Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namai - XXIX tema

sveikos, skaitau skaitau as jus ir jau apzlibt baigiu. Aciu uz pastuko pasijungimus, imesiu ka dar pas save turiu, bet man daug nereikia visko nes kukliai mes ten be tradiciju, tai labai noriu ta padaryt liudijima, bet niekaip nesuprantu kokia programa ji taisyti nes skanuotas dokumentas uzdetas ant wordo ir man rasyt tai neduoda, o su photo shopu irgi kazkodel neatidaro, gal kas darete ir galit patarti kaip tai daroma ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saron @ 2011 02 03, 16:28)
Geras su tom pompom. Bet jei pulkas nemažas tai iškur tiek pompų gauti g.gif

Kaziuko mugė artėja, gal kokių smulkmenų pavyks rasti. Jei ne, tai bent idėjų  bigsmile.gif


ta zaidima perskaiciau kazkelintoj Svociu temoj ir nuoroda ideta. Sake tu pompu galima nebrangiai nusipirkt, na dar neieskojau, kadangi vestuves dar tolokai ... O Nuorodoje kaip ziurejau filmuka, lyg 4 zirgai -pabroliai buvo biggrin.gif ...
Atsakyti
svociutes jei pamergytem dovanociau kvepaliukus su ta mintim kad pabroliai pagal kvapa rastu o ka tada pabroliukam? g.gif noretusi irgi ka nors tokio geresnio grazesnio g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovituxss @ 2011 02 02, 23:21)
žiūrinėjau truputį yuotube vestuves tai va vienas dalykas užkliuvo  bigsmile.gif  visos pamergės buvo raudonom suknelėm, te jau kai fotkinos tai pabroliukams ištaukė visiems raudonas ryškias kojines apsimaut, tai taip  thumbup.gif  atrodė,prisiderino prie mergaičių  drinks_cheers.gif

thumbup.gif va cia tai super.
karamele_21 labai fainas tavo medaliukas, kazkas naujo, saunuole
Papildyta:
QUOTE(karamele_21 @ 2011 02 06, 13:51)
svociutes  jei pamergytem dovanociau kvepaliukus su ta mintim kad pabroliai pagal kvapa rastu o ka tada pabroliukam?  g.gif  noretusi irgi ka nors tokio geresnio grazesnio g.gif

g.gif gal svilpukas tiktu
Atsakyti
apie svilpuka buvau skaicius bet man kazkaip nelabai net nezinau ko noreciau blush2.gif
Atsakyti
O tai svocia pamergem ir pabroliam kazka dovanot turi g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 02 06, 22:13)
O tai svocia pamergem ir pabroliam kazka dovanot turi  g.gif ?

taip turi, islaisdama nakciai, kaip ir jauniesiems, kazka juokingo biggrin.gif
Atsakyti
per mano vestuves nieko pirsliai porom nedovanojo tai manau cia nuo pirsliu priklauso ax.gif va o as turiu du variantus: 1. pamergem kelnaites su stop zenklu (jau uzsakiau pas pazystama kuri prekiauja apatiniu trikotazu) o pabroliam masinytes
2. pamergem kvepaliukus o pabroliam ???????? (dar nesugalvojau)
du variantus turiu nes pirsliausim dvejose vestuvese blush2.gif
Atsakyti
As tai tik priziukus dovanosiu po zaidimu, na taip manau, nes miegot vistiek nevisi vienodai eina neisivaizduoju kada tas dovanas iteikt tada blush2.gif
Atsakyti
as dovanas iteikinesiu kai islydesiu jaunuosius miegoti jiems iteiksiu ir tuo paciu poroms, o po to iteikimo tai nebutinai turi eiti visi miegoti mirksiukas.gif tik jau kai dovanas iteiksiu palinkesiu saldziu sapnu ir tuo musu darbas ta diena bus baigtas ax.gif

P.S. rasau scenariju ir iskilo tokie klausimai:
1. ka daryti su zidiniu jei jaunojo teveliai issiskyre bet abu bus vestuvese (gi nesakysiu kad ineskite savo zidinio ugnele) ?
2. noreciau skaityti laiska gandrui o sekancia diena atsakyma su kraiteliu, bet kaip pristatyti ta laiska gandrui?
Atsakyti
As tai jau kaip ir turiu scenariju, lieka dabar didysis pirkimas, dekoracijos apie ka bijau net pagalvoti...

Karamele kur tu viska perki, nes as irgi is MAzeikiu mirksiukas.gif

del zidinio, tai as sugalvojau taip : darsyiu keturiu zvakiu pasaka, visi tevai tures rankose po zvake ir skaitys paeiliui kiekvienos zvakes zodzius, tas ibegantis vaikas bus mano dukryte , nes ji yra jaunuju kriksto dukra, ir tada paskutine vilties zvake uzdegs likusias tris zvakes kai sakys savo zodzius ir visi tevai kartu uzdegs jaunuju zidini (nzn ar aiskiai parasiau blush2.gif )
Atsakyti
kolkas dar nieko nepirkau rasau tik scenraiju ir darausi saraseli ko reikia tada jau leksiu pirkti, skaiciau temas ir maciau kad daug visko randa jysk parduotuveje tai kai atsils orai zadam ten lekti (siauliuose artimiausia) ax.gif
Atsakyti