Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-58

QUOTE(rokoko @ 2010 09 02, 14:55)
as nelabai ir maciusi misurines nakvisos bent jau lengvai neprigulusios.


tai kad prigludusi tai viskas tvarkoje, pas mane buvo plotelis, tai uzsiskleisavo i vientisa kilima, man labai tiko, bet viena is centro tiek saku prileido, kad jos viena ant kitos jau sulipo ir tas vidurys lyg ispliko, buvo kaip skyle, tai ir pagalvojau, gal trys metai sitai nakvisai yra pakankamai daug ir arba isskirstyt, arba augint nauja pamaina jai, nes toks vaizdas manes jau netenkina visiskai
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2010 09 02, 15:50)
o tai kaip ja daugint geriau, seklom? kazkodel siemet vienas keras atrode nu jau labai negraziai, vidurys isgules, tai vaizdas nekoks. ar cia metai tokie nepalankus, ar siaip misurine neilgaamzis augalas?

Tik sėklom, misūrinė nakviša ir turi gulėti, ji gi šliaužiantis augalas. O kodėl manai, kad ji neilgaamžis augalas, pas mane auga toj pačioj vietoj jau koks 15 metų, 1,20 cm skersmens.

QUOTE(vida777 @ 2010 09 02, 16:08)
ir as manau/zinau, kad silke gali tikti ir su sokoladu, bet cia jau virtuozo, o ne megejo darbas.

Pilnai sutinku su tavo mintim. Žinot kaip aš nemėgstu kičinių "bebenčiukų". Bet štai kartą vienoj sodyboj pamačiau alpinariumą su keistos formos akmeniu kurio nišoje stovi raudonas bebenčiukas su žibintu ir šviečia virš pasodinto edelveiso. Ir žinokit taip gražu ir su prasme wub.gif wub.gif wub.gif Tas nykštukas nekrito į akis ir pasimatė tik priėjus prie akmens arčiau.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 09 02, 15:58)
Tik sėklom, misūrinė nakviša ir turi gulėti, ji gi šliaužiantis augalas. O kodėl manai, kad ji neilgaamžis augalas, pas mane auga toj pačioj vietoj jau koks 15 metų, 1,20 cm skersmens.



na tai dziugu kad ilgaamzis augalas, vadinasi mano gal del to puvinio tokia pasidare, nuzydejo liepa per pora savaiciu ir viskas, ziedu neber, centras ispliko. o pernai ir uzpernai iki spalio ziedus krove, ir tas kilimas tikrai virs metro ir buvo. seklu turiu dar is pernai, reiks issisaugot, grazi man ji. o seklos pernykstes nebus daigumo prarade?
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2010 09 02, 12:38)
Vaje, tai pgl.Knifofija mano namas (be jokios lenktos linijeles) ir pavingiuotas akmeninis takelis per veja visiskai nedera.... doh.gif  Oi, dar viena pavingiuota linija prisiminiau  ax.gif  , nors ta jau is po augalu nelabai matosi...
Tai jau taip ni-ni-ni negalima nieko vingiuot, jei namas tvarkingu geometriniu formu?..  verysad.gif Aciu Dievui, bent "reprezentaciniai šiukšlynėliai" pas mane kazkaip savaime stačiakampiai, prisislieje prie namo ar tvoros gavosi....

jau si karta tai nepaklausyk tos musu profesores tongue.gif
pas mane namas dezute,saligatvius irgi staciakampius susipaisiau doh.gif ,paskui ka besodinu taisyklingai ir tvarkingai-tas nelimpa,laksciau laksciau po kiema su savo zolem,kol pamacius Knifofijos kiemo nuotraukas , be jokio gedos jausmo nugvelbiau jos ideja iskirstyti savo staciakampi kiema lenktomis linijomis,apsodintomis augalais.Va tada ir atsirado jaukus kampeliai wub.gif

Knifofija,nepyk,tikiuosi savo kalte ispirkau tikra sio zodzio prasme ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Tina* @ 2010 09 02, 15:33)
O as kaip tik saviske planuoju iskelt i kita vieta.  dabar imu abejot g.gif

paerzinsiu knifofija dar karta tongue.gif -perkelk ramiai,pas mane kiekvienais metais kitoj vietoj-ir nieko,zydi,bujoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2010 09 02, 17:07)
na tai dziugu kad ilgaamzis augalas, vadinasi mano gal del to puvinio tokia pasidare, nuzydejo liepa per pora savaiciu ir viskas, ziedu neber, centras ispliko. o pernai ir uzpernai iki spalio ziedus krove, ir tas kilimas tikrai virs metro ir buvo. seklu turiu dar is pernai, reiks issisaugot, grazi man ji. o seklos pernykstes nebus daigumo prarade?

Maniškė žydi pilnu tempu.

QUOTE(rozamunda @ 2010 09 02, 17:29)
jau si karta tai nepaklausyk tos musu profesores  tongue.gif
pas mane namas dezute,saligatvius irgi staciakampius susipaisiau doh.gif ,paskui ka besodinu taisyklingai ir tvarkingai-tas nelimpa,laksciau laksciau po kiema su savo zolem,kol pamacius Knifofijos kiemo nuotraukas , be jokio gedos jausmo nugvelbiau jos ideja iskirstyti savo staciakampi kiema lenktomis linijomis,apsodintomis augalais.Va tada ir atsirado jaukus kampeliai wub.gif

Knifofija,nepyk,tikiuosi savo kalte ispirkau tikra sio zodzio prasme ax.gif
Papildyta:

paerzinsiu knifofija dar karta tongue.gif -perkelk ramiai,pas mane kiekvienais metais kitoj vietoj-ir nieko,zydi,bujoja biggrin.gif

