Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

Merginos gal kas galetu Kaune Zaliakalnyje padeti isirengti nediduka alpinariuma blush2.gif o tai aplink nama tik zole o taip gelyciu norisi... kazkaip vazoneliai jau nepuosia..


su mielu noru atsilyginciau 4u.gif

o tai as pati apie geles nedaug nusimanau blush2.gif is lauko geliu zinau tik petunijas blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irena_P: 15 gegužės 2011 - 19:52
QUOTE(Irena_P @ 2011 05 15, 20:40)
Merginos gal kas galetu Kaune Zaliakalnyje padeti isirengti nediduka alpinariuma  blush2.gif o tai aplink  nama tik zole o taip gelyciu norisi... kazkaip vazoneliai jau nepuosia..
su mielu noru atsilyginciau  4u.gif

o tai as pati apie geles nedaug nusimanau  blush2.gif is lauko geliu zinau tik petunijas  blush2.gif  doh.gif

Su malonumu galiu patarti doh.gif Bet manau, kad jei patys nieko nežadate daryti, tai lieka tik apželdinimo firma... Pasidalink detaliau savo noru... Dar siūlau pasiskaityti http://www.sodininky...pasidaryk-pats/
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2011 05 15, 21:29)
Su malonumu galiu patarti doh.gif Bet manau, kad jei patys nieko nežadate daryti, tai lieka tik apželdinimo firma... Pasidalink detaliau savo noru... Dar siūlau pasiskaityti http://www.sodininky...pasidaryk-pats/

user posted image
Aciu uz nuoroda

Viska galeciau padaryti pati man tik reikia kad kazkas suvadovautu na pasakytu kaip daryti blush2.gif o tai as pries pora metu kazka bandziau tai vyras mano mena ivertino pasakydamas "sis tavo darzelis labai panasus i maza kapeli" tai daugiau nerizikuoju, ne tik nieko nesigaus bet dar ir zole sugadinsiu lotuliukas.gif

Kazin ar kokia apzeldinimo firma vaziuotu irengineti toki miniatiurini alpinariuma ax.gif
Atsakyti
o čia mano...user posted image
pernai ėmėm tvarkyt sodą-buvo 5 metai apleistas ir styrojo velėna,tai pradėjom nuo 0..šiemet jau kažkas panašaus matos..supratymo visai neturėjau..darau kas man gražu ir tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2011 05 16, 15:11)
o čia mano..
pernai ėmėm tvarkyt sodą-buvo 5 metai apleistas ir styrojo velėna,tai pradėjom nuo 0..šiemet jau kažkas panašaus matos..supratymo visai neturėjau..darau kas man gražu ir tiek blush2.gif


na tikrai neblogai gavosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nulika @ 2011 04 17, 19:54)
as jau savo rodziau, bet dar  karta


Gražu wub.gif
Atsakyti
http://public.fotki....s/dsc00962.html
Atsakyti
QUOTE(eirian @ 2011 05 22, 00:19)

Peržiūrėjau albumą -net komentarų nereikia thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šios dienos foto iš visų pusių:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2011 05 22, 20:41)
Šios dienos foto iš visų pusių:

user posted image




Kur katina pirkot ? wub.gif Ir kokios cia geltonos gelytes desineje virsuje ? g.gif
Atsakyti
Katiną pirkau Šiauliuose vienoj pardėj, kur ir sendakčių galima rast, labai jau mielas man jis pasirodė smile.gif))
Ta geltona gėlė žydi visą vasarą, plečiasi, bet gaila, pavadinimo nežinau 4u.gif Pirkau pernai Mažeikių turguj wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitusia: 22 gegužės 2011 - 20:29
Žuvis labai faina - man prie baseino tiktų biggrin.gif
Atsakyti