Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-8

QUOTE(Asseni @ 2010 10 26, 18:59)
Kad ctrl+F, tai cia ir taip aisku. Budas su niku labai patogus Kai nezinau tikro recepto pavadinimo, bet zinau autoriu  mirksiukas.gif


Ne visiem buna aisku su tuo ctrl+f biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 10 26, 18:46)
Nu as dar cia viena toki idijotiska klausimuka turiu blush2.gif
Jeigu rasoma recepte sulaistyti biskvita sirupu, kuris pagamintas is cukraus ir vandens? O kokiom proporcijom? ir ka reiskia sulaistyti? tik vietomis ciut ciut paslapinti ar su sauksciuku stengtis suslapinti visa biskvita g.gif  blush2.gif

aš kartias iš lepmpos proporcijas imu, o kai puresnis biskvitas tai 50/50 darau, kad nesuskyst7 biskvitas labai biggrin.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 26, 19:09)
Ne visiem buna aisku su tuo ctrl+f biggrin.gif

nu man tai ties sakant naujiena tai buvo blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
akvilyte, as cia darysiu snikersa. biskvitus baigiu issikepti, rytoj sutepsiu torciuka. tik va idomu man kaip sulaistyti reik g.gif
Atsimenu dariau Rimami torta su bananais ir marscapone ir atceit sulaisciau bet gavosi per sausas juodai blush2.gif tai dabar bijau perlaistyti kad neistiztu doh.gif niekaip neikertu tos sitemos laistymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 26, 19:09)
Ne visiem buna aisku su tuo ctrl+f biggrin.gif

Na man ir naujiena.....o kur tai reikia rasyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 10 27, 00:02)
Na man ir naujiena.....o kur tai reikia rasyt g.gif


Nu va, sakau, kad cia ne visi zino. Nueinat i tortu tema su nuorodomis Atsidarot ta norima puslapy, kur manot receptas bus. Spaudziat ctrl f, ismes lentute, arba grafa , kur irasyt zodi reiks. Ten as irasau pirmas raides pavadinimo, ar kokio zodzio kuri zinau esant tame pavadinime. Tik nepilna zodi, nes neatitaiko galuniu, ar e, ar e su tasku. Ir tada paryskina tuos zodzius, kuriuos randa, arba tieisog enter spaudziat, ir uzmeta ant reikiamu zodziu, o jus renkates, ar tas smile.gif nezinau, ar suprantamai parasiau... tada jei nerandat tam puslapy, verciat kita nuorodu puslapy, ir taip pat darot. Man tai labai paprasta rast recepta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 27, 08:35)
Nu va, sakau, kad cia ne visi zino. Nueinat i tortu tema su nuorodomis Atsidarot ta norima puslapy, kur manot receptas bus. Spaudziat ctrl f, ismes lentute, arba grafa , kur irasyt zodi reiks. Ten as irasau pirmas raides pavadinimo, ar kokio zodzio kuri zinau esant tame pavadinime. Tik nepilna zodi, nes neatitaiko galuniu, ar e, ar e su tasku. Ir tada paryskina tuos zodzius, kuriuos randa, arba tieisog enter spaudziat, ir uzmeta ant reikiamu zodziu, o jus renkates, ar tas smile.gif nezinau, ar suprantamai parasiau... tada jei nerandat tam puslapy, verciat kita nuorodu puslapy, ir taip pat darot. Man tai labai paprasta rast recepta smile.gif

Aciu, supratau 4u.gif , bet tikrai naujiena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 10 26, 17:46)
Jeigu rasoma recepte sulaistyti biskvita sirupu, kuris pagamintas is cukraus ir vandens? O kokiom proporcijom? ir ka reiskia sulaistyti? tik vietomis ciut ciut paslapinti ar su sauksciuku stengtis suslapinti visa biskvita g.gif  blush2.gif


