Įkraunama...
Įkraunama...

BRIO

QUOTE(sheira @ 2013 11 23, 19:32)
na aciu labai uz patarimus  4u.gif
kolkas apsistojome ties siuo modeliu ir dabar jeigu iki to laiko kol pirksime nepavyks issiciupineti tad manau pirksime tiesiog neciupineja.. nes praktiskai prie visu kitu vezimu randu prie ko prikibti.. doh.gif  arba as baisiai isranki, arba tiesiog jau per daug vargo su pirma turejau, kad dbr i viska taip kreipiu demesy  doh.gif  ax.gif  lotuliukas.gif

Na, tai galutiniame apsisprendime, kas nugalėjo biggrin.gif ? Brio ar Teutonia?
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.


Atsakyti
Paneles as nestuke.gif ir planuoju pirkti naudota Brio Go vezimuka, skelbimuose radau tik sedima dali su ratais, o man pradzioje butu reikalingas lopsiukas. Gal galite patarti kur galima ji nebrangiai naudota isigyti? arba kokie lopsiukai tinka Brio Go pagrindui?
Mano maziukas gims rudens pradzioje, tai gi lopsio reiketu ziema, patarkit ar Brio Go lopsys nebus per mazas naudojant ziema?
Atsakyti
Gal galite patarti kur firmos Brio vezimelius Vilniuje galima realiai pamatyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linute***: 07 vasario 2014 - 12:55
QUOTE(Linute*** @ 2014 02 07, 12:55)
Gal galite patarti kur firmos Brio vezimelius Vilniuje galima realiai pamatyti?

Anksčiau būdavo happeak'o parduotuvėje, pc "Europa" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 02 07, 15:05)
Anksčiau būdavo happeak'o parduotuvėje, pc "Europa" smile.gif

Siandien rasiau jiems sake kad siuo metu turi tik Brio Happy
Atsakyti
QUOTE(Crystal Sky @ 2014 02 02, 00:16)
Na, tai galutiniame apsisprendime, kas nugalėjo biggrin.gif ? Brio ar Teutonia?

Galutiniam apsisprendimui padare itaka finansai ir sveikas protas smile.gif))) nes nesiryžo pirkti vežimo už 3000 smile.gif tad isigijom dėveta Emmaljunga. ..deja. .praejo tik mėnuo nuo naudojimo pradžios. .ir aš jau gailiuosi.. nes svoris nežmoniškai didelis..man tenka tampytis su juo ir 4auksta.. tad to pasekoje pradėjau dairytis lengvesnio vežimėlio. ..ir isigijome brio Go! Dabar laukiu kol jis pasieks mane..o emmaljunga keliaus į pardavima smile.gif
Atsakyti
Matau šių vežimukų Vilniuje, bet pardavime labai mažai g.gif
O kad mamytės parduotų irgi nematau SM temos, ar čia šioje temoje būna pasiūlo?
Atsakyti
Už Skelbimų lentos ribų skelbimai nepageidaujami
Atsakyti
QUOTE(Pipirine @ 2014 03 31, 12:34)
Matau šių vežimukų Vilniuje, bet pardavime labai mažai  g.gif
O kad mamytės parduotų irgi nematau SM temos, ar čia šioje temoje būna pasiūlo?

MM skelbimų būna, ir dabar mačiau yra smile.gif ir skelbiu esu mačiusi.bet mažai tų skelbimų, kai mes rinkomės visai nebuvo unsure.gif
Atsakyti
Sakykit ar sisvvežimo medžiagos nusiima skalbimui? Nes video niekur nerandu..o lupti bijau smile.gif

P.s. gavome savo brio tai bandysime išmėgintig gatvėse ir tada spręsime kuris vežimas liks namuose smile.gif kol kas po eEmmaljungos tai man jis visas kliba smile.gif o lopšys atrodo labai siauras..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 19 balandžio 2014 - 22:53
QUOTE(sheira @ 2014 04 19, 06:59)
Sakykit ar sisvvežimo medžiagos nusiima skalbimui? Nes video niekur nerandu..o lupti bijau smile.gif

P.s. gavome savo brio tai bandysime išmėgintig gatvėse  ir tada spręsime kuris vežimas liks namuose smile.gif kol kas po eEmmaljungos  tai man jis visas kliba smile.gif  o lopšys atrodo labai siauras..


Tiek kad dėt iį skalbyklę - nenusiima smile.gif
Atsakyti