Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

QUOTE(33dance @ 2010 08 29, 15:57)
Sveikos, draugė užsiprašė padaryti tortą dviejų aukštų, nesu niekada tokio didelio dariusi ir pradėjau bijoti, ar man apatinis neištiš. Abu tortai bus maskarponė su bananais, pas mane jis gaunasi gana šlapias. Apatinis aukstas bus 31 cm, o viršus 24 cm. Kaip manot, atlaikys? Ir dar turiu klausimą dėl apdengimo, puošiu grietinėle, nepuoštas viršutinis bisvitas nebūna niekiom padengtas, ar prieš dedant antrą tortą reikia grietinėle ištepti apatinį?

jeigu tortas mascarponės su bananais pagal Rimami, tai tikrai atlaikys, nes jis tvirtas tortas... pasidarykit abu aukštus atskirai, leiskit jiems atskirai sustingti, o tada užkelsit antrą ant pirmo..., jei puošit grietinėle, ta pačia grietinėle šiek tiek patepkite torto vidurį ir uždėsite antrą aukštą... tada pasipuošite, viskas Jums gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2010 08 28, 17:40)
na,as kepiau ananasinio,kadangi forma 36*26,tai pasiskaiciavau pagal plota,jog reikes dvigubos normos,nei duotam recepte,bet pyliau visa tesla,na ir ka,fiasko  doh.gif trecdalis iskilo ,o kitas sonas,tik kaip vieno biskvito storio,o ir tas iskiles kazkoks nepurus gavosi,sakau,gal tokiems kiekiams reikia per 2 ar 3 kartus kepti g.gif


gal gali to ananasinio tortuko nuoroda imest ziurejau virsui bet musiau praleidau neradau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 08 29, 21:46)
gal gali to ananasinio tortuko nuoroda imest ziurejau virsui bet musiau praleidau neradau ax.gif

My Webpage

tik cukraus as dedu i biskvita 150 gr,o ne 250,berods ir cipciukas tiek deda,kazkada konsultavausi
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 08 29, 17:37)
jeigu tortas mascarponės su bananais pagal Rimami, tai tikrai atlaikys, nes jis tvirtas tortas... pasidarykit abu aukštus atskirai, leiskit jiems atskirai sustingti, o tada užkelsit antrą ant pirmo..., jei puošit grietinėle, ta pačia grietinėle šiek tiek patepkite torto vidurį ir uždėsite antrą aukštą... tada pasipuošite, viskas Jums gausis mirksiukas.gif

Nežinau ar tortas pagal Rimami, bikvitas rudas, pertepimas grietinėlė, šokolado plytelė, vietoj maskarponės aš dedu ricotos sūrį (maskarponė man per riebu), bananai, sulaistau bananų likeriu. Kremas gaunasi toks skystokas, kadangi supilu visos citrinos sultis, įpilu dar į kremą brendžio. Pastovėjęs jis sutvirtėja, bet gaunasi gana minkštas ir drėgnas. Kai keliu ant padėklo, tai tenka sukišti keturias plačias menteles po tortu ir dviese perkeliame. Na tikiuosi nieko blogo nenutiks g.gif
Atsakyti
o kam į kremą visos citrinos sultis dedat, ten trys šaukštai tik reikalingi...bendrai aš šiek tiek kitaip jį gaminu... neperlaistykit smarkiai biskvitų 4u.gif ir viskas bus ok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2010 08 29, 23:11)
My Webpage

tik cukraus as dedu i biskvita 150 gr,o ne 250,berods ir cipciukas tiek deda,kazkada konsultavausi