Tik nesakyk, kad tavo teritorijoj nėra nei vieno tiesaus takelio, piramidinės eglės ar kokios kitos griežtos geometrinės formos, kuri suriša tavo aplinką su namu.
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 09 02, 17:33)
Maniškė žydi pilnu tempu.
Tik nesakyk, kad tavo teritorijoj nėra nei vieno tiesaus takelio, piramidinės eglės ar kokios kitos griežtos geometrinės formos, kuri suriša tavo aplinką su namu.

taigi ir sakau,kad saligatviai kampuoti bigsmile.gif O geriausiai mano nama su zolynais surisa jo spalva( zalia lotuliukas.gif )
net susimasciau ,kas dar pas mane geometrisko g.gif -gal kenis(trikampis),pergole(staciakampis),supuokles (trikampis),suns voljeras( kvadratas)...
Nu gerai,Knifofija,pasiduodu 000189.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 02 rugsėjo 2010 - 16:42
QUOTE(smth1 @ 2010 09 02, 10:30)
Jeigu tavo namas nera kazkokios labai konkrecios stilistikos, neturi tokiu detaliu, kurios uzkabintu, vadinas reikes ieskoti kazkokio viduriuko. Tai reiskia nenaudoti kazkokiu labai ryskiai kazkuriam stiliui priklausanciu dalyku. 

ojetau kaip kvailai gavosi blush2.gif , perskaiciau jot.ka zinute ir is karto atsakiau, ir tik dabar paskaiciau kas toliau jau buvo prirasyta. Persiprasau uz beveik identiska atsakyma, tarsi buciau mintis nusirasiusi smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 02 rugsėjo 2010 - 17:32
QUOTE(vida777 @ 2010 09 02, 18:31)
ojetau kaip kvailai gavosi  blush2.gif , perskaiciau jot.ka zinute ir is karto atsakiau, ir tik dabar paskaiciau kas toliau jau buvo prirasyta. Persiprasau uz beveik identiska atsakyma, tarsi buciau mintis nusirasiusi  smile.gif .


Neatsiprasinek, as irgi daznokai pakartoju kieno nors zodzius iki galo neperskaicius:)
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2010 09 02, 18:38)
Neatsiprasinek, as irgi daznokai pakartoju kieno nors zodzius iki galo neperskaicius:)

Aš irgi pastebėjau, kad mano mintys dažnai sutampa su kai kurių senbuvių mintimis. Kartais net nebeatsakinėju perskaičiuosi, o kartais kaip vida777 per žioplumą susidubliuoju.
Atsakyti
Na ir aš įkišiu trigrašį mirksiukas.gif Iš karto sakau, kad nieko nenoriu kritikuot ir erzint schmoll.gif

Tiesiog užstrigo mintys dėl stačiakampių namų ir lenktų linijų. Prieš keletą metų lankiau apželdinimo kursus, tai juos vedančio dėstytojo patarimas kaip tik buvo daryti kuo daugiau lenktų takelių, linijų ir pan., ypač jei namas aiškių geometrinių formų. Tik taip galima sukurti jaukią aplinką.

Taip pat šią mintį patvirtino ir kita profesionali aplinkos projektuotoja, kuri šiais metais projektavo draugės namų aplinką.

Taigi, kiek žmonių, tiek ir skonių, stilių, nuomonių...
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2010 09 02, 13:46)
Vida777,
jau buvau palaidojusi tavaja krentancia smulkiaja nakvisele - po ziemos ne zenklo nebuvo.
o stai pries dvi savaites [tik!!!, tikrai nebuvo nieko toje vietoje visa sezona] pastebejau stiebeli toj vietoj  thumbup.gif matyt, is seklos...
kaip isdaboti  g.gif

kaip daboti net nezinau, pas mane siemet labai isdege, o ankstesniame gelyne sauleje, bet ne sausroje augo, tai labai vesejo, o sakeles, kurios tiesiai ant dirvos gulejo, pacios isisaknydavo, tai turejau as ju apsciai. Ziemai, pamenu, buvau uzpylusi durpemis.

Nezinau tiksliai kokia tai veisle, itariu kazkuri is Oenothera fruticosa. Paskaiciau, raso vienos nelabai atsparios salciui, kitos atsparesnes, bet maniskes po durpemis neissalo. Gali buti, kad pas tave is seklytes isaugo g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2010 09 02, 21:50)
Tiesiog užstrigo mintys dėl stačiakampių namų ir lenktų linijų. Prieš keletą metų lankiau apželdinimo kursus, tai juos vedančio dėstytojo patarimas kaip tik buvo daryti kuo daugiau lenktų takelių, linijų ir pan., ypač jei namas aiškių geometrinių formų. Tik taip galima sukurti jaukią aplinką.

Betgi nebuvo kalbos, kad griežto geometrinio stiliaus namui - jokių lenktų linijų ni ni ni ax.gif
Visos raitom ir viskas čia gerai mirksiukas.gif , bet nepakenktų tokiu atveju ir kokį taisyklingesnį elementuką įterpti 4u.gif

Dar, prisimenant temą, apie grožį ir didelius pinigus blush2.gif . Šiandien Senukų lauko prekyboj išleidau cielus 4,98 Lt lotuliukas.gif ir įsigijau :
- stipriai ieškotą Cornus Alba "Sibirica" yahoo.gif
- veigėlę "Ruby queen" thumbup.gif
Aišku prekinė išvaizda nėra ideali, bet kitą pavasarį bus kaip už milijoną tongue.gif
Atsakyti