Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

QUOTE(wavin @ 2010 09 11, 18:34)
ne tu viena  lotuliukas.gif , aš taip pat dedu 200g sviesto ir visą indelį "Rududu", vietoj karamelinio ganašo dedu dar vieną sluoksnį riešutų-rududu-sviesto kremo mirksiukas.gif


Va mano proporcijos irgi tokios: indelis rududu ir 200 g sviesto.
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 09 11, 18:48)
O kuris čia receptas, nes aš kitokį turiu, kur pagrindas iš sausainių

Va šis 4u.gif
Atsakyti
Kepiau KRIAUŠINIS - KARAMELINIS TORTAS, keletas mano pastebėjimų:
* receptūroje buvo nurodyta 14 g želatinos kremui, gal pas mane buvo silpnesnė želatina.... tačiau ji man nesustingo , patižes kremas buvo... dėčiau dvigubai daugiau.
* dėjau šviežias kriaušes... jos man kreme pradėjo vandeniuoti... skyrėsi sunka.
*biskvitas thumbup.gif gavosi.. visai buvau jį pamiršusi... seniau tik tokį ir kepdavau..
*aš kitą kartą dėčiau 3 biskvito sluoksnius.. man torte kažkaip vien kremas buvo.. o biskvito nebesijautė....
Na čia tik mano pastebėjimai... šitaip koreguočiau jį kitą kartą kepdama...iš viso nebedėčiau kriaušių.. ir palikčiau tik Karamelinį tortą lotuliukas.gif
Atsakyti
Kepejeles po kiek laiko po sutepimo galetu valgyti Rafaelo svajone,siandien bandziau daryt blush2.gif g.gif ,tad seimyna nesulaukia ragavimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2010 09 12, 16:16)
Kepejeles po kiek laiko po sutepimo galetu valgyti Rafaelo svajone,siandien bandziau daryt  blush2.gif  g.gif ,tad seimyna nesulaukia ragavimo  smile.gif

ryt poryt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 09 12, 16:35)
ryt poryt  4u.gif

Aciukas,Jus Olesta visada pirma suspejat pagelbet 4u.gif
Atsakyti
jau kada spėju, tada atsakau hihihi.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2010 09 11, 20:14)


Ačiū labiausiai. Bandysim daryti
Atsakyti
QUOTE(wavin @ 2010 09 12, 09:56)
Kepiau KRIAUŠINIS - KARAMELINIS TORTAS, keletas mano pastebėjimų:
* receptūroje buvo nurodyta 14 g želatinos kremui, gal pas mane buvo silpnesnė želatina.... tačiau ji man nesustingo , patižes kremas buvo... dėčiau dvigubai daugiau.
* dėjau šviežias kriaušes... jos man kreme pradėjo vandeniuoti... skyrėsi sunka.
*biskvitas  thumbup.gif gavosi.. visai buvau jį pamiršusi... seniau tik tokį ir kepdavau..
*aš kitą kartą dėčiau 3 biskvito sluoksnius.. man torte kažkaip vien kremas buvo.. o biskvito nebesijautė....
Na čia tik mano pastebėjimai... šitaip koreguočiau jį kitą kartą kepdama...iš viso nebedėčiau kriaušių.. ir palikčiau tik Karamelinį tortą  lotuliukas.gif


nu keista.. si savaitgali kepiau ta kriausini, tai sveriau specialiai zelatina.. Naudoju Klingai - viskas gerai geraisustingo smile.gif Kriauses irgi dejau zalias - viskas ok smile.gif
Beje, sitas tortas darytas pagal sokoladini- kriausini, tai proporcijos imtos tos pacios smile.gif

http://sphotos.ak.fb...8_2164225_n.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 12 rugsėjo 2010 - 18:48
Sveikutes,
Uzsikretus ir as tortu kepimais, jau ikandau ir Rafaelo ir Snikersa...norisi tobuleti toliau, tiek visko daug priskaiciau, prisiziurejau, zodziu totaliai pasimeciau...nebezinau ka toliau kept, gal galit ka pasiulyt, ko dabar imtis...kvailas klausimas, bet tikrai begales tortu ir nzn kuri bandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugita25 @ 2010 09 12, 19:55)
Sveikutes,
Uzsikretus ir as tortu kepimais, jau ikandau ir Rafaelo ir Snikersa...norisi tobuleti toliau, tiek visko daug priskaiciau, prisiziurejau, zodziu totaliai pasimeciau...nebezinau ka toliau kept, gal galit ka pasiulyt, ko dabar imtis...kvailas klausimas, bet tikrai begales tortu ir nzn kuri bandyt biggrin.gif


medučius ar jau bandei? visada pavyksta.. thumbup.gif Man labai patinka Cipsiuko medutis, galėtum mėginti
Atsakyti
koks skanus tortas su maskarpone bet be braskiu g.gif
Atsakyti