Įkraunama...
Įkraunama...

Nerimas, įtampa, baimės

O aš galvojau kad esu viena tokia bailė...man lygiai tokie patys simptomai - ir širdis daužosi, baisus nerimas kažkoks, atrodo kad net kūnas toks kaip suparalyžuotas, nu net nemoku paaiškinti....seniau kartais prieidavau net iki panikos atakų (o tai man jau baisiai baisus dalykas)...dabar stengiuosi užėjus baimei nukreipti mintis į kokius labai gražius prisiminimus, dažnai tai padeda...o kai nepadeda einu paskaityti kngą ar pasėdėti kažkiek prie kompo.....
Atsakyti
QUOTE(Sumi @ 2010 04 29, 02:30)
Isvaziavo mano vyras, likau viena bute, ir kiekviena vakara baime yra miegoti, sirdis pradeda dauzytis vos tik atsigulus miegot, duria ir galva plysta, net apsiverkiau ,  negaliu priprasti kai tiek daug erdves, atrodo kad kasnors issilaus i namus kai busiu viena. doh.gif  Kodel man tokios mintys lenda nesuprantu, homeopatiniai valeridix  nuo šios baimes ir nerimo  negelbsti negi gerti raminancius?  Kaip man nusiramiti patarkit smile.gif

Pradejau skaityti ir netikiu savo akimis- o kas cia raso mano mintis blush2.gif Ir kartu apsidziaugiau,kad as ne viena tokia ax.gif Visaip bandau save itikineti,kad taip bijoti yra kvaila - bet nieko negaliu su savimi padaryti doh.gif Situacija pagerejo,kai nusprendem isigyti suni :)Kazkaip ramiau,kai zinau,kad dar kazkas gyvas yra namie. Tik labai abejoju,ar kada nors visiskai atsikratysiu tos baimes verysad.gif Gal turi galimybe pasiskolint kelioms dienoms suni,kad pamatytum,ar pagelbeja tai nors kiek. Ir jei taip ir leidzia galimybes- isigyk suni thumbup.gif
Atsakyti
zinau ta jausma...tik as bijau ne plesiku... kadangi neseniai mire mano brolis,tai man i galva lenda kitokios mintys...tikrai yra didelis nerimas,o kai bijai tai ir visi pojuciai paastreja-atrodo vaiksto kazkas,bilda... unsure.gif kai vyras namie tai viskas gerai-arba nebijau,arba nuramina blush2.gif o kai jis buna komandiruotej tai arba miegu prie stalines lempos,arba atsinesu katina...dar man uzmigti padeda televizorius-uzsistatau kad uz pusval. ar valandos issijungtu ir per ta laika uzmiegu mirksiukas.gif o vyno tai draugiskai patarciau negerti nusiraminimui,nes neduok dieve priprasit... g.gif
Atsakyti
man ir naktinės baimės bei panikos atakos prasidėjo po krikšto mamos mirties, tada naktimis atrodydavo , kad kažkas tovi šalia lovos....o kai pakeitėm gyvenamąją vietą dingo tas pojūtis...tačiau kai vieną dieną perskaičiau supermamų forumo temelę apie vagystes, va tada tai pradėjau bijoti įsilaužimo ir iki šiol negaliu atsikratyti šios bamės...vos tik kas krepšt ir man jau šakės doh.gif

Atsakyti
Man irgi kartais nejaukumas apima, jei vienai namie tenka nakot. Seniau kai viena gyvenau, tai net tokios minties nebudavo.
Bent man tai padeda, jei isijungiu patinkancios muzikos, issiverdu arbatos, koki sausaini issitraukiu - zodziu susikuriu jaukia aplinka.
Plius dar kate turiu, kuri taip pat ipucia i namus gyvybes.
Atsakyti
plesiku nebebijau, dekui kuri paraset kad uzsidaryk langus patikrink kaskaip panasiai , tai pradzioi taip ir dariau eidavau pasitikrint langus duris kad uzdariau , psihologiskai suveike , zinau kad visur uzrakinta ir ramiau reguoju , ne kiekviena diena bet namie buti kartais nejauku, o jei koks daiktas netycia nukrenta , pvz spintoj rubas nukrito nuo pakabos sirdis kulnuos buvo biggrin.gif vaidenasi ir viskas kad esu ne viena, bet ne plesikai lotuliukas.gif turiu katinuka , tai jis man dar labiau stresa ivaro kaip kada, uzeina jam naktimis pasivaikstinejimai ir panasiai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sumi: 11 gegužės 2010 - 00:22
3 tema
Sena tema čia
user posted image
Būkim laimingi
Nepamirškime juoko terapijos
user posted image
Gyvenimas yra pilnas prasmės ir tikslo
Aš esu tavo draugas ir mano meilė tau yra gili. Negaliu tau duoti nieko, ko tu neturėtum, bet yra kai kas daugiau, daug daugiau, ko negaliu duoti, bet tu gali pasiimti.
Joks dangus negali ateiti pas mus, nebent mūsų širdys ras ramybę dabar. Imk dangų!
Ateityje nėra ramybės, kuri nebūtų paslėpta dabarties akimirkose. Imk ramybę!
[...]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagnija: 20 rugpjūčio 2010 - 20:56
Labas rytas smile.gif

Dagnija - labai graži tema 4u.gif
O dėl tavo kl., tai buvau pas moterį.

Naujokės mimoza ir lauryte21, aišku, kad čia priimami visi, nors geriau ir nereiktų kaip sakoma biggrin.gif Pasiskaitytite šį puslapiuką dar, labai super info sudėta. Čia man rodos gryda ar Jurgitele25 kažkada rekomendavo visoms smile.gif

www.paslaptingaliga.lt

Iš skaitomos knygos:
"...geriausias nerimo priešnuodis yra mankšta. Kai jaudinatės, dažniau naudokite raumenis, o ne smegenis, ir rezultatas jus nustebins".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 21 rugpjūčio 2010 - 08:04
Darbas tikrai visagalis, as dabar kuo daugiau veiklos prisieskau ,tada bunu uzimta i savijauta geresne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagnija @ 2010 08 21, 15:00)
Darbas tikrai visagalis, as dabar kuo daugiau veiklos prisieskau ,tada bunu uzimta i savijauta geresne  thumbup.gif

Na jei darbas tau paciai malonus, tai sutinku 4u.gif
bet mano atveju, tai dar labiau blogina situacija... einu kaip i katorga verysad.gif
Atsakyti
aš turėjau omenyje apie šiaip darbus lauke, namie gaminima ,tvarkymasi ir tt.
na o jeigu dARBE nemiela tai jau kitas reikalas suprantu 4u.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ne karta rasiau, merginos sportuokit, jei nera laiko ir galimybiu sporto centre, tai namie!!ypac kaip uzeina nerimas
Atsakyti