Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuosti tortus, pyragus ir kitus skanėstus,

Laba dienukę smile.gif
Didelis ačiū už mano traukinuko įvertinimą 4u.gif
Olesta,net nesiginčinu,padirbėti,dar daug kur buvo galima,man vis problema su išlyginu iškyla,atrodo sutepu,aptepu,lygus lygus,bet kai dedu mase,viskas pabega,susipaudžia ir t.t. jaučiu per plonai kočioju masę,bet kai aš jos pati nemėgstu,tai vis noriu kuo mažiau jos dėti doh.gif
Didžiausias pagyrimas visoms kepėjoms,visu torčiukai mieli ir gražūs thumbup.gif
O aš,aišku,jei jau rašau,tai ir torčiuką turiu lotuliukas.gif ,paprastutis,bet juk mano,aš vis dar džiaugiuosiu,kiekvienu savo torčiuku blush2.gif
Tortas medutis,dukrytei į darželį,lankys meškučių grupę smile.gif .Puošimas grietinėlė,juoda spalva aisingas.
user posted image

Čia ,kad suprasti,kokio jis didumo,turiu ,dar vieną problemą,amžinai neapskaičiuoju dydžio,galvojau daryti,daug mažesnį doh.gif
user posted image
Atsakyti
oooooooooooooooo, čia visas meškinassssss thumbup.gif labai labai dailus, NET LABAI wub.gif wub.gif wub.gif

aš čia irgi paprastutį tokį varškės tortuką su želė gabaliukais, porą zuikučių į mokyklą išleisiu smile.gif dengtas MMG, zuikučiai marcipanininiai, kitos detalės aisingas ir pastiliažas...

user posted image
Atsakyti
Aš irgi turiu viena rugsejo 1-ąjai....medutis su žele gabaliukais,MMG
user posted image
Atsakyti
Kokie laaaapai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nemegstu rudens,bet sitie lapai tokie grazuuuuuuus wub.gif

Olestuk niu jau zuikuciai tai nerealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 08 30, 09:25)
aš atsakysiu....taures vienkartines. apipuoštos beze......ju....buna pirkti prekybos centruose..vakar kaip tik akcija Maximoj buvo ,tai prigriebiau pora pakuočiu.... lotuliukas.gif
o batukai,tai ten iš medžiagos ORGANZA,berods vadinasi ...po to apippuošta aisingu arba beze...



Va tai aciu, zinosiu, ateiciai prireiks 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs lapeliai klevo ir zuikučiai smile.gif Toli man iki tokių.... smile.gif O meškinas apskritai nepaprastas, toks didelis, šaunu.

O čia mano paprastutis, pirmas su šokoladine mase, mamytei wub.gif

triufelis, šokoladinė masė, pastilažas.

user posted image
Atsakyti
koks meškis wub.gif

o lapų spalvos wub.gif wub.gif wub.gif kaip tikri...

o aš mama kaka per visus darbus nespėjau vaikam tortų į grupes iškept verysad.gif baisiai dėl to ant savęs pykstu.. nu bet nepersiplėšiu...
Atsakyti
galvoji aš iškepiau??? blush2.gif lotuliukas.gif viskas mano kepimai užsirauks tuoj visai smile.gif

Simisimi, kas per nesklandumai su šokoladine mase nutiko??? Greit pasakoji blush2.gif 4u.gif nebarsim, tiesiog įdomu, kas jai nutiko 4u.gif
Atsakyti
o aš tai irgi nieko neiškepiau vaikam į darželį, mišraines ir kompotus šitas 2 dienas laisvas dariausi. o tai ryt vėl tortukai bus pradedami daryt.
man ir reiks šokoladine saldainių mase puošt savaitalį tortą, taip bijau, nes ji man nesigauna gera sad.gif tai žiūrėsiu kaip čia man seksis smile.gif
aš tai jum mamkos pavydžiu, kad nebekepsit, ta prasme pavydžiu kad kur sugrįžti turit,o aš darbo net neturiu kur grįžt sad.gif

bet manau olesta vistiek kept bandysi kaip ir asseni, dirba ir dar kokius grožius daro smile.gif
Atsakyti
Asseni neturi 2 metukų tornado namie lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mano
„auklytės“ išvažiavo į mokslus, taip kad man teks atsirinkti, kas svarbiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 08 31, 20:50)
o aš tai irgi nieko neiškepiau vaikam į darželį, mišraines ir kompotus šitas 2 dienas laisvas dariausi. o tai ryt vėl tortukai bus pradedami daryt.
man ir reiks šokoladine saldainių mase puošt savaitalį tortą, taip bijau, nes ji man nesigauna gera sad.gif tai žiūrėsiu kaip čia man seksis smile.gif
aš tai jum mamkos pavydžiu, kad nebekepsit, ta prasme pavydžiu kad kur sugrįžti turit,o aš darbo net neturiu kur grįžt sad.gif

bet manau olesta vistiek kept bandysi kaip ir asseni, dirba ir dar kokius grožius daro smile.gif


As irgi neturiu gryzt, tad kepsim tortus biggrin.gif
Atsakyti