Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

QUOTE(jurguliux @ 2010 09 10, 22:52)
Išbandžiau ir aš "Snicersą" ir kodėl aš jo nesuradau ankščiau doh.gif  skonis DIEVIŠKAS, nebuvau valgiusi skanesnio torto.

Kadangi čia papuošimo kaip ir nėra (nes darytas šiaip sau) tai įdedu čia savo rezultatą su pastebėjimais biggrin.gif

user posted image

Naudojau "Rududu" sunkiai jis man ganašui tirpo grietinėlėje, tad pasitelkiau į darbą "blenderį" ir puikiai viskas gavosi, o vėliau ir puikiai išsiplakė. Beje, ganašą dariau pagal kitą receptuką, nei kad čia buvo įdėta nuoroda.

O koks kitas ganaįo receptukas?
Atsakyti
aciu,Olesta,tu visad pirmoji sugebi padeti,atsakyti,patarti,buckis tau oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(maliukas @ 2010 09 11, 06:19)
O koks kitas ganaįo receptukas?

karamelinis ganašas - užvirinau 420 g grietinėlės, nukėliau nuo ugnies, įdėjau gerus tris šaukštus Rududu, išmaišiau kol šiek tiek patirpo. Tada išplakiau "blenderiu", atšaldžiau ir išplakiau 4u.gif

kaip tyčia šio torto daug ragautojų ir visi tiesiog alpsta nuo skonio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 09 11, 10:26)
karamelinis ganašas - užvirinau 420 g grietinėlės, nukėliau nuo ugnies, įdėjau gerus tris šaukštus Rududu, išmaišiau kol šiek tiek patirpo. Tada išplakiau "blenderiu", atšaldžiau ir išplakiau 4u.gif

kaip tyčia šio torto daug ragautojų ir visi tiesiog alpsta nuo skonio  biggrin.gif


Gal baik... man irgi sitas tortas, nuo kurio alpt galima wub.gif noriu... tik as du sluoksnius dedu to riesutinio kremo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 11 rugsėjo 2010 - 11:21
aš tai dedu į jį kepintus migdolus ir laistau amaretu essen.gif tai jau jis nebe snikerinis gaunasi, bet man daug skanesnis, už snikerinį, aš mat žemės riešutų priešas tortuose blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 09 11, 12:23)
aš tai dedu į jį kepintus migdolus ir laistau amaretu  essen.gif tai jau jis nebe snikerinis gaunasi, bet man daug skanesnis, už snikerinį, aš mat žemės riešutų priešas tortuose  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Tada gaunasi manija biggrin.gif kazkada buvo, o gal dar yra, su migdolais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 09 11, 12:20)
Gal baik... man irgi sitas tortas, nuo kurio alpt galima  wub.gif noriu... tik as du sluoksnius dedu to riesutinio kremo.

o aš to kremo dvigubai pavariau cool.gif paskaičiau kad 100 g sviesto, bet sudėjau 200 g biggrin.gif bet tikrai ne per daug buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 09 11, 12:40)
Tada gaunasi manija biggrin.gif kazkada buvo, o gal dar yra, su migdolais biggrin.gif

yra -mano mėgstamiausia ax.gif
Atsakyti
Cia i kuri tortika rududu su grietinele dedat, kad skaniau butu????? Musiau ka praleidau..... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2010 09 11, 14:03)
Cia i kuri tortika rududu su grietinele dedat, kad skaniau butu????? Musiau ka praleidau..... ax.gif

čia papuošimui snikerio manau kalba eina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 09 11, 12:48)
o aš to kremo dvigubai pavariau  cool.gif  paskaičiau kad 100 g sviesto, bet sudėjau 200 g  biggrin.gif  bet tikrai ne per daug buvo  lotuliukas.gif


ne tu viena lotuliukas.gif , aš taip pat dedu 200g sviesto ir visą indelį "Rududu", vietoj karamelinio ganašo dedu dar vieną sluoksnį riešutų-rududu-sviesto kremo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 09 10, 22:52)
Išbandžiau ir aš "Snicersą" ir kodėl aš jo nesuradau ankščiau doh.gif  skonis DIEVIŠKAS, nebuvau valgiusi skanesnio torto.

Kadangi čia papuošimo kaip ir nėra (nes darytas šiaip sau) tai įdedu čia savo rezultatą su pastebėjimais biggrin.gif

user posted image

Naudojau "Rududu" sunkiai jis man ganašui tirpo grietinėlėje, tad pasitelkiau į darbą "blenderį" ir puikiai viskas gavosi, o vėliau ir puikiai išsiplakė. Beje, ganašą dariau pagal kitą receptuką, nei kad čia buvo įdėta nuoroda.


O kuris čia receptas, nes aš kitokį turiu, kur pagrindas iš sausainių
Atsakyti