Įkraunama...
Įkraunama...

Veltinis

galiu patarti ,kad netektu ismesti,tai dek pirma tamsiai pilka vilna,o ant jos vos vos plonu sluoksniu uzdek ta juoda,tada isivels puikiai.
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2012 11 22, 14:12)
laumes juosta, 21 mikrono mazo eriuko juoda veliasi itin sunkiai,bet 18 mikronu labai gerai. 4u.gif


O čia dabar pirkta taip veliasi 21 mkr? Pernai turėjau, tai vėlėsi puikiai g.gif
Atsakyti
Mole,nepamenu kada paskutini karta pirkau,bet man ji niekada gerai nesivele.Gal seniau ir buvo geriau,bet jau ilgokai tiesiog neimanoma su ja velti.dabar tik 18 naudoju.
Atsakyti
tai ka,merginos,vadinas visa prasta vilna man tenka?is vienos parduotuves pirkta juoda visai nesivelia,is kitos-dazo labai stipriai.tenka suktis-su ta,kuri nedazo-idedu jos siek su kitomis(ypac sviesiomis)spalvomis,su ta,kuri dazo-veliu tik tamsiu spalvu salikus...beje,o pranesus parduotuvems,labai nustemba ir taip nuo dusios atsiprasineja,kad net susinepatoginu...smile.gif
Atsakyti
Parduotuves savotiskai suprast galima, ne jos ta vilna gamina, tik perparduoda. Net tiesiai is fabriku siunciantis, labai ivairios kokybes vilna ateina. Kartais net toj pacioj vienos spalvos pakuotej, net ciupinejant jauciasi, kad susuktos kitokios vilnos. Dali svelni, dalis ziurek jau siurkstesne...
Atsakyti
QUOTE(laumes juosta @ 2012 11 27, 11:15)
tai ka,merginos,vadinas visa prasta vilna man tenka?is vienos parduotuves pirkta juoda visai nesivelia,is kitos-dazo labai stipriai.tenka suktis-su ta,kuri nedazo-idedu jos siek su kitomis(ypac sviesiomis)spalvomis,su ta,kuri dazo-veliu tik tamsiu spalvu salikus...beje,o pranesus parduotuvems,labai nustemba ir taip nuo dusios atsiprasineja,kad net susinepatoginu...smile.gif



O jei labai karšto vandens nenaudot, vis tiek dažo?
Atsakyti
Mole,dazo ir su saltu. doh.gif bet nuvelus ir isskalavus jau nededazo,tik veliant kai kurias spalvas sugadina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2012 11 28, 14:43)
Mole,dazo ir su saltu. doh.gif bet nuvelus ir isskalavus jau nededazo,tik veliant kai kurias spalvas sugadina doh.gif



Velsiu šiandien riešines juodas su baltu , vilna pirkta dar pernai, žiūrėsim kas gausim:hm O toks noras yra juodai baltų man dabar
Atsakyti
is eriuko pirkta vilna tikrai nedazo,bet is wool,tai tikrai dazo.as jos juodos su balta maisyti negaliu,gaunasi juoda su pilka.Na,net veliasi ji puikiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Norečiau paklausti apie salvitozę, kuri dažnai minima rusiškuose velimo svetainėse.
Kiek supratau - tai yra milteliai iš kurių daromas tirpalas veltinio impregnavimui.
Gal žinote, kur tokį nupirkti Lietuvoje? O gal pas mus parduoda kitokius impregnantus?
Atsakyti
labai aciu uz atsakymus,parasytus privaciai.beda su ta vilna,bet kartais iseina i gera.is kartacdaryto juodai-balto saliko gavos toks juodai-melsvas.ir puikiausiai"praejo",nes atsirado,kam labai labai patiko ta melsva spalva. :Dmerginos,turiu klausima-nelabai sekas ivelti i audini.krastai apvelti gaunas puikiai,bet audinio vidus-...jei noriu dengti sluoksna visa audini,paliekant nedengtus tik audinio krastus,kaip geriau dengti?tik viena puse ar abi?
Atsakyti
Pasikartosiu ir čia: gal patartumėt, kiek vilnos reiktų užsipirkt paltukui žemiau kelių. 48 dydis. Labai storo velt nežadu, tačiau drysiu "medžiagos" gabalus, o iš jos sukirpinėsiu. Taigi, liks atliekų. Bet tiek to. Nesu dar tiek įgudus, kad velčiau iš kart visą, kaip čia meistrės - be atliekų. O ir siūt man geriau sekasi, nei velt rolleyes.gif Šiandien varau į Kauną, žinau prie bazių tokią parduotuvėlę... O tai mūsų kaimuke kainos nesveikos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 01 gruodžio 2012 - 08:08