Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-58

QUOTE(ARasytee @ 2010 09 24, 11:30)
as tik megeja,o ne spece. Tai as Norfoje kazkada pirkau svogunus, ten pigesni. Ir siaures miestelyje prie Thomas Philipps parduotuveje pirkau, ten po viena svoguneli parduoda.




Aciu biggrin.gif Jei pasimaisys po taku uz palankia kaina tai reikes prigriebti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2010 09 23, 22:02)
Užsisakiau vaistinę kraujalakę, gal kuri auginat? Labai įdomus augalas pasirodė, o ypatingai žiedų spalva man patiko  wub.gif


as turiu, labai man ji patinka, visai nereikli, patys lapai pas mane gan neauksti, o ziedynai virs metro iskyla, bumbuliuku debeselis, kad pati pasisetu nepastebejau, nors ziedus buvau palikus ziemai.
Atsakyti
Pavasarį išgenėjom alyvą - išpjovėm kelis senus stiebus prie pat žemės, palikom tik jaunesnius. Kai jie išleido lapus, stiebai išlinko. Toks vaizdas, kad lapų svorio neišlaiko blink.gif
user posted image

user posted image

Dėl ko taip gali būt? Ar jie atsities? Ar reikia ką nors dabar daryt?
Tiesa, naujai išleisti stiebai, užaugę per šią vasarą iki 2m. - tiesutėliai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmogs: 25 rugsėjo 2010 - 16:32
QUOTE(zmogs @ 2010 09 25, 17:30)
Pavasarį išgenėjom alyvą - išpjovėm kelis senus stiebus prie pat žemės, palikom tik jaunesnius. Kai jie išleido lapus, stiebai išlinko. Toks vaizdas, kad lapų svorio neišlaiko  blink.gif
user posted image

user posted image

Dėl ko taip gali būt? Ar jie atsities? Ar reikia ką nors dabar daryt?
Tiesa, naujai išleisti stiebai, užaugę per šią vasarą iki 2m. - tiesutėliai..

Išgenėk nulinkusias šakas, nes kitaip jos sumedės ir darkys krūmo vaizdą.
Atsakyti
Rokoko,ar tik ne pacios gamtovaizdi uzmaciau Rasose??? lens.gif

Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 09 25, 20:36)
Išgenėk nulinkusias šakas, nes kitaip jos sumedės ir darkys krūmo vaizdą.

Dėkui. O dėl ko jos linksta? Svarstau, aar kitais metais vėl neišlinks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmogs: 26 rugsėjo 2010 - 12:40
QUOTE(zmogs @ 2010 09 26, 13:38)
Dėkui. O dėl ko jos linksta? Svarstau, aar kitais metais vėl neišlinks  g.gif

Gal sparčiai augo ir nespėjo medėti, gal koks škvalas išlankstė, gal ilgai lijo ir nulenkė vešlias šakas. Pasikartoti neturėtų.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 24, 08:40)
Sakykit, o kaip su šiušelių (Erigeron) vegetacija? ar šiuo metu jos turi būti kaip nunykę?  unsure.gif

Knifofija, jus tikrai zinot ax.gif

Tiesa, ar yra sansu is paprastos baltos pilnavidures alyvos suformuoti medeli? Formavimas prasidedu nuo pat jauno augaliuko.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Žinau, kad jau buvo nagrinėtas klausimas, bet tuo metu nepasižymėjau blush2.gif
Sodyboje planuojam saodinti karpotųjų beržų parkelį - į vieną duobę sodinant po tris medžius. Kokio dydžio tarpus reikėtų palikti? Sodinant po vieną RS rašo 3-4 metrai, o po tris galbūt didesnių atstumų reiktų?
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2010 09 26, 14:51)
Gal sparčiai augo ir nespėjo medėti, gal koks škvalas išlankstė, gal ilgai lijo ir nulenkė vešlias šakas. Pasikartoti neturėtų.

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti