Įkraunama...
Įkraunama...

"Mano valentinukas!"

Jau prabalsavau ax.gif šįkart visai nebuvo sunku ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 02 08, 04:01)
Įdomu, ar tik viena nuotrauka ne vestuvinė, su gerai užmaskuotais vestuviniais drabužiais? O gal šiaip šventinė, nes tokia šukuosena, papuošalai, makiažas ir manikiūras - ne kasdienai.... g.gif Ar pastebėjot, kuri?


QUOTE(Rucelie @ 2006 02 08, 09:27)
- šita man atrodo vestuvinė  blush2.gif  blush2.gif jei ne, tai labai jau pasipuošę, gal valentadienį šventė  bigsmile.gif


QUOTE(Saulela @ 2006 02 08, 11:27)
Man taip pat del sitos itarimu kilo g.gif , bet gal siaip sventiskai apsirenge rolleyes.gif


QUOTE(Virdzinija @ 2006 02 08, 23:50)
o man matosi beee.gif


QUOTE(Rucelie @ 2006 02 09, 09:07)
tai matosi jei tiek mūsų pastebėjo  tongue.gif tvarka yra tvarka, konkursas skirtas ne vestuvinėms nuotraukoms...


Dėl minėtos foto: buvo atsiklausta nuotraukos autorės, ar tai ne vestuvinė nuotrauka, tačiau paaiškėjo, jog taip nėra. Tiesiog žmonės nusifotografavo vienoje šventėje, būdami pasipuošę ir pasigražinę smile.gif Manau tai tikrai nepažeidžia konkrečios konkurso taisyklės.
Atsakyti
Man tai labai keistas visų noras tapti sekliais morka lotuliukas.gif Jei moderatoriai patvirtino, vadinasi nuotrauka tinka konkursui, tai ko dar prie jos kabliukų ieškoti g.gif Negi žmonės puošiasi, darosi šukuosenas ir manikiūrus tik vestuvių proga? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2006 02 09, 01:07)
tai matosi jei tiek mūsų pastebėjo  tongue.gif tvarka yra tvarka, konkursas skirtas ne vestuvinėms nuotraukoms...


Jei moderatoriai patvirtino manau jie jau prie stai isiaiskino kad tai ne vestuvine foto drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(Aurėja @ 2006 02 09, 07:36)
Dėl minėtos foto:  buvo atsiklausta nuotraukos autorės, ar tai ne vestuvinė nuotrauka, tačiau paaiškėjo, jog taip nėra. Tiesiog žmonės nusifotografavo vienoje šventėje, būdami pasipuošę ir pasigražinę  smile.gif Manau tai tikrai nepažeidžia konkrečios konkurso taisyklės.

thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanni @ 2006 02 09, 17:48)
Man tai labai keistas visų noras tapti sekliais morka lotuliukas.gif  Jei moderatoriai patvirtino, vadinasi nuotrauka tinka konkursui, tai ko dar prie jos kabliukų ieškoti g.gif  Negi žmonės puošiasi, darosi šukuosenas ir manikiūrus  tik vestuvių proga? bigsmile.gif  lotuliukas.gif


klysti žmogiška, tiek mums, tiek moderatoriams blush2.gif

be to, juk niekas ir nenukentėjo tongue.gif
Atsakyti
Sveikinimai nugaletojams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Pagaliau yra rezultatai - sveikinu laimėjusias 4u.gif Ypač džiaugiuosi dėl žibaliux - ši atvirutė buvo mano favoritė thumbup.gif

Nekantriai laukiau šio momento, kada baigsis balsavimas, kad galėčiau pasiteisinti dėl savo atvirutės, kuri buvo sukėlusi šiokią tokią "audrą" biggrin.gif Sulaukiau nemažai priekaištų, kodėl pakeičiau "gražią", "šiltą" atvirutę į štai tokią... apybaisę tongue.gif Svarbiausia priežastis buvo, kad vienu metu į konkursą buvo patvirtintos dvi labai panašios (kompozicijos ir netgi spalvinės gamos prasme) atvirutės, ir viena iš jų buvo mano. Pasigaminau keletą alternatyvių tos pačios nuotraukos variantų, bet labiausiai prie širdies buvo ši (kuri, beje, labiausiai atitiko tekstą). Žinojau, kad šiame konkurse tai bus provokacija ir buvo labai įdomu pasižiūrėti, kokia bus reakcija. Dar įdomiau buvo sulaukti balsavimo rezultatų. Na ir ką gi - nenusivyliau biggrin.gif SM publika viršijo mano lūkesčius - "nepopsinio" skonio dalyvių pasirodė daugiau, nei tikėjausi thumbup.gif Ačiū drinks_cheers.gif

Sveikinu visas su artėjančia Valentinke ir dovanoju "saldesnį" šios atvirutės variantą:

[attachmentid=47830]

heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2006 02 10, 00:31)
Sveikinu visas su artėjančia Valentinke ir dovanoju "saldesnį" šios atvirutės variantą:

[attachmentid=47830]

heart.gif


Va, sita turejai ideti thumbup.gif buciau balsavusi tongue.gif
Atsakyti
žinai....už šį, saldesnį variantą nebūčiau atidavus savojo balso ax.gif o už aną thumbup.gif
Atsakyti
Erszebeth, aš balsavau už antrąjį variantą, pirmasis net nekrito į akį. wink.gif Pati gal tokios atvirutės nepirkčiau - šilumos šiek tiek ir man trūksta... blush2.gif Bet patiko pats atlikimas. Šaunuolė. 4u.gif
Atsakyti
Erszbeth, toje atvirutėje galėjau duot galvą nukirst, kad ten mano draugė schmoll.gif nu NEREALIAI panaši. tai gal tu Rasa iš Kauno? bigsmile.gif biggrin.gif
ačiū visoms balsavusioms už mus 4u.gif
Atsakyti
sveikiname, saunuoliai visi, kurie dalyvaujate konkursuose, ypatingai sveikiname nugaletojus, nuotraukos is tiesu saunios:) ypac meile betono dziunglese...super mintis:)))
sekmes jums visiems, meiles valnetino diena... 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti