Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetika su rūgštimis

Paakiams rūgštys naudojamas, ypač raukšlėms mažinti. Tik reikia labai atsargiai, žinoma, su rūgštimis aplink akis.
Tačiau nuo patamsėjusių paakių jos vargiai padės. Nebent padės pastorinti odos sluoksnį, kad venos ne taip per ploną odą persimatytų.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 09 04, 20:12)
Naudojamos, neostrata siulo tokiu gaminiu, galima pasiziureti sugiharos psl.

ziurejau bet neradau,kuris cia butu g.gif
Atsakyti
Neostrata turi Bionic Eye Cream su 4% PHA, dar Eye Cream, PHA 4.
Atsakyti
[quote=Ingėnas,2010 09 04, 13:14]
Aš tai manyčiau, kad nebūtina klientei detaliai žinoti, kaip ta procedūra atliekama. Galbūt labiau reiktų žinoti, kaip elgtis, ko vengti po šios procedūros, kaip toliau prižiūrėti odą. Svarbiau pasirinkti patikimą kosmetologę. Su rūgštinėmis procedūromis, ypač prisikaičiusi, kaip kitoms būna po jų doh.gif , tikrai bijočiau eiti pas bet ką unsure.gif Nes sugadinti odą lengva, išgydyti žymiai sunkiau.

Vienai ta pati kosmetologė gali būt superinė, o kitai - labai šiaip sau. Rekomendacija iš vieno žmogaus negali garantuoti paslaugos kokybės tokios pat ir kitam asmeniui. Visi mes esam skirtingi ir reikalavimai yra ne vienodi. Be je, tikėjausi, eidama į privačią dermatologijos ir kosmetologijos kliniką, didelio profesionalumo. Tai buvo dar vienas faktorius, nulėmęs vietos pasirinkimą rūgštinės procedūros.
Ir mano manymu, kosmetologė turi informuoti klientą apie tai kokius pojūčius turi žmogus jausti su atitinkamom priemonėm, tam, kad galėtų VALDYT SITUACIJĄ. Detaliai žinoti procedūros eigos nėra būtina, bet pagrindinė informacija yra reikalinga ne tik po procedūros, ji turi būt teikiama ir procedūros metu.

Na man ši procedūra ne paskutinė, tačiau pas tą pačią kosmetologę tikrai nieko nebesidarysiu.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 04, 21:52)
Paakiams rūgštys naudojamas, ypač raukšlėms mažinti. Tik reikia labai atsargiai, žinoma, su rūgštimis aplink akis.
Tačiau nuo patamsėjusių paakių jos vargiai padės. Nebent padės pastorinti odos sluoksnį, kad venos ne taip per ploną odą persimatytų.


Nu brač, taip ir galvojau, kad parašysit, kad naudojamos rūgštys paakiams biggrin.gif

O kaip rūgštys gali pastorinti odą, jei jos ją paplonina? Na raginį sluoksnį plonina. Ar nuimant raginį sluoksnį atsinaujina ir derma?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 09 05, 15:11)
Nu brač, taip ir galvojau, kad parašysit, kad naudojamos rūgštys paakiams biggrin.gif

O kaip rūgštys gali pastorinti odą, jei jos ją paplonina? Na raginį sluoksnį plonina. Ar nuimant raginį sluoksnį atsinaujina ir derma?

rugstys derma storina. bent taip man sake. Ir paakiams galima naudot, tik saugot akis.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 05, 00:28)
Neostrata turi Bionic Eye Cream su 4% PHA, dar Eye Cream, PHA 4.

cia sis? galbut naudojote? kokie atsiliepimai naudojusiu butu? Bioninis akiu kremas
„Bionic Eye Cream", pH 3,5
(3% gliukonolaktono, 1% laktobiono rūgšties, vitaminas K, provitaminas A, žaliosios arbatos ir agurkų ekstraktai) yra specialus akių kremas, akivaizdžiai sumažinantis smulkias raukšleles ir raukšles, taip pat naikinantis tamsius ratilus ir pabrinkimą akių srityje.
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2010 09 05, 08:11)
Nu brač, taip ir galvojau, kad parašysit, kad naudojamos rūgštys paakiams biggrin.gif

O kaip rūgštys gali pastorinti odą, jei jos ją paplonina? Na raginį sluoksnį plonina. Ar nuimant raginį sluoksnį atsinaujina ir derma?

smile.gif
Plonina viršutinį epidermio raginį sluoksnį, bet kadangi tuo pačiu metu sukelia žaizdos gydymo reakciją be pačios žaizdos, skatina kolageno ir elastino sintezę, sukelia audinio hiperplaziją, storina gilesnį odos sluoksnį- dermą.

QUOTE(susidomejus @ 2010 09 05, 09:14)
rugstys derma storina. bent taip man sake. Ir paakiams galima naudot, tik saugot akis.

drinks_cheers.gif

QUOTE(kumiko @ 2010 09 05, 10:24)
cia sis? galbut naudojote? kokie atsiliepimai naudojusiu butu?
„Bionic Eye Cream", pH 3,5

Šitas, šitas. Nenaudoju, bet sudėtis jo labai gera. Tik tiek, kad, kaip jau buvo minėta, reikia atsargiai su rūgštimis aplink akis. Tiek kad į akis nepatektų, tiek dėl rūgštinio ph- kuo ph žemesnis, tuo didesnė tikimybė, kad oda sudirgs, o sudirgimas ant plonos paakių odos greičiau pasimato.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 05, 21:23)
smile.gif
Plonina viršutinį epidermio raginį sluoksnį, bet kadangi tuo pačiu metu sukelia žaizdos gydymo reakciją be pačios žaizdos, skatina kolageno ir elastino sintezę, sukelia audinio hiperplaziją, storina gilesnį odos sluoksnį- dermą.
drinks_cheers.gif
Šitas, šitas. Nenaudoju, bet sudėtis jo labai gera. Tik tiek, kad, kaip jau buvo minėta, reikia atsargiai su rūgštimis aplink akis. Tiek kad į akis nepatektų, tiek dėl rūgštinio ph- kuo ph žemesnis, tuo didesnė tikimybė, kad oda sudirgs, o sudirgimas ant plonos paakių odos greičiau pasimato.

kazin galima butu naudoti 24m merginai..raukslyciu yra..
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 09 04, 23:28)
Neostrata turi Bionic Eye Cream su 4% PHA, dar Eye Cream, PHA 4.


o sitas is tikro gali sumazint tamsius ratilus? nes man jie visa gyvenima grozi gadina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amellie @ 2010 09 06, 13:18)
o sitas is tikro gali sumazint tamsius ratilus? nes man jie visa gyvenima grozi gadina  verysad.gif


Niekur neteko rasti rekomendacijų naudoti rūgštis dėl tamsių paakių schmoll.gif Čia šiek tiek apie būdus tamsiems paakiams įveikti, bet nieko stebuklingo ir daug žadančio...
Atsakyti
tai jeigu rugstys pastorina oda, tai tie ratilai turetu maziau matytis. Dabar eksperimentuoju su savim smile.gif
Atsakyti