Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

QUOTE(Gabii__ @ 2010 11 28, 21:51)
gal kas prisimintu ir papasakotu apie socialines atsakomybes egzamina? ar sunkus? ar reikia jau gerai iskalti jos medziaga ar uztenka lengvai pasiskaityti ir reiks paarsyti daug maz laisvai, daug is bendro issilavinimo, patirties darbe? g.gif ar reikia ten visokiu datu ir ttt g.gif ?

istikruju sunkokas g.gif as buvau ''lengvai'' pasiskaicius, galvojau bus lengva- bet neislaikiau is pirmo karto, antra karta irgi vos vos islaikiau doh.gif ir tokiu buvo nemazai.Reik pasimokint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(v.a.i.d.a. @ 2010 11 29, 19:56)
istikruju sunkokas g.gif as buvau ''lengvai'' pasiskaicius, galvojau bus lengva- bet neislaikiau is pirmo karto, antra karta irgi vos vos islaikiau doh.gif ir tokiu buvo nemazai.Reik pasimokint mirksiukas.gif

aciu.bent zinosiu kokiame lygyje mokytis:)
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Gal kuri turit "Darbo organizavimo, normavimo ir apmokėjimo" darbą, darytą pas Paulavičienę?
Jei galit atsiųskit el.paštu: rasa12345@hotmail.lt 4u.gif
Aš galiu pasiūlyti "Žinių vadybos" darbą 4u.gif
Atsakyti
Sveiki gal kas turite imones socelines atsakomybes referata, nesvarbu apie kokia imene parasytas. asanaid@gmail.com Aciu.
Atsakyti
Labux,
sakykikt mergaites gal kuri galetu padeti sprendziant mikroekonomikos uzdavinius 4u.gif 4u.gif visikai nesusigaudau 4u.gif 4u.gif o reikai namu darba kuo greiciau pasidaryti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helaa: 02 gruodžio 2010 - 12:21
Sveikutes 4u.gif gal turite kasnors kanors apie spekuliacija ir arbitraza? smile.gif galvojau bus daug info, bet nelabai...
Atsakyti
Gal turit pvz. kaip padaryt ekonomini verslo planą?
Atsakyti
gal yra penktakursiu ekonomisciu, kurios baige daryti strukturiniu padaliniu ekonomikos darba? man 3 lenteliu reiketu, nepavyksta ju teisingai padaryti 4u.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginara: 04 gruodžio 2010 - 18:57
Sveikos, gal galetumete uzpildyti anketele? Vartotoju elgsenai reikia smile.gif
http://www.######/f/...dk8/answers/new
aciu is karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karabina @ 2010 12 04, 21:49)
Sveikos, gal galetumete uzpildyti anketele? Vartotoju elgsenai reikia smile.gif
http://www.######/f/...dk8/answers/new
aciu is karto smile.gif

O čia ######?(vietoj grotelių)
Atsakyti
Paneles, turiu tikrai labai dideli prasyma blush2.gif kaip zinote arteja bakalauriniu darbu rasymas ir man vadove jau liepe susidaryti jo turini. Perskaiciau visus nurodymus, bet vistiek nevisiskai susigaudau kas kokioje dalyje turetu buti... gal yra paneliu kurios jau baige bakalaura arba kurios turi koki bakalaurinio darbo pavyzdi?
buciau labai dekinga jei atsiustumet tomabal@gmail.com drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2010 12 07, 20:52)
Paneles, turiu tikrai labai dideli prasyma blush2.gif  kaip zinote arteja bakalauriniu darbu rasymas ir man vadove jau liepe susidaryti jo turini. Perskaiciau visus nurodymus, bet vistiek nevisiskai susigaudau kas kokioje dalyje turetu buti... gal yra paneliu kurios jau baige bakalaura arba kurios turi koki bakalaurinio darbo pavyzdi?
buciau labai dekinga jei atsiustumet tomabal@gmail.com  drinks_cheers.gif


Net nežinau kam būtų negaila dalintis savo rašyti bakalauriniu???? g.gif

Baigiau KTU verslo ekonomiką, bet tikrai per daug vargo, darbo ir laiko įdėjau, kad dabar dalinčiausi savo bakalauriniu. Iš kur esu garantuota, kad jo nepataisysit truputuką ir nenunešit kaip savo? g.gif

Gal geriau pagooglinkit, visur bakalaurinių darbų pilna. sumokėsit tris litus ir turėsit pavyzdį. 4u.gif

Galiu parduoti, jei tik kam nors jis bus reikalingas... Bet dabar skaitydama savo darbą randu daug daugiau klaidų, nei kad vadovas ar recenzentas pastebėjo. Ir dabar manau, kad mano darbas tikrai nevertas tų 9 balų kuriuos gavau tą kartą.

Šiais laikas niekas nieko už dyką nedalina, ypač baigiamųjų 4u.gif
galėčiau nebent šperų atsiųsti arba konspektų - jų tikrai negaila schmoll.gif
Taip pat patarimų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvadigi: 07 gruodžio 2010 - 20:23