Įkraunama...
Įkraunama...

Tyrimai, skiepai, vitaminai planuojant vaikelį

QUOTE(Deimantilija @ 2011 08 09, 11:27)
cia ne uz visus ir ne visur, as citomegalo norejau daryt tai ir kl ligonines konsultaciniam buciau mokejus uz paemima ir uz tyrima ir dar brangiau butu nei endemike ar sorpe  blush2.gif


aaa, aišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 09, 08:42)
pridaviau kraują skydliaukės hormonams (TTH, FT4, ATPO), rytoj atsakymai smile.gif

Čia tie pagrindiniai kaip suprantu, taip? rolleyes.gif

Gal yra žinančių, vartojant antibiotiką Doxycycline, po kiek laiko galima pastoti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 09 rugpjūčio 2011 - 13:07
Per kiek laiko būna atsakymai dėl chlamidijų? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 08 09, 14:07)
Čia tie pagrindiniai kaip suprantu, taip?  rolleyes.gif


na taip smile.gif
kaip man aiškino, jei nieko nepainioju, TTH susideda iš FT4 ir FT3, todėl tikslinga darytis TTH, kad žinoti bendrą kiekį, ir vieną iš FT, pagal jį galima bus spręsti, kurio mažiau, kurio daugiau, ir imtis atitinkamų priemonių... na ir ATPO irgi svarbus mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(aggree @ 2011 08 09, 14:20)
Per kiek laiko būna atsakymai dėl chlamidijų? Ačiū smile.gif


tikriausiai priklauso nuo to, kur darysite tyrimą, ten jums ir turėtų atsakyti
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 08 09, 14:22)
na taip smile.gif
kaip man aiškino, jei nieko nepainioju, TTH susideda iš FT4 ir FT3, todėl tikslinga darytis TTH, kad žinoti bendrą kiekį, ir vieną iš FT, pagal jį galima bus spręsti, kurio mažiau, kurio daugiau, ir imtis atitinkamų priemonių... na ir ATPO irgi svarbus mastau.gif

Ačiū zuzla 4u.gif
Atsakyti
na štai atėjo atsakymai..
ATPO 45, norma <60
TTH 2,029, norma 0,55-4,78
FT4 13,56, norma 11,5-22,7

tai kaip ir viskas normoj user posted image
Atsakyti
Jo, aš irgi ryt eisiu pasidaryti visus.

zuzla linkiu pastoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 08 10, 11:40)
Jo, aš irgi ryt eisiu pasidaryti visus.

zuzla linkiu pastoti 4u.gif


skydliaukės?

4u.gif
šį ir kitą ciklą pažaisiu su OT ir dufastonu, pasidarysiu dar kelis tyrimus (bendras, šlapimas, inkstai, gliukoze ir kt), jei nieko, teks rinktis kliniką.. ech, tuoj bus jau 2 metai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 10 rugpjūčio 2011 - 10:54
QUOTE(aggree @ 2011 08 09, 14:20)
Per kiek laiko būna atsakymai dėl chlamidijų? Ačiū smile.gif

Jei dar kam įdomu (sužinojau) - įprastai atsakymai būna per kelias dienas (ne taip kaip dėl streptokokų, tuberkuliozes ar antibijotikų toleravimo, kur reikia laukti kartais net mėnesį)
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 08 11, 14:46)
Jei dar kam įdomu (sužinojau) - įprastai atsakymai būna per kelias dienas

ne taip kaip dėl streptokokų, tuberkuliozes ar antibijotikų toleravimo, kur reikia laukti kartais net mėnesį


tai kur čia taip? privačioje laboratorijoje ar poliklinikoje?

chlamidijos "auginti" nereikia, ji arba yra arba jos nėra, todėl ir laukti tiek nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 11 rugpjūčio 2011 - 14:04
QUOTE(zuzla @ 2011 08 11, 15:04)
tai kur čia taip? privačioje laboratorijoje ar poliklinikoje?

chlamidijos "auginti" nereikia, ji arba yra arba jos nėra, todėl ir laukti tiek nereikia smile.gif

Endemike, vakar pasidariau, penktadienį turėtų būt atsakymai, vėliausiai antradienį, nes pirmadienį išeiginės.
Apskritai labai patiko aptarnavimas ten - net 5 minučių neužtrukau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2011 08 11, 15:11)
Endemike, vakar pasidariau, penktadienį turėtų būt atsakymai, vėliausiai antradienį, nes pirmadienį išeiginės.
Apskritai labai patiko aptarnavimas ten - net 5 minučių neužtrukau smile.gif


galite gauti ir anksčiau smile.gif man sakė, atsakymas ateis rytoj, o gavau šiandien ryte
Atsakyti