Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(aaagnex @ 2011 09 16, 10:47)
O jūs matėt kiek kainuoja paprasta ne akcijos metu suknutė, kurią gamino masinėj gamyboj kiniečiai?  g.gif 200-300Lt  ax.gif O mocherinę suknelę ar bandėt kada megzt? manot, kad 300Lt už numezgimą daug? Aš skaitau, kad mažai, nes darbo tikrai ne vienai dienai rolleyes.gif O kad jau jie už pardavimą 100Lt ima, nu tai susirastkit mezgėją, kuri numegs be tarpininkų cool.gif

Oho,kaip suputojo,cia tik nuomone savo pasakiau,o ne deretis del kainos pradejau.
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2011 09 15, 10:59)
klausimas ar dar ir uz tokia kaina kas pirktu  g.gif  mirksiukas.gif

pirkčiau, jei nemokėčiau pati nerti, - nerealiai pigus komplektas. Kiniečių masinės gamybos brangiau kainuoja.

Tiesa, siūlus ir spalvas pati išsirinkčiau, pavyzdys netiktų interjere.

Dar pridursiu, ir megztą servetėlinę pirkčiau, jei patrauktų akį. Siūlinėse matomos tų pačių spalvų ir raštų suknutės net už dyką neimčiau. Na, kuri labai norėtų sutikti antrininkę su tokia pačia vakarėly. Ne vien kaina nulemia įsigijimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 16 rugsėjo 2011 - 14:18
Man kažkaip atrodo, kad rankų darbas pas mus įgaus kainą po kokių 25-40 metų. Kai neliks dabartinių mezgėjų kartos. O iš jaunimo labai jau retai kas mezga. Paskaičiavau, kad sakykim iš 10 mano draugių pastoviai mezgu tik aš viena. Dar kelios tik "iš reikalo". Kitos visai nemoka megzti. O mūsų dukros net žiūrėt nenori į virbalus ir vąšelį. Aš vis tikiuosi, kad maniškė na maž kada nors.... g.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2011 09 16, 15:58)
ir shiaip, lietuves ranku darbas niekuo ne vertingesnis  uzh kinietes...

O jūs įsitikinusi, kad tai tikrai kiniečių rankų darbas? Pramoninėm mezgimo mašinom jie dar ne tokius šedevrus kuria.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2011 09 16, 13:58)
tas, kas nori ypatingos, vienetines sukneles tikrai bazese jos nepirks .... mirksiukas.gif

ir shiaip, lietuves ranku darbas niekuo ne vertingesnis  uzh kinietes...
Vertingas tik originalumas ir siulu kokybe smile.gif

visiska tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siandien buvau siulu parduotuveje, ten pardaveja mezga pagal uzsakymus, tai paklausiau kiek ima uz darba. Tai ji sake, kad skaiciuoja labai paprastai, ima uz viena metra siulo 10 centu.
Jei saliui sumezgi du matkelius po 100g. 500 metru, tai tokio slaio kaina 100 lt. Sake taip ir rubus kai mezga taip skaiciuoja.
Atsakyti
Na, labai jau netikslus skaiciavimas.... jei sali megsi vien gerom akim, tai pakenciama, o jei pyniu raizgalyne?
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2011 09 16, 22:12)
Na, labai jau netikslus skaiciavimas.... jei sali megsi vien gerom akim, tai pakenciama, o jei pyniu raizgalyne?



As ir skaicuoju pagal sumegztus metrus. Gaunas pakankamai tiksliai. Per valanda sumezgu 50 m, tiek plono tiek storo siulo. Mezgant su pynem daugiau siulo sueina tai ir kaina kyla, tik vat mezgant kiaurarasti is labai plonu siulu tai siulo maziau sueina, o darbo daug, tai kiaurarasciams kitas tarifas, brangesnis.
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2011 09 16, 15:00)
Oho,kaip suputojo,cia tik nuomone savo pasakiau,o ne deretis del kainos pradejau.

kur suputojo, kas g.gif

Aš lyg irgi tik nuomonę pasakiau g.gif Kurioj vietoj Jūs suputojusią mane įžiūrit? g.gif
Atsakyti
na va ir prasideda gincai... biggrin.gif
Atsakyti
Bet kaip Jus skaiciuojat tuos metrus, kai pavyzdziui visos mano klijentes nori zinoti galutine kaina dar pries pradedant megzti.
Atsakyti
QUOTE(dziaugsmelis7x7 @ 2011 09 17, 11:12)
na va ir prasideda gincai... biggrin.gif

Cia ir yra bjauriausia,kai kyla gincai visai ne pagal tema,pabandysiu nekreipt demesio,gal pades biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grazutee @ 2011 09 17, 10:25)
Cia ir yra bjauriausia,kai kyla gincai visai ne pagal tema,pabandysiu nekreipt demesio,gal pades biggrin.gif


Nesusireiksminkite Grazute..tikrai niekas ant jusu cia neputojo - skirkite diskusijas ir gincus doh.gif
Atsakyti