Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

Labas,
dariau dengimo mase is saldaniu ir gavosi s...Mase pati pasidare atrodo visai gerai,bet kai reikejo iskocioti ir padengti torta doh.gif mase lipo prie stalo, negaleja graziai perkelti, tai vis isnaujo perminkydavau ir manau per daug cukraus pudros gavosi, pradejo trukineti doh.gif Nesuprantu kas ne taip. Kaip reikia ja iskocioti kad neliptu ir galeciau graziai perkelti? Nes pirmoje temuteje labai graziai aprasyta kaip ja paruosti, deja nieko kaip ja dengti torta verysad.gif Gal galit pasakyti kokias klaidas dariau, kad man nepavyko?
Aciu
Atsakyti
Sveikos,
skaitau apie jusu gaminamus tortus, ziuriu nuotraukeles ir galiu pasakyti, kad viskas tiesiog tobula, net zodziu truksta, nes viskas atrodo tiesiog thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(SandraRupke @ 2010 10 19, 19:37)
Labas,
dariau dengimo mase is saldaniu ir gavosi s...Mase pati pasidare atrodo visai gerai,bet kai reikejo iskocioti ir padengti torta  doh.gif  mase lipo prie stalo, negaleja graziai perkelti, tai vis isnaujo perminkydavau ir manau per daug cukraus pudros gavosi, pradejo trukineti  doh.gif  Nesuprantu kas ne taip. Kaip reikia ja iskocioti kad neliptu ir galeciau graziai perkelti? Nes pirmoje temuteje labai graziai aprasyta kaip ja paruosti, deja nieko kaip ja dengti torta  verysad.gif Gal galit pasakyti kokias klaidas dariau, kad man nepavyko?
Aciu

Aha man ir butu idomu pasimokyti is svetimu klaidu.
tad lauksim profesionaliu komentaru 4u.gif
Jau bandziau snikerso torta, gavos tiesiog super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2010 10 19, 20:37)
Labas,
dariau dengimo mase is saldaniu ir gavosi s...Mase pati pasidare atrodo visai gerai,bet kai reikejo iskocioti ir padengti torta  doh.gif  mase lipo prie stalo, negaleja graziai perkelti, tai vis isnaujo perminkydavau ir manau per daug cukraus pudros gavosi, pradejo trukineti  doh.gif  Nesuprantu kas ne taip. Kaip reikia ja iskocioti kad neliptu ir galeciau graziai perkelti? Nes pirmoje temuteje labai graziai aprasyta kaip ja paruosti, deja nieko kaip ja dengti torta  verysad.gif Gal galit pasakyti kokias klaidas dariau, kad man nepavyko?
Aciu


pasižiūrėkite atidžiau. Yra ne tik nuotraukos, bet ir video kaip apdengti
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2010 10 19, 19:37)
Labas,
dariau dengimo mase is saldaniu ir gavosi s...Mase pati pasidare atrodo visai gerai,bet kai reikejo iskocioti ir padengti torta  doh.gif  mase lipo prie stalo, negaleja graziai perkelti, tai vis isnaujo perminkydavau ir manau per daug cukraus pudros gavosi, pradejo trukineti  doh.gif  Nesuprantu kas ne taip. Kaip reikia ja iskocioti kad neliptu ir galeciau graziai perkelti? Nes pirmoje temuteje labai graziai aprasyta kaip ja paruosti, deja nieko kaip ja dengti torta  verysad.gif Gal galit pasakyti kokias klaidas dariau, kad man nepavyko?
Aciu


sita mase tik ir dengiu tortus smile.gif ,pries kociojima as stala pabarstau krakmolu mirksiukas.gif o trukinejo manau,kad jau cukraus pudros perdauginai mirksiukas.gif
Atsakyti
benomama
Kepiau šitą, pats skaniausias wub.gif . Mascarponės sūrį per pusę galima maišyti su Ricottos sūriu, kurį galima pasigaminti namų sąlygomis. Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayfly: 19 spalio 2010 - 21:47
kremo man šiek tiek per daug, aš kepiau 26 cm skersmeny šitą tortą tabletę kur dariau ne per seniausiai papuošimų temoj, tai man su mase gavosi 3,190 kg torto...purus, ne per saldus, pats tas gaiviamėgiams smile.gif aš negailėjau želiukų, pridėjau pilną skersmenį, kiek tik ėjo sudėt 4u.gif
Atsakyti
Mayflay
DIDELIS DEKUI
gyvenime nesu kisusi nosies i sia tema thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 19 spalio 2010 - 22:03
QUOTE(simisimi84 @ 2010 10 19, 18:10)
o kremo nėra per daug? beveik litras grietinėlės, pusė kg rikotos... ar tik taip atrodo kad daug?


kadangi, biskvito gaunasi irgi nemažai, tai kremo irgi tiek turi būt. na, blogiausiu atveju, galima nuimti kremo kokį 200 g, kartais man tiek lieka nepanaudoto 4u.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 10 19, 21:53)
kremo man šiek tiek per daug, aš kepiau 26 cm skersmeny šitą tortą tabletę kur dariau ne per seniausiai papuošimų temoj, tai man su mase gavosi 3,190 kg torto...purus, ne per saldus, pats tas gaiviamėgiams smile.gif aš negailėjau želiukų, pridėjau pilną skersmenį, kiek tik ėjo sudėt  4u.gif

kepu irgi 26 formoj, kartais būna sunaudoju visą kremą, kartais lieka. želė pasidarau 300 ir sumakaluoju su kremu cool.gif
man svorio jis gaunasi kažkur apdengto apie 2,8 kg cool.gif bet gi mes kiekviena skirtingai darom ax.gif
kremo niekada nebandžiau numažinti, man patinka, kai jis šitam torte jaučiasi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglis2 @ 2010 10 20, 09:56)
kadangi, biskvito gaunasi irgi nemažai, tai kremo irgi tiek turi būt. na, blogiausiu atveju, galima nuimti kremo kokį 200 g, kartais man tiek lieka nepanaudoto  4u.gif
kepu irgi 26 formoj, kartais būna sunaudoju visą kremą, kartais lieka. želė pasidarau 300 ir sumakaluoju su kremu cool.gif
man svorio jis gaunasi kažkur apdengto apie 2,8 kg cool.gif bet gi mes kiekviena skirtingai darom ax.gif
kremo niekada nebandžiau numažinti, man patinka, kai jis šitam torte jaučiasi wub.gif

na ziuresiu kaip man gausis smile.gif o sita torciuka kiek suprantu brandinti nereikia.
Atsakyti
prašau pagalbos 4u.gif

reikia tortuko mergytei, kuri iš pieno produktų toleruoja tik sviestą unsure.gif ką patrtumet jai nulipdyt, apart želė tortuko g.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 10 20, 12:41)
prašau pagalbos  4u.gif

reikia tortuko mergytei, kuri iš pieno produktų toleruoja tik sviestą  unsure.gif  ką patrtumet jai nulipdyt, apart želė tortuko  g.gif
4u.gif


Na cia jau sunkus atvejis g.gif gal pabandyk sita, tik be grietineles smile.gif daugiau nieks i galva nesauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 10 20, 10:41)
prašau pagalbos  4u.gif

reikia tortuko mergytei, kuri iš pieno produktų toleruoja tik sviestą  unsure.gif  ką patrtumet jai nulipdyt, apart želė tortuko  g.gif
4u.gif


va sitas pvz netiktu? cia sviestas su kondensuotu pienu smile.gif juodasis princas
dar sitas otelas
Atsakyti