Įkraunama...
Įkraunama...

"Mano valentinukas!"

Nuotraukos visos thumbup.gif , bet labai patiko kur pintineje nesa thumbup.gif
aha o tas mazylis labai grazus, iskart y aki krito mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astreja: 08 vasario 2006 - 01:11
Įdomu, ar tik viena nuotrauka ne vestuvinė, su gerai užmaskuotais vestuviniais drabužiais? O gal šiaip šventinė, nes tokia šukuosena, papuošalai, makiažas ir manikiūras - ne kasdienai.... g.gif Ar pastebėjot, kuri?

Che che, perskaičius šią temą nuo pradžios iki galo, su visais įtarinėjimais ir kritika, akis nevalingai pradeda ieškoti kabliukų
hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 02 08, 04:01)
Įdomu, ar tik viena nuotrauka ne vestuvinė, su gerai užmaskuotais vestuviniais drabužiais? O gal šiaip šventinė


"Kas jaučia meilę, o kas ne,
Prisimink pasaulyje jau taip yra<...> ir t.t."

- šita man atrodo vestuvinė blush2.gif blush2.gif jei ne, tai labai jau pasipuošę, gal valentadienį šventė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 02 08, 10:27)
Kas jaučia meilę, o kas ne,
Prisimink pasaulyje jau taip yra,
Kad žmogų nugali aistra, bet jei jo meilė amžina <...> ir t.t.


Man taip pat del sitos itarimu kilo g.gif , bet gal siaip sventiskai apsirenge rolleyes.gif
Atsakyti
kaip gaila kad as nespejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solda @ 2006 02 07, 00:53)
Aš dabar VISAAAAAI ne į temą pasisakysiu, bet tavo vaikas- PASAKA  mirksiukas.gif Visi juokiasi iš manęs, kad aš įsimylėjau savo sūnelį ( ir tai tiesa  ax.gif ), bet jei matau tavo žinutę, tai žvilgsnis pirmiausia krenta į tavo vaikelio nuotrauką, o tik po to į tai, ką parašei  biggrin.gif


Labai aciu. Kaip tu maloniai mane nustebinai bigsmile.gif . Tavo mazylis irgi labai nuostabus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(superdetka23 @ 2006 02 08, 12:12)
kaip gaila kad as nespejau 4u.gif

kur nespėjai? ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulela @ 2006 02 08, 11:27)
Man taip pat del sitos itarimu kilo g.gif , bet gal siaip sventiskai apsirenge rolleyes.gif

O kur matote tą apsirengimą? unsure.gif Aš tai tik vestuviškai nagus nudailintus matau.. na ir dar auskarą... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 02 08, 03:01)
Įdomu, ar tik viena nuotrauka ne vestuvinė, su gerai užmaskuotais vestuviniais drabužiais? O gal šiaip šventinė, nes tokia šukuosena, papuošalai, makiažas ir manikiūras - ne kasdienai.... g.gif Ar pastebėjot, kuri?

Che che, perskaičius šią temą nuo pradžios iki galo, su visais įtarinėjimais ir kritika, akis nevalingai pradeda ieškoti kabliukų
hi.gif

na man ir nesa i vestuvine kai tik pirma kart paziurejau kilo itarimas bet as kzkaip taip ir nieko nesakiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 02 08, 07:10)
na man ir nesa i vestuvine kai tik pirma kart paziurejau kilo itarimas bet as kzkaip taip ir nieko nesakiau blush2.gif


Na panasi ir man, bet kai jinai taip apdirbta visai idomiai atrodo ir nesakyciau kad tikra vestuvine nuotraukyte, sakyciau nelabai matosi kad vestuvem kvepia schmoll.gif atvirute idomi ir silta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 02 08, 17:13)
Na panasi ir man, bet kai jinai taip apdirbta visai idomiai atrodo ir nesakyciau kad tikra vestuvine nuotraukyte, sakyciau nelabai matosi kad vestuvem kvepia schmoll.gif  atvirute idomi ir silta  drinks_cheers.gif

o man matosi beee.gif




man asmeniškai labiausiai prie širdies nuotraukos, kur atsisėdus nežiūrima į objektyvą. schmoll.gif O va ta, su gėlės žiede besivaidenančiu vyriškio veidu ir su mergina, sėdinčia šalia, labai meniška nuotrauka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Puiki_mamyte @ 2006 02 08, 17:13)
Na panasi ir man, bet kai jinai taip apdirbta visai idomiai atrodo ir nesakyciau kad tikra vestuvine nuotraukyte, sakyciau nelabai matosi kad vestuvem kvepia schmoll.gif  atvirute idomi ir silta  drinks_cheers.gif

tai matosi jei tiek mūsų pastebėjo tongue.gif tvarka yra tvarka, konkursas skirtas ne vestuvinėms nuotraukoms...
Atsakyti