Įkraunama...
Įkraunama...

Puzzle gerbėjos




~Kviečiu į puzzle mylėtojų namus ~


user posted image



------------------

Puzles dauguma dėliojame ant tokių kilimėlių:

user posted image

Talpina iki 2000 detalių, lengva susukti ir padėti nenaudojant.

user posted image

user posted image

user posted image

Įsigyti galima iš Čia arba
Čia
arba vietinėse žaislų parduotuvėse, jei turi.


2 tema čia

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 30 rugpjūčio 2010 - 19:55
o, kokia idomi tema smile.gif Ir iskart su naudinga nuoroda apie tuos kilimelius thumbup.gif Neesu apie juos girdejus... Bet reiks pagalvoti, nes namie guli 3000 detaliu puzzle doh.gif
Pries metus jau sudejom su vyru 3000, bet tada buvom uzeme visa svetaine ir ant zemes issidelioje detales biggrin.gif
Parodysiu veliau foto, koki grozi dabar ant sienos turim kaip paveiksla smile.gif

o ka jus darote su sudeliotom puzzlem? g.gif
Atsakyti
Tie kilimeliai tai tikrai geras dalykas thumbup.gif Man irgi labai patinka delioti puzles,bet deja jau pora metu tenka to malonumo atsisakyti,nes po namus laksto visa griaunantis,valgantis,plesiantis ir draskantis zmogeliukas lotuliukas.gif O cia sau ant to kilimelio padeliojai kokia valandike ir susukai.
As tai viena puzle irgi esu pasikabinusi,puikus paveikslas thumbup.gif
Atsakyti
tai va, sakau kol dar nera to visa griaunancio dvikojo, reik ta turima puzzle sudelioti smile.gif juo labiau, kad 1,4 jau iveiktas smile.gif T.y, lengviausia dalis - pilis biggrin.gif
Bet kad puzzlei tenka konkuruoti su kitais laisvalaikio uzsiemimais doh.gif
user posted image
Atsakyti
registruojuos naujoje temoje 4u.gif
beje uzsisakiau ir as ta kilimeli ziuresim ar tikrai jis jau toks geras g.gif beje o jis toks minkstas turbut netinka pasideti ant lovos ir delioti? o tie kartono ruloneliai kur dedasi? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovė*: 31 rugpjūčio 2010 - 11:22
O as ant grindu delioju blush2.gif Puse kambario uzsiimu ir laikau koki menesi ar ilgiau, O tada nauja puzzle atsiranda - ir vel is naujo biggrin.gif Su mazesnemis kaip 1000 detaliu neuzsiimu..Dabar delioju tokia:
user posted image
2000 detaliu smile.gif
Atsakyti
Inevitable, labai grazi tavo puzle wub.gif bet turbut labai sunki turetu buti nes daug vienodos spalvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 08 31, 08:03)

o ka jus darote su sudeliotom puzzlem?  g.gif

namie lt visos ant sienos vienam kamabry tokiam a la poilsio, o 2ia namie turiu tik vieną, irgi ant sienos, ir dabar kur dėlioju keliaus ant sienos.

QUOTE(Dovė* @ 2010 08 31, 11:21)
registruojuos naujoje temoje  4u.gif
beje uzsisakiau ir as ta kilimeli ziuresim ar tikrai jis jau toks geras  g.gif  beje o jis toks minkstas turbut netinka pasideti ant lovos ir delioti? o tie kartono ruloneliai kur dedasi?  blush2.gif

nu kaip ant lovos gal ir gali, jis minkštas, bet šiaip nebus taip kad viskas sukris, nu bet ir ne kaip ant kartono.
o tie rulonai, nu tai juos ištempi taip pagal dydį kokia tavo puzlė, ir visą tą kilimėlį su puzle vynioji ant to rulono, nu kaip foto maždaug matos. ir tada su tom gumom uždedi ant galų, kad neatsivyniotų.

QUOTE(Inevitable @ 2010 08 31, 17:42)
O as ant grindu delioju  blush2.gif Puse kambario uzsiimu ir laikau koki menesi ar ilgiau, O tada nauja puzzle atsiranda - ir vel is naujo  biggrin.gif Su mazesnemis kaip 1000 detaliu neuzsiimu..Dabar delioju tokia:


koookia nereali!! o čia ji taip bus iš trijų dalių ar visa ištisa, nu labai faina, kur pirkai, kiek kaštavo
? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovė* @ 2010 08 31, 19:07)
Inevitable, labai grazi tavo puzle  wub.gif  bet turbut labai sunki turetu buti nes daug vienodos spalvos  doh.gif

Aciu 4u.gif Sunku nera, nes visos trys atskirai ipakuotos ax.gif

Grange - dekui, ir man patiko biggrin.gif Ji yra is triju daliu - sonines po 500 o vidurine 1000 detaliu. Man tos keliu daliu megstamiausios kaip ir shape.. Pirkau ''Rusta'' parduotuvej, ne neisivaizduoju ar tokia yra Lietuvoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inevitable @ 2010 08 31, 22:32)

Grange - dekui, ir man patiko  biggrin.gif Ji yra is triju daliu - sonines po 500 o vidurine 1000 detaliu. Man tos keliu daliu megstamiausios kaip ir shape.. Pirkau ''Rusta'' parduotuvej, ne neisivaizduoju ar tokia yra Lietuvoje  4u.gif

na aš ir ne Lietuvoje, bet tokios pardės ir negirdėjus.sakau gal kartais online pirkai..
na nesvarbu, dabar nepirkčiau, bet tikrai nuostabi.
Atsakyti
QUOTE(Dovė* @ 2010 08 31, 12:21)
registruojuos naujoje temoje  4u.gif
beje uzsisakiau ir as ta kilimeli ziuresim ar tikrai jis jau toks geras  g.gif  beje o jis toks minkstas turbut netinka pasideti ant lovos ir delioti? o tie kartono ruloneliai kur dedasi?  blush2.gif

Aš dėlioju ant lovos, nes ant žemės nepatogu. O kitur vietos nėra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inevitable @ 2010 08 31, 18:42)
O as ant grindu delioju  blush2.gif Puse kambario uzsiimu ir laikau koki menesi ar ilgiau, O tada nauja puzzle atsiranda - ir vel is naujo  biggrin.gif Su mazesnemis kaip 1000 detaliu neuzsiimu..Dabar delioju tokia:
2000 detaliu  smile.gif

nu tiesiog nuostabi! bigsmile.gif Paveikslas vertas kabinimo ant sienos!

o cia va mano pernykstis darbelis, tik foto ne kokia....
user posted image
Atsakyti