Jei nenurodytos proporcijos tai darau gan saldų sirupą, na maždaug ant 1/2-2/3 st. vandens - 2-3 v.š. cukraus, dažnai dar kokio alkoholio šliukšternu šaukštą kitą mirksiukas.gif pamenu, kažkada Cipciukas patarė, kad sulaistyti biskvitą reikia tiek, kad spustelėjus pasimato skystis - tai taip maždaug ir orientuojuos... na dar aišku priklauso ir koks tortas, pvz. Rafaelas drėkinamas saikingiau, tortai su varškinių kremų pertepimais+vaisiais t.p. saikingiau netgi sausesnio biskvito norisi... o kiti būna kaip kempinės sugeria skystį... ir tą su mascarpone ir bananais reikėjo gausiau sulaistyti - dar geriau su kokiu nors alkoholiu tongue.gif snikerį seniai dariau, bet kiek pamenu jį irgi reikia gausiau sulaistyt... laistoma per visą biskvito plotą laugh.gif (ne čiut čiut kur kliuvo kur ne - o drąsiau laugh.gif) aš su šaukštu laistau, bet planuoju nusipirkt gėlių purkštuvėlį specialiai biskvitams apipurkšti - tuomet visur tolygiai sirupas pasiskirstytų thumbup.gif


QUOTE(airius @ 2010 10 27, 09:19)
Aciu, supratau 4u.gif , bet tikrai naujiena thumbup.gif


lotuliukas.gif ir worde t.p. gali naudotis mirksiukas.gif pas mane pvz. šimtais puslapių visko prikopinta tai jei ne Ctrl+F tai nieko nerasčiau laugh.gif
Atsakyti
O as biskvitus sulaistau negausiai... schmoll.gif nes man nepatinka, kai buna slapi.. ant vieno biskvito laksto, kokius 3 saukstus skyscio ir to pakanka.. neisivaziduoju, kaip ten i rafaelo biskvita reikia vos ne puslitri skyscio sulaistyt blink.gif ir as i vandenuko sirupeli visad citrinos sulciu ispaudziu.

Suprantu dabar, kodel pas kai kurias gaunasi 24 cm skersmens tortas virs 3 kg biggrin.gif
Atsakyti
tas ctrl+f galioja ne tik tortų paieškai. Jo pagalba galima rasti norimą žodį, mintį bet kur kompe smile.gif)
Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2010 10 27, 11:13)
snikerį seniai dariau, bet kiek pamenu jį irgi reikia gausiau sulaistyt... laistoma per visą biskvito plotą  laugh.gif (ne čiut čiut kur kliuvo kur ne - o drąsiau laugh.gif)



kartą pamiršau snikersą sulaistyti, valgėm, kai dieną pastovėjo pagamintas ir ką... visai neblogai buvo, tik po kelių dienų pagalvojau, kad kažko jis man čiut drėgnesnis anksčiau būdavo ir prisiminiau, jog pamiršau sulaistyti.. Pati biskvitus tepu teptuku:D stiklinė su saldintu vandeniu, merkiu ten nemažą teptuką ir braukiu per biskvitą, vėl merkiu - ir tol, kol manau pakanka. žymiai paprasčiau, nei su šaukštu, bent jau man...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 27 spalio 2010 - 10:38
O as snikeri sulaistau kremo likeriu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 27, 10:23)
O as biskvitus sulaistau negausiai...  schmoll.gif nes man nepatinka, kai buna slapi.. ant vieno biskvito laksto, kokius 3 saukstus skyscio ir to pakanka..


ogo kiek mažai blink.gif aš po 7-8 v.š. sulaistau maždaug unsure.gif nemėgėja aš sausų tortų schmoll.gif

QUOTE
Suprantu dabar, kodel pas kai kurias gaunasi 24 cm skersmens tortas virs 3 kg biggrin.gif


lotuliukas.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 27, 11:09)
O as snikeri sulaistau kremo likeriu tongue.gif


ane bigsmile.gif turėtų būt labai skanu thumbup.gif ačiū už idėją 4u.gif ale jei pagal save aš gausiau sulaistysiu tai užvalgius tokio torto alc.gif
Atsakyti
Zinokit, mergaites, viskas priklauso nuo biskvito. Yra biskvitu, kuriu ir laistyt nereikia, jie ir be laistymo labai skanus.
Atsakyti