Įkraunama...
Įkraunama...

Romanetės - 3 dalis

QUOTE(EB @ 2015 02 19, 14:54)
Laba,nesenai kelis kart užsisakinėjau mechanizmus iš Laurestos viskas liuks,nėr ten ta kaina užlaušta,o ir kiek pati pasiskaičiuodavau tiek ir Laurestoj gaudavosi,prie manes pačiam ofise skaičiavo ta patį kainininka atsidarius. 4u.gif

Ačiū už atsakymą. Man irgi paskaičiavo labai panašiai, kaip susiskaičiavau pati pagal laurestos puslapyje skelbtas kainas.
Gal jūs domėjotės ar laurestos mechanizmai su tom gerom ritėm, kur virvutės nususipina ir nestringa?
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2015 02 20, 21:37)
Ačiū už atsakymą. Man irgi paskaičiavo labai panašiai, kaip susiskaičiavau pati pagal laurestos puslapyje skelbtas kainas.
Gal jūs domėjotės ar laurestos mechanizmai su tom gerom ritėm, kur virvutės nususipina ir nestringa?


Nėr už ka wink.gif
Na ne nesigilinau į mechanizmą,bet ir problemu jokiu tfu tfu,puikiai viskas veikia wink.gif
Atsakyti
Turiu klausimą dėl balastų. Aš užsakydama prašiau stiklo pluošto, o man sukomplektavo lauresta su baltai dažytais, atrodo aliuminiai plastikiniais galais. Apsižiūrėjau tik kai jau ištraukiau tą balastą siuvimui. Kaip manote, ar verta klausti dėl pakeitimo tų balastų? Tie stiklo pluošti kaip ir mažesni, gal jie gražiau atrodytų? Ar skirtumo nesimatys?
Atsakyti
stiklo pluosto sunkesni ir dailesi mano manymu, bet galai buna astresni, bet as juos su dilde apdildinu.
Atsakyti
Ačiū visom ir atsakiusiom, ir temoje pasidalinusiom patirtimi. Giriuosi pirmu blynu. Kaip pirmas, manau, visai tinkamas ax.gif Bnt jau ūpo neatmušė, nes dar septynis langus aprengti reikia.

Dar ne pilnai pabaigtas, atsvaras tik smeigtukais prikabintas, nes žadėjo pakeisti į tą, kur užsakiusi buvau. Atsiprašau už pašalinius objektus vaizde, MB žaisliukai, bet kol visus langus aprengsiu žada išmontuoti, tai galutinėje fotosesijoje jau bus gražus vaizdas smile.gif
Ir iš karto turiu klausimą - keliant į viršų paskutiniame trečdalyje mechanizmas sunkiau sukasi ir pradeda cypti. Kas čia per bėdos gali būti? Per sunki medžiaga? Kažkas negerai su pačiu mechanizmu? Ar tiesiog kol naujas taip, prasivaikščios?

romanetė

romanetė pakelta

romanetė pilnai pakelta
Atsakyti
grazu labai, dailu, super
kodel cypia net nežinau, neatrodo audinys sunkus.. būna ir is gobelenu ir nieko kelia, necypia tik kelti sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2015 03 25, 21:04)
Ačiū visom ir atsakiusiom, ir temoje pasidalinusiom patirtimi. Giriuosi pirmu blynu. Kaip pirmas, manau, visai tinkamas ax.gif Bnt jau ūpo neatmušė, nes dar septynis langus aprengti reikia.

Dar ne pilnai pabaigtas, atsvaras tik smeigtukais prikabintas, nes žadėjo pakeisti į tą, kur užsakiusi buvau. Atsiprašau už pašalinius objektus vaizde, MB žaisliukai, bet kol visus langus aprengsiu žada išmontuoti, tai galutinėje fotosesijoje jau bus gražus vaizdas smile.gif
Ir iš karto turiu klausimą - keliant į viršų paskutiniame trečdalyje mechanizmas sunkiau sukasi  ir pradeda cypti. Kas čia per bėdos gali būti? Per sunki medžiaga? Kažkas negerai su pačiu mechanizmu? Ar tiesiog kol naujas taip, prasivaikščios?

romanetė

romanetė pakelta

romanetė pilnai pakelta


Gražu gavosi. mirksiukas.gif

Galit parasyti ismatavimus? Ir kas kiek cm dėkoti strypus ir siūvote kilpas? blush2.gif
Atsakyti
sveiki, gal patarsit kokį geriau mechanizmą romenetem rinktis ispaniškus compakt ar kur detales vezamos iš vokietijos ir surinkami lietuvoje?
Atsakyti
Romanečių siuvėjos patarkite. Jei yra rąstinis namas ir ant lango yra apvadai 12 cm. Ar romanetės būtinai turi juos dengti? Jei nedengs, tai juk negražiai bus? Kaip manote?

ačiū už komentarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangis @ 2017 02 13, 15:09)
Romanečių siuvėjos patarkite. Jei yra rąstinis namas ir ant lango yra apvadai 12 cm. Ar romanetės būtinai turi juos dengti? Jei nedengs, tai juk negražiai bus? Kaip manote?

ačiū už komentarus smile.gif

nuotraukos lango neturit? manau, jokio skirtumo, dengs ar nedengs, islaikykit proporcijas ir turetu but grazu 4u.gif
Atsakyti

Sveiki,

as ieskau uzuolaidu siuvejos Vilniuje, kuri mane pamokytu siuti ivairias romanetes, uzuolaidas, roletus. Privacias pamokas apmokeciau. Noreciau kokias 3-4 val.

per savaite,  vakarais nuo 17 val. arba anksti rytais sestadieniais. Ar forume butu tokiu? Rasykite az.

Atsakyti
Gal kas gali patarti?

siuvu romanetes...Ant terasinių durų, kaip bedėliočiau, apatinė romanetės dalis gaunasi 3-4 cm ilgesnė, nei kitos. Užuolaidos stambiais dryžiais.Ar labai negražiai atrodys? Bandžiau viršuj platesnę palikt, bet tada su šalia esančiu langu neina suderint???????????
Atsakyti