Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(mamkaa @ 2011 09 15, 13:22)


aš nepirkčiau šitų skraisčių net ir jei reiktų mokėt dar mažiau. tiesiog matosi nekokybiški siūlai. Aš jei ir mezgu tai perku gerus. Jei neturiu geriems neperku visai, todėl gimtadienio pinigėliai sueina siūlam lotuliukas.gif nu tiesą pasakius aš siūlam išleidždiu vienai skraistei daugiau nei čia jau prašo už visą darbą....... jei rinkčiaus pigumą, tai rinkčiaus tada kiniečių darbą - nes jokio skirtumo, kartais jų visai neblogų kokybiškų daiktų galima rast. Arba išvis geriau tada po skudurynus pasivaiksčiot, ten irgi liuks variantų galima rast.
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 09 15, 13:22)

na, pamacius kaina man pirma mintis buvo, uz kiek siulus perka, jei skara tiek tekainuoja??????

P.S. Omokescius tenka moketi net jei mezgimas yra papildomos pajamos, o ne pragyvenimo saltinis.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2011 09 15, 10:49)

Ir dar kiek butu galima paimti uz sali 180 x 70 cm, megzta masina paprastu lygiu rastu ir po to apnerti?


Bandžiau parduoti truputėlį mažesnius, megztus iš kidmoherio už 50 Lt. Man nepavyko. Žinoma dar priklauso ir kur skelbiesi ar parodai savo mezginius. Aš pabandžiau tik savo rajono parduotuvėlėje ir SM skelbimų lentoje.
Atsakyti
gatavus gaminius pardavineti labai nedekingas uzsiemimas.
As uz skara is kidmoherio suderejau 110lt
Atsakyti
QUOTE(Carolina212 @ 2011 09 15, 11:06)
Tai kaip suprantu biznio nepadarysiu is to?? lotuliukas.gif  Na ka, tada lieka man ir toliau nerti megzti tik savo malonumui..maziau nervu  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2011 09 15, 15:15)
gatavus gaminius pardavineti labai nedekingas uzsiemimas.
As uz skara is kidmoherio suderejau 110lt

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nes gali kas nors netikti arba nepatikti zmogui
Atsakyti
gal galit duoti patarimai, kaip pradedancioms ieskoti tu uzsakovu, kaip prasimusti mezgimo rinkoje, kol kas tik tris darbus savo pardaviau, bet ir taip per gimainaites giminaiciams
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2011 09 15, 15:55)
gal galit duoti patarimai, kaip pradedancioms ieskoti tu uzsakovu, kaip prasimusti mezgimo rinkoje, kol kas tik tris darbus savo pardaviau, bet ir taip per gimainaites giminaiciams

na keli puslapiai atgal visos mamos raso,kad tai tiesiog neapsimoka,tik prisidurimui gali uzsidirbti,tad gal i kokia kita rinka reiktu mustis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 09 15, 10:41)
Būtent. Gal mažą smulkų dalykėlį megsi tiek pat laiko, kiek užtruks sijoną paprastesnį numegzt. Ir įvertint vienodai negali

Kai draugė pamatė kokį megztuką nusimezgiau, užsinorėjo tokio pačio, nes ant manęs atrodė idealiai. Tada paklausė kiek kainuotų. Pasakiau, kad megzdama užtrukau 4 dienas, nes siūlai ploni ir raštas buvo šioks toks. Tada sakau jai: kiek tu gauni atlyginimo už 4 darbo dienas? Kadangi ji buhalterė ir gauna tikrai ne 1000Lt, labai greit paskaičiavo, kiek tai kainuotų  biggrin.gif  Nusprendė, kad apsieis ir be jo  lotuliukas.gif



thumbup.gif As irgi lygiai taip mastau - kadangi turiu pastovu darba, tai zinau, kiek uzdirbu per diena. Kai gaunu koki uzklausima, kiek kainuotu numegzt kazkoki daikt, visada pagalvoju, kelias dienas uztrukciau megzdama (jei megzciau 8 val i diena) ir kiek per tas dienas uzdirbu darbe... ax.gif Bet koks ranku darbas negali buti nupigintas jau vien del to, kad ne kiekvienas moka megzt, siut, velt ar drozinet ax.gif



QUOTE(mamkaa @ 2011 09 15, 12:29)

!. http://www.skelbiu.l...#adCommentsArea, nu nezinau kaip jums, bet man per pigu atrodo, skara su siulais su darbu 50 lt.
2. kai atsiranda tokiu kurios papigeja savo darba parduoda, tai tik ir belieka po tiek pat parduoti, nes jei idesi skelbima su didesne kaina tai tikrai niekas nepikrs, tenka musti kaina ir parduoti pusvelciui, kad bent saviems rubams ant siulu butu, o kad uzdirbti is to tai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


1. cia musu forumiete viena... mirksiukas.gif man net neskanu ziuret, darbai grazus, o kainos kaip pasityciojimas doh.gif

2. Na, savo darbo nereik pardavinet ziurint i kitu kainas. Juk jei maximoj dzinsai kainuoja 50 litu, nereiskia, kad niekas neperka trigubai ar penkiagubai ar brangesniu dzinsu firminese parduotuvese... mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesenai bazei maciau mocherine suknute,jei nemokeciau megzti vis vien nepirkciau,bet tai jau skonio reikalas.Is smalsumo paklausiau kiek kainuoja ir man mielai buvo paaiskinta,kad uz siulus 100lt.+darbas300lt.+100lt.uz tai kad jie pardavineja,viso 500lt.Man cia jau perlenkta,arba ir as per mazai uz savo darbus prasau.
Atsakyti
Radau kaip apskaiciuoti rankdarbiu kaina gal bus naudinga http://www.rinran.lt...rbiu-kaina.html
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2011 09 15, 19:30)
Is smalsumo paklausiau kiek kainuoja ir man mielai buvo paaiskinta,kad uz siulus 100lt.+darbas300lt.+100lt.uz tai kad jie pardavineja,viso 500lt.Man cia jau perlenkta,arba ir as per mazai uz savo darbus prasau.

O jūs matėt kiek kainuoja paprasta ne akcijos metu suknutė, kurią gamino masinėj gamyboj kiniečiai? g.gif 200-300Lt ax.gif O mocherinę suknelę ar bandėt kada megzt? manot, kad 300Lt už numezgimą daug? Aš skaitau, kad mažai, nes darbo tikrai ne vienai dienai rolleyes.gif O kad jau jie už pardavimą 100Lt ima, nu tai susirastkit mezgėją, kuri numegs be tarpininkų cool.gif
Atsakyti