aciu uz nuoroda o tai vakar praziurejau bet neradau per tieg daug.
Tiesa o ka ji turi omeny kad (1 pakelis kremo pusfabrikacio)
kas cia per kremas? g.gif
Atsakyti
Kremo miltelių yra beveik visose maisto parduotuvėse, juos reikia sumaišyti su pienu ir plakti iki norimo tirštumo (ten kur želė, kisieliai, kvapai).Sintetika...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo likta: 30 rugpjūčio 2010 - 14:44
ax.gif blush2.gif laba vakara merginos,tai va noriu padaryti tortuka rugsejo 1 savo dukrytei pirmos klases proga turiu tokius produktus is maximos nusipirkau biskvita,turiu 40 procentu grietines 650g,abrikosu vakuotu,zeles turiu, ka galeciau padaryti is siu produktu ax.gif blush2.gif (nes bandziau daryti medaus torta,tai biskvitas visiskai neisejo doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(mikimauze @ 2010 08 30, 18:16)
ax.gif  blush2.gif laba vakara merginos,tai va noriu padaryti tortuka rugsejo 1 savo dukrytei pirmos klases proga turiu tokius produktus is maximos nusipirkau biskvita,turiu 40 procentu grietines 650g,abrikosu vakuotu,zeles turiu, ka galeciau padaryti is siu produktu  ax.gif  blush2.gif  (nes bandziau daryti medaus torta,tai biskvitas visiskai neisejo  doh.gif )


na, aš dar šiek tiek jogurto, citrinos rugšties, želatinos ir cukraus prigriebčiau, paplakčiau, želė įtarkuočiau, želatino brinkyto supilčiau ir sluokniuočiau tortuką- biskvitas+ abrikosų vakuotų sirupu sulaistyčiau + tados plakinio grietinės, citr.r.cukraus ir želiukų, abrikosu uždėčiau, vėl biskvitas.....ir t.t.

man čia labai panašus į Cipciuko "stiklo šukės", tik, kad abrikosų į kompaniją ir biskvitas pirktinis

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 30 rugpjūčio 2010 - 17:55
Labas vakaras 4u.gif
Noriu dukrelei 2 metu proga iskepti pati torta (bus mano pirmas gyvenime tortas blush2.gif ), gundo kazkada BEA parasytas receptas (zemiau). Gal kas galit patart kuo galima pakeisti avieciu likeri (noriu, kad butu kazkas naturalaus be alkoholio)


Mary Berry avietinis sūrio tortas
10 porcijų
Pagaminimo laikas: 45 min. + šaldymas
~439 kalorijos vienai porcijai

3 šaukštai šalto vandens
15 g želatinos
500 g aviečių (aš naudojau šaldytas)
4 šaukštai aviečių likerio (galima brendžio pilt)
250 g mascarpone sūrio
150 ml grietinės
2 kiaušiniai
125 g cukraus pudros

Pagrindui
125 g sausainių (aš naudojau selga) sutrupinti
60 g sviesto ištirpinti
30 g demerara cukraus
45 g graikinių riešutų
Papuošimui:
150 ml plakamos grietinėlės
keletas aviečių
mėtų lapeliai

23 cm per šoną uždaroma kepimo forma



1.Pagrindui sutrupinam sausainius, sumaišom juos, kapotus riešutus, cukrų ir tirpintą sviestą. Kepimo formos dugną išklojam sviestinių popieriumi, ant jo sudedam padarytą masę ir tolygiai ja paskirstom bei apspaudžiam šaukštu.

2.Želatiną užpilam šaltu vandeniu ir paliekam išbrinkti. Tuo tarpu išplakam grietinę su cukrumi, į ją sudedam trynius ir sūrį, plakam. Atskirai išplakam baltymus. Avietes pertrinam per sietelį, kad neliktų grūdelių. Želatiną su vandeniu pašildom karšto vandens vonioje, kad ji ištirptų. Baltymus sumaišome su sūrio-grietinės-trynių mase. Į ja maišant supilam želatiną. Kai truputį apstings (~10 min.), supilam avietes ir išmaišom. Sukrečiam į formą, išlyginam viršų. Pastatom šaltai.

3.Konditeriniu švirkštu puošiame tortą plakta grietinėle. Tada jei turime dedame avietes, mėtų lapelius. Skanaus!
bea

Atsakyti
pilčiau aviečių sirupo ko gero...
Atsakyti
norejau paklausti,gal kas zinos ax.gif turiu 70procentu ramos kepiniams margarino ar tiktu jisai sviestiniu kremui su kondensuotu??????? g.gif
Atsakyti