Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas, 5 dalis

QUOTE(Džinė79 @ 2010 09 07, 15:31)
esu naudojusi KŽ anksčiau, paskui gimdžiau vaikutį, o dabar vėl naudoju. kažkoks košmaras. telpiojo VISĄ mėnesį mega_shok.gif  tikiuosi, kad daugiau taip nebebus. jei ne tas pirmo mėnesio nepatogumas, man KŽ super - kartą įsidedi ir ramu. nei aš, nei vyras nejaučiam.


sveiki,

idomu kaip jum dabar su ziedu sekas.
Nes pries gimdyma naudojau zieda ir buvo super. Dabar isidejau pirmas men (jau po gimdymo) tai nebaigiu sirgit jau 13 dienu. Na aisku as sirgimas toks daugiau po truputi pakraujavimas, nera gausu. Bet nezinau ar cia taip gali buti ar jau sunerimti g.gif
Atsakyti
Aš naudoju KŽ jau ketvirtą mėnesį, tik niekaip nesuprantu, kodėl likus 2-3 dienom iki jo išsiėmimo jau pradeda tepliot g.gif ar čia jau organizams "jaučia" kad tuoj bus kažkas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2010 10 19, 15:52)
Aš naudoju KŽ jau ketvirtą mėnesį, tik niekaip nesuprantu, kodėl likus 2-3 dienom iki jo išsiėmimo jau pradeda tepliot  g.gif  ar čia jau organizams "jaučia" kad tuoj bus kažkas smile.gif


man ligiai tas pats, sake gydytoja kad reikia trumpint pertraukos dienas, vietoj 7 daryt 5, bet nepadejo, cia jau kazkas su organizmu, reaguoja i hormonu kieki, gal disbalansas ar pan.
Atsakyti
Daugiau nei 3 metus naudojau KP, tikrai buvo patogu, jokiu salutiniu poveikiu, bet truputi erzindavo, kad po keliu dienu jau ten nesvaumu prisikaupdavo sad.gif
Pries 1,5 savaites isidejau zieda. Kolkas esu labai patenkinta. Nei galvos skauda, nei jauciu ji, draugas taip pat nieko nejaucia. is pradziu bijojau, vis tikrindavau, ar viskas gerai, bet jau isitikinau, kad viskas super thumbup.gif
Da maciau diskusijoje klausima del tamponu, tai kuo puikiausiai naudojau zieda+tamponus. viskas ok 4u.gif
Tik aisku brangoka, pirkau Camelijoj, su nuolaidu kortele 50,55 Lt g.gif
Bet tikrai verta, nes gerti kasdien tabletes - man didziausias kosmaras doh.gif
Atsakyti
Sveikos, aš ir nusipirkau šį žiedą, bet neteks panaudoti doh.gif , vakar sužinojau kad antras džiaugsmas pakeliui blink.gif biggrin.gif . Dabar net nežinau kada panaudosiu, ir ar išvis panaudosiu. Gal kuri iš Kauno susidomėtų, atiduočiau už 35 lt, pirkau praeitą savaitę, galioja iki 2013/05
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2010 10 10, 14:23)
as perku norfos vaistinej, su norfos kortele, gaunasi apie 44 lt

turesim omeny, nes su camelios korlete 50lt su centais kainuoja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vikaakiv @ 2010 10 11, 17:25)


Norejau dar jusu paklausti, ar imate talonelius pas ginekologes del recepto ar israso ir taip atejus? Nes pas manaja tai problema reik menesiuka laukti, o noreciau pradeti jau si menesi blush2.gif



del recepto israsymo net be eiles priima, nes tai tik poros minuciu reikalas cool.gif
Atsakyti
Euro vaistinėje mokėjau 47lt ax.gif
Atsakyti
Ginekologe rekomendavo bent 3men panaudoti kontraceptikus (gydymui) bet as lb prastai juos toleruoju (kazkada vartojau tai istisai pykino, dazni migreninai skausmai uzeidavo). Turbut bandysiu KZ ax.gif Ar naudodamiesi Kz nepastebejote tokiu salutiniu poveikiu kaip pykinimas, galvos skausmai? Laukiu ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2010 10 25, 13:37)
Ginekologe rekomendavo bent 3men panaudoti kontraceptikus (gydymui) bet as lb prastai juos toleruoju (kazkada vartojau tai istisai pykino, dazni migreninai skausmai uzeidavo). Turbut bandysiu KZ ax.gif Ar naudodamiesi Kz nepastebejote tokiu salutiniu poveikiu kaip pykinimas, galvos skausmai? Laukiu ats 4u.gif

Aš asmeniškai nejaučiu jokių požymių.
Atsakyti
QUOTE(rence* @ 2010 10 25, 13:37)
Ginekologe rekomendavo bent 3men panaudoti kontraceptikus (gydymui) bet as lb prastai juos toleruoju (kazkada vartojau tai istisai pykino, dazni migreninai skausmai uzeidavo). Turbut bandysiu KZ ax.gif Ar naudodamiesi Kz nepastebejote tokiu salutiniu poveikiu kaip pykinimas, galvos skausmai? Laukiu ats 4u.gif

Ne, kolkas jokiu poveikiu nepasireiske smile.gif
Atsakyti
Aš irgi jokių šalutinių poveikių nepastebėjau, naudoju gerus metus smile.gif
Atsakyti
O ar yra pastojusių naudojant KŽ? ax.gif
Atsakyti