Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka-58

Ar jau žydi pas jus lady in black? Nesusigaudau, ar maniškė žydės šiemet.
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2010 09 22, 23:28)
Ar jau žydi pas jus lady in black? Nesusigaudau, ar maniškė žydės šiemet.

Šiemet matyt vėluos, gal tie karščiai išvedė augalus iš proto, nes daugelis arba sužydo nelaiku, arba išvis žiedų nesukrovė.
Atsakyti
Mano labai didelis krumas, bet irgi nezydi.
Papildyta:
Dabar dar didesnis gigantas:
astras

O sis paprastas irgi nezydi: ziureti cia smile.gif
Atsakyti
Jei pasirūpinsime dabar, pavasarį galėsim turėt užuominą į kažką panašaus:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Wow wub.gif simet stebuklingai atsilaikau nuo pavasriniu uzuominu. Atejo soties jausmas taip sakant. Tik daugiametems dar vis troskulys. Nusipirkau is Vysniausku sio bei to idomaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leliumai @ 2010 09 23, 11:10)
Jei pasirūpinsime dabar, pavasarį galėsim turėt užuominą į kažką panašaus:


user posted image

Labai grazu, bet kaip po to ta vieta papuosti kai geles nuzydi? as dar visai prasta gelininke....Kaip jus darote?
Atsakyti
Man su margutem nerealus vaizdinys wub.gif wub.gif wub.gif
Taip noriu turet, bet taip tingiu, kazko siemet man visai nekyla rankos kazka "tverti", tik "palaikyti" doh.gif ...nu tulpes dar pakisiu po velena, nu gal dar krokus...
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2010 09 20, 21:05)

As siais metais is seklyciu ja auginausi, mazytes dar labai ir jokiu zedeliu, gal kitamet jos zydes???
Atsakyti
QUOTE(kkarile @ 2010 09 23, 12:35)
Labai grazu, bet kaip po to ta vieta papuosti kai geles nuzydi? as dar visai prasta gelininke....Kaip jus darote?

aš šiemet narcizus sodinu tarp vėliau sulapojančių gėlių: viendienių, snapučių, vilkpupių (šilokų), ežiuolių, rudeninių astrų ir pan. Anksti (nesulapojus krūmams) žydinčias smulkiasvogūnes galima sodint tiesiai po krūmais.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 09 23, 11:38)
Man su margutem nerealus vaizdinys wub.gif  wub.gif  wub.gif
Taip noriu turet, bet taip tingiu, kazko siemet man visai nekyla rankos kazka "tverti", tik "palaikyti" doh.gif ...nu tulpes dar pakisiu po velena, nu gal dar krokus...

Tik nekišk po velėna, o tai nei velėna, nei tos tulpės gražiai neatrodys.. bent mano tokia patirtis. Dabar suku galvą, kaip tas tulpes ir vejos naikint, kad neišknist visko. Matyt pjausim tiesiog ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2010 09 23, 12:38)
Man su margutem nerealus vaizdinys wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif jau esu beatsispirianti svogūniniams, bet šitokio vaizdelio nooooooriuuuu doh.gif labai tiktų mano patvoriui. Juk šitų margučių nereikia iškasinėti kasmet, ar ne g.gif ?
QUOTE(kkarile @ 2010 09 23, 12:39)
As siais metais is seklyciu ja auginausi, mazytes dar labai ir jokiu zedeliu, gal kitamet jos zydes???

Žydės 4u.gif pasėtos daugiametės pirmais metais išaugina tik lapelius, suformuoja mažutį kerelį, o pradeda žydėti antrais metais.

Leliumai, kaip sekasi su šilagėlių vaikučiais? Aš saviškius bepikuodama nudaigojau verysad.gif , jau tokia atgrubnagė, kad negaliu doh.gif jei išgyvens pora, tai bus šventė. Padariau klaidą sėdama tiesiai į gruntą. Žemė pas mane sunki, ir iškasinėjant daigelius labai trūkinėjo šaknelės (o kad jos bus tokios ilgos tikrai nesitikėjau blink.gif ). Bandysiu kitąmet blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitule: 23 rugsėjo 2010 - 21:31
Užsisakiau vaistinę kraujalakę, gal kuri auginat? Labai įdomus augalas pasirodė, o ypatingai žiedų spalva man patiko wub.gif
Atsakyti