Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinis makšties žiedas, 5 dalis

QUOTE(AuksoPieva @ 2010 10 27, 22:56)
O ar yra pastojusių naudojant KŽ? ax.gif


manau tikrai yra, kazkas rase jau, beto apsaugo tik 94% (kai kur rasoma kad 99%, bet abiejoju), tai tie 6 % (rba 1) gali buti tu smile.gif)

va cia irgi diskutuota sia tema: http://chatas.lt/nes...edas-t3307.html
Atsakyti
QUOTE(AuksoPieva @ 2010 10 27, 22:56)
O ar yra pastojusių naudojant KŽ? ax.gif

Manau, kad yra nemazai pastojusiu vartojant bet kuria kontraceptine piemone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AuksoPieva @ 2010 10 27, 22:56)
O ar yra pastojusių naudojant KŽ? ax.gif


Manau, kad taip - juk 100 proc. tai neapsaugo
Atsakyti
QUOTE(mimka @ 2010 10 19, 14:52)
Aš naudoju KŽ jau ketvirtą mėnesį, tik niekaip nesuprantu, kodėl likus 2-3 dienom iki jo išsiėmimo jau pradeda tepliot  g.gif  ar čia jau organizams "jaučia" kad tuoj bus kažkas smile.gif



QUOTE(KaZantipA @ 2010 10 20, 08:27)
man ligiai tas pats, sake gydytoja kad reikia trumpint pertraukos dienas, vietoj 7 daryt 5, bet nepadejo, cia jau kazkas su organizmu, reaguoja i hormonu kieki, gal disbalansas ar pan.

taip yra del nepakankamo hormonu kiekio, KZ yra truputi per silpnas jusu organizmui.
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2010 10 31, 21:19)
taip yra del nepakankamo hormonu kiekio,  KZ yra truputi per silpnas jusu organizmui.


o ka tokiu atveju daryti> ar jo veiksmingumas nuo to sumazeja?
Atsakyti
nuo nestumo jis apsaugo vis tiek.
Atsakyti
Labas, merginos smile.gif
Naudojau ir as pora men KZ, bet man jis visiskai netiko ir nepatiko schmoll.gif As ji jausdavau, taip pat ji jausdavo ir mano MB blink.gif Viena karta net yra iskrites, isdykavimo su MB metu blink.gif Be to abu men man maude krutine, kd prisiliesti neimanoma buvo.
Aisq, kiekvienai skirtingai. Bet man teigiamo ispudzio si apsissaugojimo priemone nepaliko schmoll.gif
Atsakyti
Man keistas dalykas buvo: išėmus žiedą nebuvo mm blink.gif Jau gerus metus naudoju, visada kaip laikrodukas penktadienį, o praėjusį kartą - nėr... Šeštadienį ir sekmadienį truputėlį patepė ir viskas g.gif Pas ginekologę buvau, ji tik paklausė, ar visada su žiedu buvau, atsakiau, kad taip, tai sako "čia matyt šiaip", nėštumo tikimybės nesvarstė, tai pamaniau, kad tikrai patikima priemonė turėtų būt, jeigu jai abejonių nekilo smile.gif
Dabar laukiu vėl, rytoj turėtų prasidėt mm, matysim kaip čia bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(palange @ 2010 11 04, 23:19)
Man keistas dalykas buvo: išėmus žiedą nebuvo mm blink.gif  Jau gerus metus naudoju, visada kaip laikrodukas penktadienį, o praėjusį kartą  - nėr... Šeštadienį ir sekmadienį truputėlį patepė ir viskas  g.gif  Pas ginekologę buvau, ji tik paklausė, ar visada su žiedu buvau, atsakiau, kad taip, tai sako "čia matyt šiaip", nėštumo tikimybės nesvarstė, tai pamaniau, kad tikrai patikima priemonė turėtų būt, jeigu jai abejonių nekilo  smile.gif
Dabar laukiu vėl, rytoj turėtų prasidėt mm, matysim kaip čia bus  smile.gif


jusu vietoj pasidaryciau testa, del viso ko
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2010 11 05, 10:56)
jusu vietoj pasidaryciau testa, del viso ko

Nepakenks biggrin.gif
Atsakyti
Dariaus, buvo neigiamas smile.gif Dariaus tuos maximinius, draugei ginekologas velnių davė už tokius testus, sakė, kad toks ir jam parodytu teigiamą, nes ten š smile.gif
Bet jei prieš mėnesį jau b0čiau pastojus, turbūt iki šiol būčiau pajutus ir kokių nors kitų simptomų rolleyes.gif
PS šiandien vis dar laukiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2010 10 31, 21:25)
o ka tokiu atveju daryti> ar jo veiksmingumas nuo to sumazeja?

tikrai veiksmingumas sumaze... buvo man taip. ir paklausius gyd, pasake, jiai mmm prasideda dar tada kai kontracepsija turetu veikti, reiskias kazkas tai blogai ir ju poveikis sumazejas, nes jusu organizmui reikia stipresniu
Atsakyti