Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

sveiki, gal kas turit praktikos ataskaitos pvz? ir antreprenerystes kursinio?, jei kas turite, labai prasau atsiuskite adresu : jelenalencik@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
sveiki, gal kas pas apalaitienę laboratorinį rašot? užstrigau, norėčiau pasikonsultuoti,
Atsakyti
QUOTE(vasareja123 @ 2010 09 21, 20:43)
sveiki, gal kas pas apalaitienę laboratorinį rašot? užstrigau, norėčiau pasikonsultuoti,

Darau dabar..


Panos kas darėt planavimą, jūs kažką papildomai darėte 6 laboro 10 punkte su "Pinigų srautų ataskaita"?. Ta prasme po lentele knygoje rašo kad ją reik pačiam užpildyti, bet man išmeta užpildyta lentelę g.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 09 21, 22:18)
Darau dabar..
Panos kas darėt planavimą, jūs kažką papildomai darėte 6 laboro 10 punkte su "Pinigų srautų ataskaita"?. Ta prasme po lentele knygoje rašo kad ją reik pačiam užpildyti, bet man išmeta užpildyta lentelę  g.gif


Ar tiesa, kad planavimas vienas iš sunkesnių dalykų? Čia mus taip prigąsdino, kad ekonometrika ir planavimas sunkiausi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_Ryto_rasa_ @ 2010 09 21, 23:36)
Ar tiesa, kad planavimas vienas iš sunkesnių dalykų? Čia mus taip prigąsdino, kad ekonometrika ir planavimas sunkiausi  doh.gif

nu nelengvas, bet nera sunku padaryti darbus o daug sunkiau juos apsiginti, va ten ir suklupo daugelis, va sakykim laborai padaryti su kompiuteriu jai net neidomus, ji ju neziuri, turi oket apsiginti, ten uzdavinai nelengvi doh.gif o per kursini sakykim irgi tas pats, mes darem ,skaiciavom ir ivertino nelabai gerai bet as apsigyniau 9 ir irase is jo 9, sako jei mokat apsiginti tai ir daret patys, nepirkot, o teorija nera sunki, per koliokviuma leido skaidrem naudotis , bet kas tik nuo ju rase gavo ne daugiau 5, o kas placiau parase gavo gerus pazymius, per egzamina neleido niekuom naudotis, bet bendrai man pas ja pasiseke gerai thumbup.gif

ekonometrika tai man kaip dalykas mazai suprantamas doh.gif nors pazymi ir gera turejau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turite ,, marketingo tyrimas" kursinio darbo pvz. Būčiau labai dėkinga, neturiu su kuo pasikonsultuoti tenka vienai rašyti. Į až.
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2010 09 22, 00:05)
ekonometrika tai man kaip dalykas mazai suprantamas  doh.gif nors pazymi ir gera turejau  lotuliukas.gif


Aha, vien nuo formulių "grožio" smagu darosi biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2010 09 21, 22:18)
Darau dabar..
Panos kas darėt planavimą, jūs kažką papildomai darėte 6 laboro 10 punkte su "Pinigų srautų ataskaita"?. Ta prasme po lentele knygoje rašo kad ją reik pačiam užpildyti, bet man išmeta užpildyta lentelę  g.gif

Darau ir aš tą planavimą, bet iki 6 dar nepriėjau, 5-me dar kapanojuosi. tad dar niekuo pagelbėt negaliu ax.gif
Atsakyti
doh.gif doh.gif
Ir aš penktame labore strigau, taip lengvokai iki šiol ėjosi, o dabar niekaip nežinau kaip man rasti kintamąsias netiesiogines energijos išlaidas, čia būtų 46 psl. (pagal dėstytojos medžiagą), help.gif help.gif help.gif gal kuri galite pasakyti.......
Atsakyti
ar apie 46 pusl lentele kalbat kur vadinasi netiesioginiu gamybos islaidu samata? ten skaiciai imasi "Elektros energijos poreikis ir išlaidos" lenteles ir "Energijos išlaidų paskirstymas, tūkst.Lt" lenteles....darau ranka tai biski sunku paaiskinti
Atsakyti
sveikos,

gal kuri neturite poros kursiniam darbui ,, Tarptautiniai ekonominiai santykiai". Gal kuri rašote 40.
Atsakyti
šiaip taip baiginėju 5 laborą doh.gif
o tu šaunuolė Ervinga thumbup.gif gal jau baigei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rencė: 22 rugsėjo 2010 - 17:53