Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

QUOTE(liusinda @ 2010 10 16, 16:23)
lb,

noreciau paklaust apie Rafaelo torta.65gr.aliejaus-koki alieju pilt ir kiek saukstu bus to aliejaus? ax.gif

eilinį bekvapį aliejų kepimui 4u.gif saulėgrąžų, augalinį, nu koks po ranka 4u.gif šaukštų g.gif nu reikėtų pamatuoti, šaukštais niekada nepilu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(liusinda @ 2010 10 16, 15:23)
lb,

noreciau paklaust apie Rafaelo torta.65gr.aliejaus-koki alieju pilt ir kiek saukstu bus to aliejaus? ax.gif


1 valgomas saukstas= 20 g aliejaus mirksiukas.gif
Atsakyti
labai aciu mergaites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kreipiuosi patarimo. Kitam savaitgaliui norėčiau iškepti tortą, bet trečiadienį išvažiuoju ir grįšiu tik penktadienį vakare. Jei biskvitą/lakštus kepčiau antradienį, sutepčiau trečiadienį ryte, o būtų valgomas tik šeštadienį dieną, tai koks tortas labiau tiktų: snikersas, medutis ar koks kitoks? Ar čia jau rizikuočiau svečius sugedusiu tortu vaišinti?
O jei penktadienį daryti? Koks tada tiktų? Prašau, padėkit. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievsius @ 2010 10 17, 13:41)
Kreipiuosi patarimo. Kitam savaitgaliui norėčiau iškepti tortą, bet trečiadienį išvažiuoju ir grįšiu tik penktadienį vakare. Jei biskvitą/lakštus kepčiau antradienį, sutepčiau trečiadienį ryte, o būtų valgomas tik šeštadienį dieną, tai koks tortas labiau tiktų: snikersas, medutis ar koks kitoks? Ar čia jau rizikuočiau svečius sugedusiu tortu vaišinti?
O jei penktadienį daryti? Koks tada tiktų? Prašau, padėkit.  4u.gif


Jei mano tokia situacija butu... as daryciau taip:

1 variantas: issikepciau lakstelius medaus torto antradieni, ar pirmadieni, o sutepciau penktadieni, o gal ir treciadieni g.gif medaus tortas toks nelepus, ir gali ilgiau laikytis, jei nededat vaisiu kokiu nors.

2 varinatas: snickers. Irgi manau issikepciau biskvita antradieni, o treciadieni sutepciau. Nes snickersas kuo toliau tuo skanesnis buna. Jo kremai irgi ne is tu, kurie genda greit.

Manau sie variantai tinka labiausiai, mano galva...
Atsakyti
Manau, bandysiu rizikuoti su Snikersu. Ačiū už patarimus. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievsius: 17 spalio 2010 - 13:05
QUOTE(Ievsius @ 2010 10 17, 14:04)
Manau, bandysiu rizikuoti su Snikersu. Ačiū už patarimus. smile.gif  4u.gif

o as treciadieni tikrai nerizikuociau tept jei sestadieni bus valgomas geriau anksciau biskvitus iskepk o penktadieni sutepk tada busi garantuota kad 100procentu nesuges geriau nerizikuoti bentjau as susitepdavau ketvirtadieni o sestadieni ragaudavom tai zinok pergyvendavau kad zmogus viso nesuvalgys tai dar ir sekmadieniui gal liks o kiti net pirmadieniui palieka nu tai va . ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2010 10 17, 14:11)
o as treciadieni tikrai nerizikuociau tept jei sestadieni bus valgomas geriau anksciau biskvitus iskepk o penktadieni sutepk tada busi garantuota kad 100procentu  nesuges geriau nerizikuoti bentjau as susitepdavau ketvirtadieni o sestadieni ragaudavom tai zinok pergyvendavau kad zmogus viso nesuvalgys tai dar ir sekmadieniui gal liks o kiti net pirmadieniui palieka nu tai va . ax.gif


Aij , ka cia diskusuot... kiekvienas daro kaip nori, bet toks tortas kaip Snickersas tai tikrai gali ilgai laikytis... jis pats skaniausias buna po dvieju, ar triju paru (ne mano vienos tokia nuomone).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 17 spalio 2010 - 13:40
o 5-6 parą tirpsta burnoj 4u.gif aš daryčiau snikerį arba medutė trečiadienio vakare tokiam reikalui 4u.gif medutis turi persigerti, tai penktadienio vakare sutepus, kada moteriai pasipuošt, grietinėlės galiojimo laiką atsitaikyk ir drąsiai tiek snikerį tiek medutį trečiadienį pasidaryt gali, guldau galvą, ne vasara tėra, kad drebėt reikėtų, jei tortas be vaisių, ar rūgimą keliančių ingridientų tai ko čia bijot 4u.gif nedaryčiau vaisinių ir jogurtinių labai iš anksto, o tuos du tai užsimerkus 4u.gif
Atsakyti
4u.gif

Dariau "Juodą mišką" kitaip ax.gif tiesiog vienai pažįstamai reikėjo torto, ji žinojo, koks turi būt, bet nežinojo kaip padaryt.Taigi vyšnias pakeičiau juodųjų serbentų uogine, o šokolado sluoksnį mėlynių uogiene - abi šios uogienės, kaip žinia, su rūgštele, tai cukraus reikia dėt pagal receptą ir nemažint mirksiukas.gif tikrai nepersaldu, tiesiog persipina gomury - saldu-rūgštu rolleyes.gif . Ir grietinėlės 600g ax.gif Išsikepiau papildomą biskvituką, kad paragaučiau kas gausis, na, skanumėlis, man bent jau ir už juodą mišką skaniau buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos as ne per seniausiai dariau torta Apelsininis sufle, tai skonis wub.gif Dabar vel noreciau ji daryti, bet ne su baltu biskvitu, o sokoladiniu blush2.gif Gal yra bandziusiu? Kazi koks skonis iseitu? Nes apelsinis sokoladas tai man niam, tik nezinau kaip ten torte butu? g.gif
Atsakyti
Kepiau aš Ferrero roche ir Juodąjį mišką...... ir spėkit kuris svečiams labiau patiko biggrin.gif ..... Ogi daugiausiai pagyrų susilaukė Ferrero thumbup.gif . Nors man pačiai gal skanesnis Juodasis miškas...... O iš viso... man Nr 1 lieka Snikersas thumbup.gif
Įdedu pjūvi Ferrero (atleiskit už nekokybišką nuotraulą ax.gif )
user posted image
Atsakyti