moderatorė į tai atsižvelgs.
Atsakyti
Kaip ismokinti gerti. Nei is buteliuko su zinduku, nei su snapeliu, nei paprastos taureles ir puodelio nepripazista tik mano kruti.
Atsakyti
QUOTE(maksse1 @ 2011 06 25, 16:56)
Kaip ismokinti gerti. Nei is buteliuko su zinduku, nei su snapeliu, nei paprastos taureles ir puodelio nepripazista tik mano kruti.

Svarbiausia neskubet,dziaukis pakol dar vaikutis MP geria. Mes padejome mokintis kai buvo mums 8men. O va db jau geriame is puoduko ar stiklines thumbup.gif ,bet kadangi pries tai geraim tik MP, tai buteliuku su soskytem nepripazystam lotuliukas.gif ,tikras jau vyras ax.gif O jums kantrybes mokinantis ir ismoksit 4u.gif SEKMES 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti