Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

sveikos mamytes,
cia paskaicius taip ir norisi griebt ir kept koki torta biggrin.gif seip esu naujoke sioje srityje, bet pasiryzusi pasitobulinti biggrin.gif seima musu ne maza, svenciu daug, gyvenam Airijoj tai tokie tortai parduodami doh.gif biskvitas su uogiene perteptas ar sintetiniu kremu, megstu namini , kokybiska maista.
Dabar greit jau reiks du tortukus kept, viena jau issirinkau kad tai bus snikersas, o kita reikia Barbe torta, kaip galvojat koks labiausiai tiktu? as manyciau gal nerizikuot ir Ambasadoriaus meduti daryt g.gif o gal jis per minkstas barbei unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 09 18, 21:38)
*mascarponės sūrio tortas su bananais pagal Rimami
** gaivusis varškės tortas su želė gabaliukais
*** šokoladinis tortas su vyšniomis ir karamelės sluoksniu
**** o šiaip reikia skaitinėti receptus ir atsirinkti pagal ingriedientus, kas labiausias prie dūšios ir pagal skonio receptorius tinka...

aš va išsikepiau trapios tešlos tortą, o ar girsiu jį rytoj didžiai abejoju, jau gaminimo eigoj man sukilo abejonės  ax.gif

gal kas padės surasti
*mascarponės sūrio tortas su bananais pagal Rimami
duodu visą popietę ir na ...nerandu aš jos verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2010 10 26, 13:08)
sveikos mamytes,
cia paskaicius taip ir norisi griebt ir kept koki torta biggrin.gif seip esu naujoke sioje srityje, bet pasiryzusi pasitobulinti biggrin.gif seima musu ne maza, svenciu daug, gyvenam Airijoj tai tokie tortai parduodami  doh.gif biskvitas su uogiene perteptas ar sintetiniu kremu, megstu namini , kokybiska maista.
Dabar  greit jau reiks du tortukus kept, viena jau issirinkau kad tai bus snikersas, o kita reikia Barbe torta, kaip galvojat koks labiausiai tiktu? as manyciau gal nerizikuot ir Ambasadoriaus meduti  daryt g.gif o gal jis per minkstas barbei unsure.gif


Barbes nerizikuok is Ambasadoriaus meducio... geriau is Cipciuko medaus torto...
Papildyta:
QUOTE(Naktibalda @ 2010 10 26, 14:49)
gal kas padės surasti
*mascarponės sūrio tortas su bananais pagal Rimami
duodu visą popietę ir na ...nerandu aš jos  verysad.gif


CIA
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 10 26, 14:49)
gal kas padės surasti
*mascarponės sūrio tortas su bananais pagal Rimami
duodu visą popietę ir na ...nerandu aš jos  verysad.gif

Blogai ieskai. Pirmame puslap. yra visi receptai susisteminti mirksiukas.gif
Stai cia sis tortas 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif ,bet va toki as pati darydavau, jau pabodes unsure.gif ,
o gal dar koks tiktu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milux: 26 spalio 2010 - 14:06
QUOTE(Asseni @ 2010 10 26, 14:53)
Blogai ieskai. Pirmame puslap. yra visi receptai susisteminti  mirksiukas.gif
Stai cia sis tortas 4u.gif  biggrin.gif

ačiū, tai aš ten ir ieškojau, kelios temos susitemintos, nebent pavadinimas kitoks, nei čia pateiktas , aš ieškojau mascarponės sūrio tortas su bananais pagal Rimami, o dar nesu tiek tortuose pasikausčiusi,kad galėčiau improvizuotai ieškoti blush2.gif

rugiagele26 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2010 10 26, 15:02)
aciu 4u.gif ,bet va toki as pati darydavau, jau pabodes unsure.gif ,
o gal dar koks tiktu unsure.gif

rafaelo dayryčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 10 26, 15:13)
ačiū, tai aš ten ir ieškojau, kelios temos susitemintos, nebent pavadinimas kitoks, nei čia pateiktas , aš ieškojau mascarponės sūrio tortas su bananais pagal Rimami, o dar nesu tiek tortuose pasikausčiusi,kad galėčiau improvizuotai ieškoti  blush2.gif

rugiagele26  4u.gif


As labai daznbai ieskau pagal nika. Taip greiciau 4u.gif
Atsakyti
Merginos sakykit, ar cia turi svarbos tai kad snikersui biskvitus iskepciau siandien o rytoj juos sutepciau?
Na kada kepi paprastus paplocius po viena, tai zinau kad galima tepti bet kada, pvz meducio paplociai ilgai stoveti gali. Bet va sakau snikersui gal reikia kad butu sviezutelis ir minkstutelis biskvitas, o pastovejas per nakti gali ir sukieteti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 10 26, 15:34)
As labai daznbai ieskau pagal nika. Taip greiciau 4u.gif


O spaudziu ctrl f, ir ivedu pirmas raides norimo recepto.. ismeta automatiskai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(convict @ 2010 10 26, 15:38)
Merginos sakykit, ar cia turi svarbos tai kad snikersui biskvitus iskepciau siandien o rytoj juos sutepciau?
Na kada kepi paprastus paplocius po viena, tai zinau kad galima tepti bet kada, pvz meducio paplociai ilgai stoveti gali. Bet va sakau snikersui gal reikia kad butu sviezutelis ir minkstutelis biskvitas, o pastovejas per nakti gali ir sukieteti g.gif


Nesvarbu, gali ir diena pries sutepant.
Atsakyti
Nu as dar cia viena toki idijotiska klausimuka turiu blush2.gif
Jeigu rasoma recepte sulaistyti biskvita sirupu, kuris pagamintas is cukraus ir vandens? O kokiom proporcijom? ir ka reiskia sulaistyti? tik vietomis ciut ciut paslapinti ar su sauksciuku stengtis suslapinti visa biskvita g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 26, 15:42)
O spaudziu ctrl f, ir ivedu pirmas raides norimo recepto.. ismeta automatiskai biggrin.gif

Kad ctrl+F, tai cia ir taip aisku. Budas su niku labai patogus Kai nezinau tikro recepto pavadinimo, bet zinau autoriu mirksiukas.gif
Atsakyti