Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Technologijos Universitetas (KTU)

Pagaliau planavimo rez. yra thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif


Sesija baigta, pagaliau. clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredaitė @ 2011 01 31, 12:35)
Pagaliau planavimo rez. yra thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Sesija baigta, pagaliau. clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap_1.gif  clap_1.gif

Kur tu matai tuos balus? Pas mane akademinėj tuščia, o dėstytojų info sudėti tik tie, kas neatsiskaitė blink.gif Tai, kaip suprantu, atsiskaičiau, bet kaip sužinot, koks balas? g.gif Nervina mane tokia situacija, atsikvėpti negali. Trumpa bus pertraukėlė tarp semestrų...
Beje, Gatautis jau įrašė bendrą balą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rencė: 31 sausio 2011 - 11:59
QUOTE(rencė @ 2011 01 31, 11:55)
Kur tu matai tuos balus? Pas mane akademinėj tuščia, o dėstytojų info sudėti tik tie, kas neatsiskaitė blink.gif Tai, kaip suprantu, atsiskaičiau, bet kaip sužinot, koks balas? g.gif Nervina mane tokia situacija, atsikvėpti negali. Trumpa bus pertraukėlė tarp semestrų...
Beje, Gatautis jau įrašė bendrą balą.

aš ir nematau blink.gif
Atsakyti
SOS! Gal dar turite makro 2 referato ar kursinio reikalavimus? Nes ką tik išėmė iš sistemos, o jų neturiu, o dar reikia padirbėti... smile.gif

Beje, gal kas nors EKONOMETRIJOS kontrolinio užduotis užsirašėte ar kaip kitaip?..... smile.gif Galite į paštą ar čia rašyti "cia.pastas@ymail.com"

DĖKUI ir sėkmingos semestro pradžios wink.gif
Atsakyti
kontrolinio buvo tokios:
1. sudaryti koreliacine matrica ir ja ivertinti.
2. ptr modeli sudaryti ir ivertinti kintamuju nepriklausomu reiksminguma. padaryti prognoze pagal puse vidurkio arba pagal 0.75 vidurkio
3. hptr modeli sudaryti ir palyginti su ptr.
4. dtr modeli sudaryti ir ivertinti reiksminguma modelio.
5. sudaryti ar(2)ma(2) modeli ir ivertinti.

tokios uzduotys buvo visiem daug maz. taciau cia prie kompu. dabar laikant bus jos padaryta ir reiks aprasyt nesinaudojant jokia literatura. prie kompu buvo galima tureti savo darbo ataskaitas.

Atsakyti
Šiaip ne taip planavimo rezultatus sudėjo karsta.gif
Atsakyti
Laba, šaunuolės visos viską pabaigusios, gal galit primint prekės valdymo knygos pavadinimą ir autorę
Atsakyti
QUOTE(godule @ 2011 02 01, 20:47)
Laba, šaunuolės visos viską pabaigusios, gal galit primint prekės valdymo knygos pavadinimą ir autorę

Kuvykaitė "Gaminio marketingas" cool.gif
Atsakyti
Gal žinote kur ir kelintą bus ekonometrijos perrašymas? Rodos, penkadienį minėjo...?
Atsakyti
QUOTE(ERVInga @ 2011 02 01, 19:16)
Šiaip ne taip planavimo rezultatus sudėjo karsta.gif

Na ir patampė nervus ta moteriškė doh.gif bet pagaliau pabaigėm thumbup.gif
Atsakyti
Gal zinote kaip prisijungti "destytoju informacija studentams" 1 kurso istestiniu vadybininkui? Kokiais kodais?aciu
Atsakyti
QUOTE(Drauge;) @ 2011 02 06, 18:12)
Gal zinote kaip prisijungti "destytoju informacija studentams" 1 kurso istestiniu vadybininkui? Kokiais kodais?aciu


Ir man idomu, nes dest. Rumsaite atsiunte kazkoki laiska, neaisku kaip ir kur pasiziureti doh.gif
*SPAM* S181B526 Vadyba, neakivaizdinis,Finansų pagrindų perlaikymai 2010-02-05
Atsakyti