Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

QUOTE(Olesta @ 2010 09 02, 18:59)
snikersas ir medaus tortai, kitas niekas nešauna, dar Napoleonas gali stovėti, daugiau nežinau  smile.gif morenginiai gal kokie ilgo galiojimo būna  rolleyes.gif



Nuspresta, darysiu snikersa, as ir pati apie ji galvojau, labai jau skaniai man jis atrodo thumbup.gif O medaus tortas man vienintelis nevalgomas smile.gif Jeigu kur nors sventeje buna medaus tortas, heh, tenka tik arbata pagurksnoti... Ir pati niekada nedarau ir niekada neperku, fui... schmoll.gif Ta proga turiu dar viena klausima ateiciai. Pradejau dometis tortu tema ir matau, kad medaus tortas ypac populiarus norint isgauti kazkokia idomesne forma, o kadangi as jo neapkenciu, kuo galeciau ji pakeisti, koks dar tortas galetu suteikti ta stabiluma ir patvaruma??? Labai aciu uz pagalba.
Atsakyti
QUOTE(Rutele81 @ 2010 09 03, 14:57)
Nuspresta, darysiu snikersa, as ir pati apie ji galvojau, labai jau skaniai man jis atrodo  thumbup.gif  O medaus tortas man vienintelis nevalgomas smile.gif Jeigu kur nors sventeje buna medaus tortas, heh, tenka tik arbata pagurksnoti... Ir pati niekada nedarau ir niekada neperku, fui...  schmoll.gif  Ta proga turiu dar viena klausima ateiciai. Pradejau dometis tortu tema ir matau, kad medaus tortas ypac populiarus norint isgauti kazkokia idomesne forma, o kadangi as jo neapkenciu, kuo galeciau ji pakeisti, koks dar tortas galetu suteikti ta stabiluma ir patvaruma??? Labai aciu uz pagalba.


O MB atvirksciai, tik medaus torta valgo lotuliukas.gif
Manau galima ir is biskvito formuoti, tik iskepusi jau reikes apipjaustyti ir liks biskvito g.gif Gal tik krema sudetingiau storesniu sluoksniu padaryti. Arba biskvita kepti specialioje formoje (pvz, geles, meskucio ar pan.), tik manau geriau tada tiktu silikonine forma, lengviau isimti. Bet cia tiksliau profesionalios kepejos galetu atsakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele81 @ 2010 09 03, 12:57)
  Ta proga turiu dar viena klausima ateiciai. Pradejau dometis tortu tema ir matau, kad medaus tortas ypac populiarus norint isgauti kazkokia idomesne forma, o kadangi as jo neapkenciu, kuo galeciau ji pakeisti, koks dar tortas galetu suteikti ta stabiluma ir patvaruma??? Labai aciu uz pagalba.



medaus torta pagal cipciuka, galima kepti ir be medaus, tiesiog ji keiciant kondensuotu pienu 4u.gif
va cia "nemedaus" tortas, o kremai kitokie, labai skanus smile.gif
DŽIOVINTŲ VAISIŲ IR RIEŠUTŲ TORTAS
Atsakyti
QUOTE(Soltuna @ 2010 09 03, 16:37)
medaus torta pagal cipciuka, galima kepti ir be medaus, tiesiog ji keiciant kondensuotu pienu  4u.gif
va cia "nemedaus" tortas, o kremai kitokie, labai skanus smile.gif
DŽIOVINTŲ VAISIŲ IR RIEŠUTŲ TORTAS


Aciukas, paziurejau nuoroda, tikrai tortas pagal mano skoni, butinai bandysiu thumbup.gif
Atsakyti
Rusiskuose puslapiuose radau kaip is biskvito formuoti kiskiuka 3D formatu, dinozauriuka. Ziurint kokios formos nori. O fantazija pasitelkus manau daug ka galima suformuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2010 09 04, 18:59)
Rusiskuose puslapiuose radau kaip is biskvito formuoti kiskiuka 3D formatu, dinozauriuka. Ziurint kokios formos nori. O fantazija pasitelkus manau daug ka galima suformuoti  mirksiukas.gif


Gal gali imesti nuoroda? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Rutele81 @ 2010 09 04, 22:02)
Gal gali imesti nuoroda? Aciu.


gerai paieskosiu ir imesiu smile.gif
Atsakyti
Stai cia yra ivairiu tortu puosimo variantai rusu kalba
http://u-samovara.ru/?paged=5 sekmes bandant mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galite parasyti sokoladines glazuros proporcijas mirksiukas.gif kazkur nudanginau nei pati dabar nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2010 09 05, 12:05)
Gal galite parasyti sokoladines glazuros proporcijas mirksiukas.gif kazkur nudanginau nei pati dabar nerandu doh.gif

100 g šokolado, 50 g sviesto, 50 g grietineles
Atsakyti
Kazkas zadejo parasyti Ferrero Roche tortuko recepta pirmadieni. Oi laukiam laukiam naujienu bigsmile.gif
Atsakyti
jo mergos reikia kokio tortos smile.gif tai laukiu ir aš to ferrero roche smile.gif mano gimkė savaitgalį, noriu naujo torto. jau 20 rūšių tikrai išbandžiusi, nebežinau kokį pasirinkti smile.gif)
Atsakyti