Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(Gintare_Mary Kay @ 2011 02 16, 00:13)
Sveikutes norejau paklausti kokie jusu atsiliepimai apie naujausias pudras:) kurios pakeite senasias apsaugeles?smile.gif

nieko blatno schmoll.gif kaip buvo isgirtos, tai tikejausi geresnio rezultato unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare_Mary Kay @ 2011 02 15, 22:13)
Sveikutes norejau paklausti kokie jusu atsiliepimai apie naujausias pudras:) kurios pakeite senasias apsaugeles?smile.gif



Išbandykite pas konsultante ir turėsite geriausią atsakymą bigsmile.gif mirksiukas.gif
Nes visi kiti atsakymai, manau bus subjektyvūs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2011 02 16, 16:26)
Išbandykite pas konsultante ir turėsite geriausią atsakymą  bigsmile.gif  mirksiukas.gif
Nes visi kiti atsakymai, manau bus subjektyvūs mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Reikia išbandyti pas konsultantę, nes nusipirkus , kartais tikrai matosi, kad produktas nevertas kainos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2011 02 16, 15:26)
Išbandykite pas konsultante ir turėsite geriausią atsakymą  bigsmile.gif  mirksiukas.gif
Nes visi kiti atsakymai, manau bus subjektyvūs mirksiukas.gif
pati esu konsultante todel man svarbus atsiliepimai ir nuomone kitu moteru ir merginu:)
Atsakyti
Sveikos,gal galetumet pasakyt kokia kaina Mary Kay® drėkinantis losjonas (192 ml) (Mary Kay® Hydrating Lotion) dekui 4u.gif
Kaip butu galima pamatyt kataloga? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mešqtė: 18 vasario 2011 - 22:55
pats naujausias katalogas yra cia:) http://www.marykay.r...etics/ecatalog/
Atsakyti
QUOTE(Tigriukee @ 2011 02 07, 23:13)


Cia yra LT kalba katalogas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mešqtė @ 2011 02 18, 23:17)
Sveikos,gal galetumet pasakyt kokia kaina Mary Kay® drėkinantis losjonas (192 ml) (Mary Kay® Hydrating Lotion) dekui  4u.gif
Kaip butu galima pamatyt kataloga?  4u.gif

Atsakiau i AZ
Atsakyti
kiek visokiu "Mary Kay" paskutiniu metu priviso doh.gif Tik prisijunge ir jau mislija puls visos konsultuotis, pirkt doh.gif Sita tema ne reklamai skirta cool.gif
Sioje temoje turim Tigriuke, i visus rupimus klausimus atsako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 02 20, 17:48)
kiek visokiu "Mary Kay" paskutiniu metu priviso doh.gif Tik prisijunge ir jau mislija puls visos konsultuotis, pirkt doh.gif Sita tema ne reklamai skirta cool.gif
Sioje temoje turim Tigriuke, i visus rupimus klausimus atsako  biggrin.gif

Pritariu thumbup.gif as nieko pries zmogu tik prisijungusi, juk visi nuo to pradedam,bet tai akivaizdus "prisijungimas" ,kad galetu uzsiimineti komercija doh.gif juk aisq Mary Kay kompanijoje pasakyta,kad negalima internete daryti taip, tai todel prisijungia naujais nikais ir galvoja,kad kitos durnos ir nesupras kam tas naujas prisijungimas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pomona33: 20 vasario 2011 - 18:44
Žiūriu čia daug naudingų patarimų yra 4u.gif . Dabar man iškilo keliatas klausimų: įsigijau Timewise pienelį trys viename ir emulsiją drėkinančią Timewise. Mano oda yra riebi, bet jautri. Konsultantė man davė pienelį riebiai, o emulsiją normaliai-sausai. Ar teisingai ji man parinko kosmetiką. Kartais jaučiu niežiejimą. O kaip oras atšyla, emulsijos aplamai negaliu teptis, nes veidas poto blizga, nesusigeria. Nors tepu tikrai minimaliai.
Tai va, gal man reikia rinktis ką kitą ?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmoska @ 2011 02 21, 10:30)
Mano oda yra riebi, bet jautri. Konsultantė man davė pienelį riebiai, o emulsiją normaliai-sausai. Ar teisingai ji man parinko kosmetiką. Kartais jaučiu niežiejimą. O kaip oras atšyla, emulsijos aplamai negaliu teptis, nes veidas poto blizga, nesusigeria. Nors tepu tikrai minimaliai. 

Na tai zinoma,kad konsultante kazka sumaise doh.gif Jus nerasykite cia, o iskart skambinkite savo konsultantei, paklauskite kodel ji taip parinko, gal susimaise netycia, pasakykite,kad negalite naudoti, nes persti. MK kremas jei alergizuoja ar netinka, konsultante privalo pakeisti, Jus nepadekite kremo i lentyna,kad pasentu ir nenaudokite jei matote,kad netinka ar sumaise, nes kai liks "ant dugno" kremo tuomet tikrai niekas nebekeis doh.gif
Atsakyti