Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

aliejuką nuo strijų naudojau nuo pat nėštumo pradžios,deja eilinį kartą pasitvirtino genų derinukas.Nepadėjo,visas pilvas išmargintas strijų unsure.gif
Atsakyti
As naudojau Pregnacere krema, netepiau tik ant uzpakaliuko blush2.gif nes nezinojau kad ir ten reikia, ir atsiardi ten striju doh.gif
dar man labai patiko sanson, jis pigesnis zymiai uz pregnacere, bet malonus prie kuno, kvepia skaniai, isigeria thumbup.gif
Atsakyti
As naudojau ir Pregnacare ir avento, bet avento man daug labiau patiko, nes jis daug lengviau isigeria ir kvapas geresnis, o ta pregnacare teplioji teplioji ir niekaip neisigeria. paskutini menesi bijojau kad daug nesutrukinetu tai nusipirkau gan brangu is oriflame, bet pagimdziau anksciau, tai dabar ir stovi nepradarytas, nors sake kad Oriflame irgi neblogi
Atsakyti
Naudoju Sebamed nuo striju alieju. Labai neblogas, ne viena drauge rekomendavo. ir kaina tik 20 litu. Vaistineje pirkau, galit pabandyt.
Atsakyti
Ash pirkau Ericcson laboratorie krema. Jis nepigus, bet kam ji siuliau ir kas ji pirko-nusivylusiu nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
o kur yra pirkt to ericcon kremuko?
Atsakyti
Aš nuo pat pilvuko augimo pradžios naudojau "Avent", ant pilvo - strijų - nė vienos thumbup.gif , na o krūtinės netepiau (neatrodė kad jau tap super išdidėjo) bet...dabar matosi keletas vagelių...
Atsakyti
Mergaites, o kur jus ta "Avent" krema perkate? Vaistineje?
Atsakyti
aš irgi naudoju pregnacare krema nuo striju pilvukui, tinka ir krūtinei, naudoju jau nuo kokio 3 mėn. bet juo nesitepu kasdieną, tik po masažo, t.y. kai išsimasažuoju su specialiu šepečiu ar po maudynių tada, o šiaip kai jaučiu, kad niešti ir tempia, pasitepu kad ir į dieną 3kartus paprastu kūnui kremu ir man padeda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zombiuke @ 2006 01 16, 15:22)
Sveikutes  nestuke.gif , gal kuri naudojote krema nuo striju "Pregnacare", nes man dabar 22 sav., as ji naudoju, jis kainuoja 35 lt., bet nezinau ar jis tikrai veiksmingas, nes nestukiu pokalbiuose neaptikau tokio pavadinimo kremu ir jokiu komentaru apie ji.

Atsakyti
QUOTE(Katiunia @ 2006 02 12, 01:34)

QUOTE(zombiuke @ 2006 01 16, 15:22)
Sveikutes  nestuke.gif , gal kuri naudojote krema nuo striju "Pregnacare", nes man dabar 22 sav., as ji naudoju, jis kainuoja 35 lt., bet nezinau ar jis tikrai veiksmingas, nes nestukiu pokalbiuose neaptikau tokio pavadinimo kremu ir jokiu komentaru apie ji.



Tesiog jeigu pas tave oda elastinga is prigimties tai ir jokiu striju nebebus.o jeigu nebeelastinga tai ir joks kremes tau nepades.SU dukrite kai vaiksciau kuo tik netepeusi nebepadejo ,7 menesi buvau kaip zebras,visas pilvas strijose,dabar su antru vaikstu vaikeliu ir irgi tepu pilvo oda bet nepadeda dar didesnes,ilgesnes strijos darosi.va toks nano likimas.su atviru maudimuku nebepasivaksciot man,nes zmones issigas.kiek zinau padeda tik po gimdimo kazkur po metu plastine patempimo operacija.labaj daug per kabeline buvo laidu apie srijas po gymdimo. verysad.gif mastau.gif
Atsakyti
Rekomenduočiau Avent kremą, nors dar laiko iki mano mažutėlio pasirodymo nemažai, bet esu patenkinta, nes vienintelis kremas, kurio pasitepus, nebejaučiau niežulio begalinio. Galėdavau kasytis ir kasytis.
Rekomenduotinas kremas bent jau del niežulio atsikratymo.
javascript:emoticon(':super')
Atsakyti