Įkraunama...
Įkraunama...

Alpinariumai

... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamuke68: 22 gegužės 2011 - 21:08
Gitusia,2011 05 22, 21:41]
Šios dienos foto iš visų pusių.

Sveikutė, nu jau labai išpuoselėti ir gražūs augaliukai, šaunuolė wub.gif wub.gif wub.gif
o tie geltoni ir man nematyti, kas galėtų būti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nijole0619: 22 gegužės 2011 - 23:16
QUOTE(Gitusia @ 2011 05 22, 21:26)
Katiną pirkau Šiauliuose vienoj pardėj, kur ir sendakčių galima rast, labai jau mielas man jis pasirodė smile.gif))
Ta geltona gėlė žydi visą vasarą, plečiasi, bet gaila, pavadinimo nežinau 4u.gif Pirkau pernai Mažeikių turguj wink.gif


Gaila, kad pavadinimo nezinote, labai patiko augaliukas.

Gal kas zino, labai prasau parasykit blush2.gif
Atsakyti
Jei gerai ižiūriu,tai nakviša smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte8 @ 2011 05 23, 11:55)
Jei gerai ižiūriu,tai nakviša smile.gif

pirma mintis irgi buvo kad iš nakvišų giminės, bet jos aukštesnės ir nežydi visą vasarą....
Atsakyti
Man irgi atrodo, jog tai nakviša- tik ji daugiametė, šliaužianti ir žemaūgė. Pati tokią turiu, nebent suklydau, nes nuotraukoje nelabai aiškiai man matosi. Pas mane krūmijasi iš vieno stiebo, tai yra sunkumų pasidauginti, nesikabina šakninėmis palaipomis, kaip kitos šliaužiančios gėlės, rolleyes.gif
Atsakyti
Gitusia, o ta gėlė daugiametė? Man panašu į puikūną, bet jis vienmetis. Yra jų įvairių spalvų (geltonos, oranžinės, raudonos, vyšninės ir įv. jų atspalvių, taškuotų, pereinančių spalvų). Pas mane vienais metais juos labai valgė šliužai, tai iš lapų nekas liko, o žiedų nelietė.
Atsakyti
QUOTE(Juma81 @ 2011 05 27, 10:22)
Gitusia, o ta gėlė daugiametė? Man panašu į puikūną, bet jis vienmetis. Yra jų įvairių spalvų (geltonos, oranžinės, raudonos, vyšninės ir įv. jų atspalvių, taškuotų, pereinančių spalvų). Pas mane vienais metais juos labai valgė šliužai, tai iš lapų nekas liko, o žiedų nelietė.

Tai ne puikūnas schmoll.gif , o nakviša - tik nežinau misūrinė ar keturbriaunė smile.gif
Atsakyti
Nufotografuosiu tą gėlytę iš arčiau savaitgalį 4u.gif
Ji daugiametė, plečiasi į visas puses, atkerti gabaliuką ir lengvai prigyja naujoje vietoje. Žemutė. Jau treti metai alpinariume ir du kartus mažinta, nes norėjosi tokio grožio draugėms smile.gif
Atsakyti
Vis dėlto šitos gėlytės pavadinimas "PUIKŪNAS"apie ji
Atsakyti
Kadangi čia jau visos pradėjusios dėti savo alpinariumų foto, tai ir aš įsiterpsiu.
Šis alpinariumas yra už namo. Realiai jam 3metai. smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
O šis priešais kelią. Tik šiais metais pradėtas kurti "šedevras" didelis prašymas nekreipti dėmesio į namo sienas
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2011 05 27, 20:40)
Vis dėlto šitos gėlytės pavadinimas "PUIKŪNAS"apie ji

Bet juk puikūnas vienmetis, o Tu rašai, kad augini keletą metų g.gif
Atsakyti