Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namai - XXIX tema

MES GRAŽIOS, IŠKALBINGOS, NEPAKARTOJAMOS!
ŠVENTĘ PADAROME NEPAMIRŠTAMĄ!


user posted image

Kelios temos kur buvo pamesta numeracija, bet labai naudingos ir pilnos gražių ir idomiu idėjų:
XI tema
XIX tema
Temos su normalia numeracija:
XXVIII tema
XXVII tema
XXVI tema
XXV tema
XXIV tema
XXIII tema
XXII tema
XXI tema
XX tema
XIX tema
XVIII tema
XVII tema
XVI tema
XV tema
XIV tema
XIII tema
XII tema
XI tema
X tema
IX tema
VIII tema
VII tema
VI tema
V tema
IV tema
III tema
II tema
I tema
Pradžių pradžia

Ši tema skirta pasidalinti asmenine patirtimi, o ne Jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams atsiųsti scenarijų- tam yra AŽ.
Visų pirma perskaitykite visas temas, pažiūrėkite, kas turi scenarijus ar kitą Jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.


Gerbkime viena kitą!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Ačiū už naujus gražius namučius 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tik kažkodėl nieks nesilanko čia g.gif g.gif negi nėra besiruošiančiu savo didžiajam pasirodymui?
Atsakyti
Matyt kas ruošiesi vakar ir šiandien įgyvendina savo programas smile.gif
O mes laukiam atsiliepimų ir įspūdžių bigsmile.gif
Atsakyti
Namuciai thumbup.gif superiniai, dekoju, nuotrauka patiko, cia tikros mes smile.gif. Tikekimes, kad po darbu svociutes atsigaus ir uzsuks pasidalinti mintymis.
Atsakyti
Sveikutes, labai noreciau, kad mane priimtumete i savo buri.
siandien turejome seimos pietus ir MB brolis su busima zmona pakviete mus buti pirsliais.. vestuves dar negreitai, uz 4 menesiu. Zinau, kad reikia ideti daug darbo, tad noriu pradeti ruostis nuosekliai. 4u.gif
pradesiu skaityti temas is pradziu:-)
Atsakyti
Na ka, atvargau ... smile.gif)) LABAI JUMS VISOMS DEKOJU UZ PAGALBA!!! notworthy.gif Vestuves praejo su kai kuriais liapsusais,bettt visai nieko smile.gif

Labiausiai noriu padekot Seretidei, kuri paskune nakti sedejo su manim ir padejo sudeliot liudijima, kurio deja, as neberadau kur atspausdint...labai gaila,zinoma, bet... ir taip visko buvo per akis:)

Esu pavargus kaip ciuciukas, kojos nuspaustos smile.gif)) o ryt anksti i darba... Smulkia ataskaita parasysiu savaites pabaigoje wink.gif

Sekmes kitoms besiruosiancioms ir dar kartadidelis AČIŪ
Atsakyti
Labas, štai ir aš 4u.gif GYVA... biggrin.gif
Aš jau po vestuvių smile.gif
VEstuvės praėjo gerai, žinoma buvo ir nesklandumų,bet dabar nerašysiu - neturiu sveikatos biggrin.gif
IKI rytojaus
Atsakyti
oj,o as po mergvakario,liko paskutine savaitele ir startuosiu smile.gif dar tiek darbu neuzbaigtu,taip tingysi ,bet kaip sakant pareiga saukia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Jungiuosi prie Jūsų. Man džiaugsmas nusimato jau šeštadienį, šiek tiek pasiruošiau (už ką Jums labiausiai dėkinga esu 4u.gif ), bet žiaurus kinkadrebis užeina, kad nieko nespėsiu, viską užmiršiu ar dar kas blogai bus fear.gif o dar savaitgalį žiauriai staiga susirgau, ir savo mergiotės mergvakarį teko praleist, bei visus paruošiamuosius darbus užmiršt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kicius_be_batu @ 2010 08 30, 12:55)
Sveikos,
Jungiuosi prie Jūsų. Man džiaugsmas nusimato jau šeštadienį, šiek tiek pasiruošiau (už ką Jums labiausiai dėkinga esu  4u.gif ), bet žiaurus kinkadrebis užeina, kad nieko nespėsiu, viską užmiršiu ar dar kas blogai bus  fear.gif o dar savaitgalį žiauriai staiga susirgau, ir savo mergiotės mergvakarį teko praleist, bei visus paruošiamuosius darbus užmiršt  doh.gif


klausykit, kas dovanojo milimona jauneisiems remelyje?? Kokio dydzio tas remelis turi buti? Neturiu po ranka kupiuru, negaliu pamatuot. Ir dar..ar tik gumos klijais galima jas sulipint, ar kas nors dar kaip bande?

rgs 4 ne uz kalnu cool.gif
Atsakyti
Sveikos bigsmile.gif

Lauskime išsamesnių reportažų apie praėjusias vestuves ax.gif

QUOTE(zwezda0702 @ 2010 08 29, 23:41)
oj,o as po mergvakario,liko paskutine savaitele ir startuosiu smile.gif dar tiek darbu neuzbaigtu,taip tingysi ,bet kaip sakant pareiga saukia biggrin.gif

Aš ir po mergvakario..Savaitgali nieko nedariau..
Šiandien pas kirpėją, ryt pas kosmetologę...Vakarai užimti doh.gif dienomis negaliu dirbti nes su merginom reikiabūti, bendrauti tai lieka naktys bigsmile.gif Bus smagi savaitė rolleyes.gif


QUOTE(kicius_be_batu @ 2010 08 30, 13:55)
Sveikos,
Jungiuosi prie Jūsų. Man džiaugsmas nusimato jau šeštadienį, šiek tiek pasiruošiau (už ką Jums labiausiai dėkinga esu  4u.gif ), bet žiaurus kinkadrebis užeina, kad nieko nespėsiu, viską užmiršiu ar dar kas blogai bus  fear.gif o dar savaitgalį žiauriai staiga susirgau, ir savo mergiotės mergvakarį teko praleist, bei visus paruošiamuosius darbus užmiršt  doh.gif


Sveikatytės tau 4u.gif
Atsakyti
siandien beveik visa diena sedziu temuteje:-) viska nuosekliai skaitau. ir "renkuosi" informacija.kaip gerai, kad esate jus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alicka: 30 rugpjūčio 2010 - 16:49