Įkraunama...
Įkraunama...

Nerimas, įtampa, baimės

QUOTE(marsela @ 2007 06 10, 19:19)
Kamuoja nerimo sutrikimas, jau baigiu prarast viltį su juo kovot,gal kas turi panašios patirties ?


o kuom jis pasireiskia? is kokio tu miesto? patirties biski turiu
Papildyta:
jokiu budu negalima prarasti vilties, su viskuo yra susitvarkoma, klausk kas neaisku, stengsiuos padeti
Atsakyti
O kas tai yra? Ta prasme, nerimas yra dėl ko neturėtų būti, ar jo nėra, jeigu nerimauti tikrai yra dėl ko?
Atsakyti
QUOTE(Verba @ 2007 08 07, 20:50)
O kas tai yra? Ta prasme, nerimas yra dėl ko neturėtų būti, ar jo nėra, jeigu nerimauti tikrai yra dėl ko?


deja taip buna, lyg viskas gyvenime ir normaliai, bet nerandi sau vietos, gali ir tam tikri gyvenimo ivykiai isprovokuoti per dideli nerima, kai pradedi nerimauti ne tik del esamos problemos, bet plius dar ir del nebutu dalyku. Vienu zodziu jau labai nemalonus dalykas, bet su tuo kovojant iseinama is jo mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai čia gal greičiau koks psichologinės pusiausvyros sutrikimas?...
Atsakyti
Ir man kazkas yra su tuo nerimu verysad.gif . Cia man is mamos..... Kaip pavyzdys: jei mamai sese nekelia ragelio, jau ji galvoja, kad o gal jau vaikas nuskendo prie ezero. Nu cia jau perdaug.......
Atsakyti
nerima reiketu gydyti,pagert vaistukus,jokios kitos ligos neisivarysi iskyrus depresija,tai jau sakyciau geriau pagerti vaistukus porai savaiciu nei kenteti...pati turiu nerimo sutrikimu ir ju negydau tai kuo toliau tuo blogiau..bet va dabar pradejau gerti vaistukus paprastus valerijonus ir ziuresiu gal pades kazkiek..
Atsakyti
Sveika, na, jeigu ieskote pagalbos, tai jau pirmas zingsnis sveikimo link, siulyciau pirmiausiai pasikalbeti su psichologe, o tik paskui jeigu reikes kreiptis i gydytojus bei gerti vaistus. Beje, nerimas yra naturalus dalykas ir lydi visa gyvenima, tik tuomet kei jis yra nepagristas ar per didelis reikia ji gydyti. rolleyes.gif Jei norite galiu rekomenduoti pora psichologu.
Atsakyti
Isvaziavo mano vyras, likau viena bute, ir kiekviena vakara baime yra miegoti, sirdis pradeda dauzytis vos tik atsigulus miegot, duria ir galva plysta, net apsiverkiau , negaliu priprasti kai tiek daug erdves, atrodo kad kasnors issilaus i namus kai busiu viena. doh.gif Kodel man tokios mintys lenda nesuprantu, homeopatiniai valeridix nuo šios baimes ir nerimo negelbsti negi gerti raminancius? Kaip man nusiramiti patarkit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sumi: 29 balandžio 2010 - 01:30
QUOTE(Sumi @ 2010 04 29, 02:30)
Isvaziavo mano vyras, likau viena bute, ir kiekviena vakara baime yra miegoti, sirdis pradeda dauzytis vos tik atsigulus miegot, duria ir galva plysta, net apsiverkiau ,  negaliu priprasti kai tiek daug erdves, atrodo kad kasnors issilaus i namus kai busiu viena. doh.gif  Kodel man tokios mintys lenda nesuprantu, homeopatiniai valeridix  nuo šios baimes ir nerimo  negelbsti negi gerti raminancius?  Kaip man nusiramiti patarkit smile.gif


miegok isijungus staline lempa, lai eina telikas, kodel taip jauties, nezinau, man baimes yra, kai per didele erdve lieka, pvz. kai lieki viena savaitei 3 kambariu bute, man baisu naktim, ypac, kai zinojau, kad balkono duris neuzsidaro, vis bijodavau...uzsirakink kambario duris, palik telika ir su lempa mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima, jau pagalvojau apie tai , reikia blankia lempute nusipirkt tik , tai taip ir padarysiu. Pas mane irgi yra balkonas ir istiklintas kaip ir nera ko bijoti, ir net pirmam aukste nera balkonu, kad galeciau tiketi " sveciu" lotuliukas.gif o man baime miegoti ir viskas doh.gif , na reikai apsiprasti, dar nesu viena buvusi dideliam bute. Anksciau mazesni turejom smile.gif
Atsakyti
Sveika, na tokios baimes is tikro nieko gero, jei taip toliau tai gali prasidet ir visokie kitokie smagumai tarkim panikos atakos doh.gif
Atsakyti
Labai pazystamas jausmas...As kas savaite bunu viena namuose kokias dvi naktis...Pradzioje labai labai bijodavau. O dabar jau baigiu priprasti. Isipilu taure vyno pries miega, isijungiu televizoriu, uzsidegu prie lovos lempute...Padeda.. ax.gif blush2.gif
Atsakyti