Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-58

sveiki,gal gali man kas patarti 4u.gif pries du metus nusipirkau rutulini kadagi jis viduje buvo rudais spigliukais o isoreje zalias pardaveja sake taip turi but nes tik virsutiniai gauna saules o vidiniai negaudami paruduoja,taciau kuo toliau jis man visas ruduot pradeda ar gali but del to kad jis pasodintas siaurineje puseje ar dar del ko nors?patarkit kas galit,dekui.
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 09 12, 08:53)
Kazkodel pradejo raudonuoti mano vieno rododendro lapai-ko jam truksta? g.gif Siaip jie grazus,laikosi tvirtai tik va ta spalva g.gif Aciu

QUOTE(Ledum @ 2010 09 09, 11:33)
Kiekvienu atveju vis kitoks geltimas ar raudonavimas.  mirksiukas.gif Be to dar labai nuo rūšies priklauso. Vieniems rododendrams būna normalu, kitiems ne. 4u.gif

Tai jau taip drinks_cheers.gif, va, ta pati žemė, du rododendrai
user posted image
dvi skirtingos bėdos g.gif Šiaip, panašus vaizdas pasikartoja laikas nuo laiko, bet papildomai parūgštinus, viskas atsistato, priauga naujų gražių lapų. Tačiau šiemet bėda išlindo vėlokai, tad, kažin ar verta gelbėti dabar, ar atidėti pavasariui?
QUOTE(zmogs @ 2010 09 13, 19:11)
Sveikos, prasideda rudeninis augalų pirkimas smile.gif
Gal kuri žinot, kur galėčiau gauti raganę „Romantika“. Žinau, kad yra VU Botanikos sode, bet jie patys neparduoda (o gal blato reikia?). Medelynuose nerandu, aišku ne viską patikrinau, tad gal kas užmatėt? Arba sėklų gal galima gaut? Galbūt yra ir kitų rūšių tamsiais žiedais, tik aš nežinau  g.gif

Rugpjūtį, raganėms buvo akcija Zapyškio Kikoj, gal dar užsilikę kas nors 4u.gif , nes asortimentas buvo nemenkas. Aš tada papirkau porą labai tamsių blush2.gif ("Gipsy Queen" ir "Polish Spirit" - labai įdomiais smulkiais žiedukais). Abi buvo su žiedais, tai spalva turėtų būti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
dvi skirtingos bėdos  Šiaip, panašus vaizdas pasikartoja laikas nuo laiko, bet papildomai parūgštinus, viskas atsistato, priauga naujų gražių lapų. Tačiau šiemet bėda išlindo vėlokai, tad, kažin ar verta gelbėti dabar, ar atidėti pavasariui?

pas mane irgi ta pati problema,dar niekad nebuvo, tiek daug raudonu lapu,net nezinau ka ir daryt g.gif susinervines paemiau ir patresiau kas bus nezinau g.gif
Papildyta:
mano rododendru lapai va taip atrodo, kiti krumai geltonais lapais,geltono neturiu fotkes nefotkinau,galiu tik viena pasakyti ,kad visi tie geltoni raudoni lapai nukris cia tik laiko klausimas ,nebent yra tam vaistu g.gif
user posted image
Atsakyti
Apziurejau saviskius, pas mane irgi yra keli raudoni lapai. Matyt masinis reiskinys simet.
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2010 09 13, 19:11)
Sveikos, prasideda rudeninis augalų pirkimas smile.gif
Gal kuri žinot, kur galėčiau gauti raganę „Romantika“. Žinau, kad yra VU Botanikos sode, bet jie patys neparduoda (o gal blato reikia?). Medelynuose nerandu, aišku ne viską patikrinau, tad gal kas užmatėt? Arba sėklų gal galima gaut? Galbūt yra ir kitų rūšių tamsiais žiedais, tik aš nežinau  g.gif

Pasidomėsiu tuo klausimu rytoj.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 09 13, 22:44)
Apziurejau saviskius, pas mane irgi yra keli raudoni lapai. Matyt masinis reiskinys simet.


taip masinis reiskinys, tik ne vien siemet, bet kas metai. Nes, priklausomai nuo veisles, keliu metu lapai auga, o apatinius numeta. Jeigu virsutiniai lapai atrodo sveiki, tai reiskia, kad rododendrams viskas tvarkoje. Nepamirskit patresti rudeninem trasom. mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos auginančios azalijas ,dėkinga būčiau jeigu ,,apšviestumėt,, kada jos pradeda mesti lapus ir ar jas, kaip ir visžalius rododendrus, dar būtų galima tręšti rudeninėm trąšom ?
Atsakyti
QUOTE(Feniksas45 @ 2010 09 14, 11:12)
merginos auginančios azalijas ,dėkinga būčiau jeigu ,,apšviestumėt,, kada jos pradeda mesti lapus ir ar jas, kaip ir visžalius rododendrus, dar būtų galima tręšti rudeninėm trąšom ?

taip rudeninėm trašom tręšti galima. Lapus pradeda mesti rugsėjo gale, spalio pradžioj, priklauso nuo oro sąlygų. Daar tik vienas kitas lapelis nukritęs.
Atsakyti
ačiū ,Knifofijai ,už atsakymėlį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feniksas45: 14 rugsėjo 2010 - 12:44
QUOTE(zmogs @ 2010 09 13, 19:11)
Sveikos, prasideda rudeninis augalų pirkimas smile.gif
Gal kuri žinot, kur galėčiau gauti raganę „Romantika“. Žinau, kad yra VU Botanikos sode, bet jie patys neparduoda (o gal blato reikia?). Medelynuose nerandu, aišku ne viską patikrinau, tad gal kas užmatėt? Arba sėklų gal galima gaut? Galbūt yra ir kitų rūšių tamsiais žiedais, tik aš nežinau  g.gif


O kokiam "Rojaus sodu" forume nenori paklaust raganiu temoj? Ten gi visokio plauko zinovai susirinke, reciausias rusis augina, dalinasi, pardavineja. Gal ka patartu.

QUOTE(Knifofija @ 2010 09 14, 12:11)
taip rudeninėm trašom tręšti galima. Lapus pradeda mesti rugsėjo gale, spalio pradžioj, priklauso nuo oro sąlygų. Daar tik vienas kitas lapelis nukritęs.


O rudenines trasos, tai cia kokios?.. blush2.gif As nelabai apsisvietus siuo klausimu ax.gif . Viska, isskyrus vienmetes, baigiu tresti rugpjucio vidury.
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2010 09 15, 08:28)
O kokiam "Rojaus sodu" forume nenori paklaust raganiu temoj? Ten gi visokio plauko zinovai susirinke, reciausias rusis augina, dalinasi, pardavineja. Gal ka patartu.
O rudenines trasos, tai cia kokios?..  blush2.gif As nelabai apsisvietus siuo klausimu  ax.gif . Viska, isskyrus vienmetes, baigiu tresti rugpjucio vidury.

Būna ant trašų parašyta, kad tinka rudeniniam trešimui. Jos visos būna su sumažintu azoto kiekiu.
Atsakyti
Bet jos bus universalios, ne spec. rododendrams?
Atsakyti